• تقی زاده
  • لی لی رضایی

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #1511
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(امروز ۰۷:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #1512
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(امروز ۰۷:۲۹ صبح)'maryam tavakoli' نوشته است:  
(امروز ۰۷:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

به نظر من هر دوتون خیلی کار درستی کردین که مزون b a رو به دوستاتون معرفی کردین . مطمعن باشید خیلی راضی میشن از لباساشون  و مشتری دایمی خانم عامری میمونن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام