• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #1401
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
بچه ها من همیشه دوست داشتم و دوست دارم که از جاهای لاکچری و خاص خرید کنم.الانم برای همه ی مهمونیهای خاص که میخوام لباسی بپوشم که تن هیچ کسی نباشه فقط مزون b.a رو انتخاب کردم.واقعا نمونه کاراشونو جایی ندیدم
نقل قول
 سپاس شده توسط fahime.bina ، serin/many
۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #1402
بچه ها سلام.اونایی که کارایه مزون B,A رو از نزدیک دیدن.میشه بگید که تو کارهای عروسشون لباس پوشیده هم دارن؟مدلاش قشنگ هستن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط roroyo
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #1403
(۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ عصر)'74090-نوعروس' نوشته است:  بچه ها سلام.اونایی که کارایه مزون B,A رو از نزدیک دیدن.میشه بگید که تو کارهای عروسشون لباس پوشیده هم دارن؟مدلاش قشنگ هستن؟

بله عزیزم .لباس عروس من استین بلند و تقریبا پوشیده است. یعنی پشت کمرش برای اینکه باز نباشه کاملا کار کردن که پوشیده و زیبا بشه. 
من که خیلی راضی بودم از انتخابم. کافیه شما برید پیششون و خواسستون بگین . براتون بهترین لباس میدوزن تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 

کاش بشه، اون چیری که تو دلمونه تصویر: images/smilies/undecided.gif
آرایشگاه : پرستو گودرزی-> خیلی خوب
لباس عروس:مزرون ba (خانم عامری مهربون)->فوق العاده عالی
دسته گل: ملودی-> خیلی خوب
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۶-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #1404
دوستان اونایی که مزون B A رفتن.میشه بگید که طراحی لباسها از خودشون هست یا اینکه طراح دارن برای کاراشون؟اگر مدل خاصی رو بهشون بدیم.میتونن همونو بهمون تحویل بدن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط pary.nazy
۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #1405
بچه ها من مزون b a رفتم .و مدلهاشونو از نزدیک دیدم .خانم عامری واقعا کاراشون تک و خاصه. پیشنهاد می کنم اجازه بدین خودشون به شما بگن که چه طرح و مدلی بیشتر بهتون میاد.اگه سوالی دارید بگید.شاید بتونم راهنماییتون کنم
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #1406
من هم برای یکی از مراسم ها که دعوت بودم و برام مهم بود که چه لباسی بپوشم .مزون b a رو انتخاب کردم .تعریقشو زیاااااد شنیده بودم .خواستم یه بار امتحان کنم. که واقعا راضی بودم.اخه کسی که برای هنرمند ها اونم تو مراسم های خاص لباس طراحی میکنه و میدوزه .مطعنا نمیشه کارشون خوب نباشه .پس به همه میخوام بگم که مزون b a رو از دست ندین .
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #1407
من چند وقت پیش با مزون b a  از طریق همین سایت اشنا شدم.نمونه کارهاشون رو هم اینحا دیدم.الان یه مراسمی  داریم .که میخوام مامانم رو همینجا ببرم تا یه لباس خوشگل براش پیدا کنم.اما مامانم سایزش یکم متفاوته و همیشه مجبوره که لباسهاش رو بدوزه تصویر: images/smilies/wink.gif
به نظرتون این مزون میتونه مامانمو راضی بکنه و دوخت زیبایی داشته باشن؟ واقغا نمیدونیم چیکار کنیم .میشه راهنمایی کنید؟
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #1408
به نظر من خانم عامری برای مشتری هاشون خیلی ارزش قاءل هستند .چون هم براشون به اندازه ی کافی وقت میزارن.در عین حال به نظر مشتری احترام میزارن.و از همه مهمتر کار و واقعا همون موقع  که قول دادن ،تحویل میدن
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #1409
بچه ها مزون b a علاوه بر دوخت و طراحی  لباس عروس.درزمینه ی اجاره یلباس عروس هم کار میکنه و دختر خاله ی خود من .از اونجاییکه تعریف مزون خانم عامری رو زیاد شنیده بود.و دوست داشت از  مدل های ایشون استفاده بکنه ،اما هزینه ی خرید یا دوخت براش سنگین بود .روزی که با مزون تماس گرفت.تا درباره ی کارهاشون بپرسه .اونا بهش گفتن که لباس اجاره هم میدن.کلی دختر خالم خوشحال شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh ، roooya ، narin saraby
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ عصر توسط shirin.ss.)
ارسال: #1410
بچه ها مزون b aبرای ساقدوشها هم لباس تهیه میکنن؟یا اینکه راهنماییمون میکنن که بدونیم چه لباسی برای ساقدوش بهتره؟ من قرار ساقدوش دوستم باشم برای عروسیش ولی هنوز نمیدونم باید چه مذل لباسی بپوشمتصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط roooya ، rotah
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام