• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #1391
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
' نوشته است:
نقل قول: 

آره عزیزم فکر کنم چند وقت پیش توی اینستاگرامشون دیدم که گذاشته بودن ولی فکر کنم ورکشاپ بود نه کلاس. دیگه در سطح خانم عامری معمولا نمیان کلاس بذارن آخه. همین ورکشاپ هم من کمتر دیدم.

ممنون از توضیحت عزیزم. آخ من واقعا طرحهاشون رو میبینم دلم غش میره هر دفعه.... قبلا یه کارهایی کردم حالا تماس بگیرم خدا کنه بتونم پیششون.
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #1392
بچه ها من هم از مشتریهای خانوم عامری بودم الان دیدم اینجا تاپیکشون رو.... واقعا کارشون درجه یک بود همه توی مراسمم انگشت به دهن مونده بودن.... با راهنماییهاشون و هنرشون یه شب رویایی ساختن برام. 
تشکر میکنم ازشون و قصد دارم شده کمتر لباس بخرم ولی فقط از بهار جون خرید کنم از این به بعد واسه مراسمهامون.
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #1393
' نوشته است:
نقل قول: 

آره آدرینا جون 
صفحه اول هست دیگه https://www.instagram.com/mezonearoosb.a/
کارهاشون فوق العاده است برو همین صفحه اشون میبینی خودت تصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

وای الان دیدم صفحه اینستاگرامشون رو ..... عجب چیزیه... عین فیلمهاست تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png عاشقش شدم.

نقل قول
  • تقی زاده
  • کتی دیلمی
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #1394
سلام دوستان ببخشید من کارهاشون رو دیدم و خیلی خوشم اومده. قیمتهاشون چطوره میخواستم بدونم.
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare_nemooneh
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #1395
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ صبح)'عروس_اردیبهشت' نوشته است:  سلام دوستان ببخشید من کارهاشون رو دیدم و خیلی خوشم اومده. قیمتهاشون چطوره میخواستم بدونم.

سلام عزیزم
ببین اگه کار معمولی میخوای کلا نباید سمتش بری. اصولا واسه کسایی هست که کار خاص میخوان و خب هزینه بیشتری هم داره مشخصا ولی کارشون واقعا ارزش داره واسه همچین آدمی و البته رنج قیمتهاشون هم متفاوت هست. اگه رفتی به نظرم خودت از اول بگو چقدر بودجه در نظر گرفتی که درست راهنماییت کنن.

نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #1396
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ صبح)'عروس_اردیبهشت' نوشته است:  سلام دوستان ببخشید من کارهاشون رو دیدم و خیلی خوشم اومده. قیمتهاشون چطوره میخواستم بدونم.

چون کارشون متفاوت هست و برای هرکسی واقعا یه لباس متفاوت برای هیکل و شخصیت خودش طراحی میکنن خب نمیتونی انتظار داشته باشی که هم قیمت لباسهای سری دوزی باشه ولی واقعا ارزش داره همونطور که افسانه جون گفتن. و اینکه خودشون هم اگه بری خیلی راهنماییت میکنن که چکار کنی بهتره و اینا. اگه واقعا عروس اردیبهشتی که زودتر باید بجنبی تصویر: images/smilies/smile.gifتصویر: images/smilies/smile.gif

نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #1397
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ صبح)'afsaneh_3858' نوشته است:  

سلام عزیزم
ببین اگه کار معمولی میخوای کلا نباید سمتش بری. اصولا واسه کسایی هست که کار خاص میخوان و خب هزینه بیشتری هم داره مشخصا ولی کارشون واقعا ارزش داره واسه همچین آدمی و البته رنج قیمتهاشون هم متفاوت هست. اگه رفتی به نظرم خودت از اول بگو چقدر بودجه در نظر گرفتی که درست راهنماییت کنن.

من تماس گرفتم قرار شد برم تو هفته آینده از نزدیک ببینمشون. اصلا باورم نمیشه توی ایران همچین چیزی باشه.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #1398
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۲۰ صبح)'elmira_baharlooei' نوشته است:  

سلام عزیزم

من تماس گرفتم قرار شد برم تو هفته آینده از نزدیک ببینمشون. اصلا باورم نمیشه توی ایران همچین چیزی باشه.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۲۰ صبح)'elmira_baharlooei' نوشته است:  

سلام عزیزم

من دفعه اول رفتم که داشتم بیهوش میشدم. اینقدر رویایی. به نظر من که قیمتهاشون در برابر کاری که میکنن اصلا چیزی نیست. با توجه به اینکه واسه کسی که همچین کاری بخواد خب گزینه خاص دیگه ای هم موجود نیست تا جایی که میدونم.

نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #1399
سلام دوستان
یه سایت پیدا کردم‌کلیلباس عروس داخلش هست اینم لینکش

لباس عروس 

مدیر سایت [url=http://modsazi.com]مد سازی
نقل قول
دیروز, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۰۶ عصر توسط KO2314.)
ارسال: #1400
بچه ها اینجا رو از دست ندید .مطمعن باشید یه شب خاص رو امتحان میکنید با لباسهای زیبای این مزون.جالب اینه که شما رو خیلی خوب راهنمایی میکنن که چه مدلایی بیشتر بهتون میاد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام