• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ عصر توسط shirin.ss.)
ارسال: #1411
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
بچه ها مزون b aبرای ساقدوشها هم لباس تهیه میکنن؟یا اینکه راهنماییمون میکنن که بدونیم چه لباسی برای ساقدوش بهتره؟ من قرار ساقدوش دوستم باشم برای عروسیش ولی هنوز نمیدونم باید چه مذل لباسی بپوشمتصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط roooya ، rotah
۱۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #1412
بچه ها کی میدونه که مزون b a مانتوهای مجلسی هم طراحی و دوخت دارن که مناسب برای روز محضر باشه؟ممنون میشم جواب بدید که بتونیم تصمیم بگیریم
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #1413
کسی میدونه مزون  b a لباس شب هم اجاره میدن یا نه؟ اخه من خیلی کاراشونو دوست دارم .اما هزینش یکم برام سنگینه؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ عصر توسط sepid amini.)
ارسال: #1414
(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ عصر)'kimy.z' نوشته است:  بچه ها کی میدونه که مزون b a مانتوهای مجلسی هم طراحی و دوخت دارن که مناسب برای روز محضر باشه؟ممنون میشم جواب بدید که بتونیم تصمیم بگیریم

(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ عصر)'kimy.z' نوشته است:  بچه ها کی میدونه که مزون b a مانتوهای مجلسی هم طراحی و دوخت دارن که مناسب برای روز محضر باشه؟ممنون میشم جواب بدید که بتونیم تصمیم بگیریم

عزیزم ایشون برای هنرمندها همیشه طراحیه مانتوهای زیبا و خاص رو دارن .قطعا برای مشتریها شون هم اینکارو انجام میدن

نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ عصر توسط roooya.)
ارسال: #1415
(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ عصر)'mina/mi' نوشته است:  کسی میدونه مزون  b a لباس شب هم اجاره میدن یا نه؟ اخه من خیلی کاراشونو دوست دارم .اما هزینش یکم برام سنگینه؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم  من هفته اینده اونجا پرو لباس دارم .بعدش حنما میام اینحا و خبرشو بهتون میدم .که لباس اجاره میدن یا نهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

(۳-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ عصر)'rofa54678' نوشته است:  اینقدر من تعریف این مزون رو شنیدم که تصمیم گرفتم برم پیششون و حتما لباس مراسمم رو بهشون سفارش بدم.خیلی هیجان دارم.

حتما برو عزیزم .مطمعن باش وقتی لباست اماده بشه و ببینیش کلی هیجان زده میشی.من قراره هفته ی اینده برای پرو لباسم برم .البته لباس شب سفارش دادم

نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #1416
(۱۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ عصر)'shirin.ss' نوشته است:  بچه ها مزون b aبرای سافدوشها هم لباس تهیه میکنن؟یا اینکه راهنماییمون میکنن که بدونیم چه لباسی برای ساقدوش بهتره؟ من قرار ساقدوش دوستم باشم برای عروسیش ولی هنوز نمیدونم باید چه مذل لباسی بپوشمتصویر: images/smilies/sad.gif

به نظرم از خودشون بپرسی خیلی بهتره .چون این موضوع خیلی سلیقه ایی.که بتونی زودتر تصمیم بگیری

نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۴۴ عصر توسط mira.eimany.)
ارسال: #1417
بچه ها من خودم هنوز پیش نیومده که به مزون b a لباسی سفارش بدم .یعنی مراسم خاصی نداشتیمتصویر: images/smilies/biggrin.gif.ولی بخاطر اشنایی کاملی که با مزون دارم .بیشتر دوستام یا اقوام رو فرستادم اونجا.واقعا که کاراشون معرکس .وقتی لباس رو تو تن میبینی اصلا فکر نمیکنی که دوخته باشن .و الان همه ی اونا مشتری ثابت خانم عامری هستن

(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۶:۴۹ عصر)'Nastaran.Sin' نوشته است:  بچه ها من هم از مشتریهای خانوم عامری بودم الان دیدم اینجا تاپیکشون رو.... واقعا کارشون درجه یک بود همه توی مراسمم انگشت به دهن مونده بودن.... با راهنماییهاشون و هنرشون یه شب رویایی ساختن برام. 
تشکر میکنم ازشون و قصد دارم شده کمتر لباس بخرم ولی فقط از بهار جون خرید کنم از این به بعد واسه مراسمهامون.

اره خدایی نسترن حتما این کارو بکن .واقعا می ارزه به اینکه همش تو بازار دنبال لباس باشی تازه اونم با مدل های تکراری

نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #1418
بچه هاااااا من خیلی خوشحالم .چون بعد از چند هفته گشتن تو مزونها بالاخره تونستم برای مامانم سفارش دوخت یه لباس خیلی خوشگل (شب) رو به مزون b a بدم .خیلی ناراحتم که اینقدر وقتمو تلف کردم .کاش زودتر رفته بودیم .واقغا خیلی خوب مامانمو راهنمایی کردن برای مدل لباسش.از همه چیز راضی بودیم

(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ عصر)'mina/mi' نوشته است:  کسی میدونه مزون  b a لباس شب هم اجاره میدن یا نه؟ اخه من خیلی کاراشونو دوست دارم .اما هزینش یکم برام سنگینه؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

بله مینا جان .لباس اجاره هم میدن .من اونجا رفتم قبلا و کاملا با خدماتشون اشنایی دارم

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #1419
بچه ها من تا چند وقت دیگه مراسم عقد دعوتم که خیلی هم خاصه برام .اما هنوز نتونستم لباس انتخاب کنم .هر جا میرم مدلا همش تکراریه .الان با مزون b a اینجا چند وقتیه اشنا شدم .به نظرتون برم اونجا به نتیجه های خوب میرسم .؟تصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
 سپاس شده توسط sepid.gloo
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۱۹ عصر توسط ey1.g.)
ارسال: #1420
(۶-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ عصر)'rayan.3421' نوشته است:  دوستان اونایی که مزون B A رفتن.میشه بگید که طراحی لباسها از خودشون هست یا اینکه طراح دارن برای کاراشون؟اگر مدل خاصی رو بهشون بدیم.میتونن همونو بهمون تحویل بدن؟

عزیزم مطمعن باش تمام طرح ها و مدل ها از خودشون هست .و شما هر طرحی که بهشون بدی همونو تحویل میدن بهتون .البته خودشونم خیلی راهنماییت میکنن. ایشون طراح بین المللی هستن.
اگه به پیج اینستاگرامشون هم سر بزنید .بهتر متوحه میشیدتصویر: images/smilies/wink.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام