• نسیم عقیلی
  • هیژا

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

دیروز, ۰۵:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۳۳ عصر توسط hanie.rajabi.)
ارسال: #1431
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
منم دقیقا همین اتفاق برام افتاده .موقع عروسیم ابران نبودم .همسرم تمام سایزو اندازه هامو به دست خانم عامری رسوندن .ایشون طبق سایزها م و استایلم بدنم رو انالیز کردن و لباس رو برام دوختن.من هم از طریق صرافی که خانم عامری معرفی کردن هزینه رو پرداخت کردم.و فقط چند روز مونده به عروسی رفتم . لباس رو پرو کردم .واقعا شاهکار شده بود .خیلی راضی  بودم

(دیروز ۰۵:۱۲ عصر)'samin/samaneh' نوشته است:  مزون b a و خانم عامری همون خانمی  هستن که برای هنرمندا طراحی میکنن؟ و اسمشون معمولا تو همه ی event های معروف هست؟
من از بعد از عروسیم که با ایشون اشنا شدم .دیگه همش تو اینستا  مزون b a و کارهایه خاصشون رو دنبال میکنم . و میبینم که   اسمشون بعنوان طراح لباس در جشنها و برنامه های مختلف هست.

نقل قول
دیروز, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #1432
تمام طرح ها و مدل ها از خود خانم عامری هست.اجازه بدین ایشون خودشون با توجه به فرم صورتتون و سایز و قدتون شما رو راهنمایی کنن.وو اخر کار با خیاااااال راحت لباستون رو تحویل بگیرید

نقل قول
دیروز, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #1433
(۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ عصر)'74096-نوعروس' نوشته است:  بچه ها من مزون b a رفتم .و مدلهاشونو از نزدیک دیدم .خانم عامری واقعا کاراشون تک و خاصه. پیشنهاد می کنم اجازه بدین خودشون به شما بگن که چه طرح و مدلی بیشتر بهتون میاد.اگه سوالی دارید بگید.شاید بتونم راهنماییتون کنم

من قبلا مزون B A رفتم و لباس مجلسی دوختن برام .اصلا نمیدونستم چه مدلی میخوام .و لی خود خانم عامری مدلی رو بهم پیشنهاد دادن و طراحی کردن .که لباسم واقعا تک شده بود ایشون واقعا از خیاط های با تجربه و ماهری استفاده می کنن که اینطور بدون نقص لباس رو میدوزن .من حتی پارچه ی لباسم رو هم به انتخاب خانم عامری گذاشتم .

نقل قول
  • گروه ژ
  • پیانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام