• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #1361
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
این مزون واقعا اون چیزی که میخواستم در اختیارم گذاشت
با صداقت میگم که کارشون واقعا عالیه و همون چیزی میشه که میخواید اصلا نگران نباشید
برید ببنید از نزدیک کاراشونو وقتی با بقیه مزون ها مقایسشون کنید متوجه میشید که چی دارم میگم...
من خودم وسواس داشتم ولی اینجا واقعا به امنیت خاطر رسیدم
نقل قول
 سپاس شده توسط پانته آ عجمی
۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #1362
(۱-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ صبح)'termeh_khanoom' نوشته است:  من خیلی دلم میخواد لباسم سبک اروپایی باشه ولی مهمه برام که حتما حتما پوشیده باشه

عزیزم نگران نباش 
شما هر مدلی که مد نظرته برای ایشون فرقی نداره 
بهترین و بهت ارائه میدن فقط مهم هست که به نکته هاشون خیلی توجه کنی و خیلی نظرتو تحمبل نکنی 
چون دید ی که ایشون به اندام و مدل شما دارن خیلی حرفه ای تر

نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #1363
دیروز دوستم تعریف می کرد
که دختر خالش رفت پیش خانوم عامری واسه دوخت لباسش ایشون رو مدلی که دخترخالش در نطر داشت ی سری تغییرات داد که مناسب اندامو چهرش بشه ولی دختر خاله اصلا دلش نمیخواست به مدلش دست بزنه
و برای همین رفت یکی از مزون های میرداماد که همون مدل وبراش دوخت ولی موقع پرو دید لباس وحشتناک ...اصلا بهش نمیاد
بعدش وقتی اونجا کل هزینه لباس و پرداخت کرد برگشت پیش خانوم عامری.... تا طبق نظر خود بهاره جون لباس مناسب و بدوزه
یعنی هم دوبرابر هزینه کرد هم کلی وقت تلف کرد ولی واقعا من عکس لباسارو دیدم اصلا قابل مقایسه نبودن واقعا باید به تجربه خانوم عامری و حرفاشون کاملا اعتماد کنین
نقل قول
  • اساطیر
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #1364
اخی واسه دوست حودم یه اتفاق مشابه همین افتاد
خیلی بد آدم اینطوری گیر کنه
البته اونم وقتی پیش خانوم عامری اومد کل مشکلش حل شد و واقعا همه جوره راضی بود
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #1365
دقیقا من خودم خیلی دقت می کردم که چطور به یک سری نکته ها و ظریف کاری ها دقت میکنن و اونارو با تناسب اندامم ست میکنن
بی صبرانه منتطر پرو اولم هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط پانته آ عجمی
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #1366
آخه من ی عالمه ایده دارم تو ذهنم که دلم میخواد اونارو رو لباسم پیاده کنم...
اگر با همشون مخالف باشه چی؟؟؟؟
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #1367
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ عصر)'termeh_khanoom' نوشته است:  آخه من ی عالمه ایده دارم تو ذهنم که دلم میخواد اونارو رو لباسم پیاده کنم...

عزیزم  بهاره جون که نطر شخصی نمیده 
طبق سلیقه خودت و اناتومی بدنت بهت پیشنهاد درست و میده که واقعا باید باور داشته باشی که بهتر از تصورات خودته...ایشون هزاران لباس طراحی کردن و دوختن و تواندام های مختلف دیدن ولی شما لباسارو فقط رو عکس و مدل دیدی

نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #1368
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۲۷ عصر)'پانته آ عجمی' نوشته است:  
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ عصر)'termeh_khanoom' نوشته است:  آخه من ی عالمه ایده دارم تو ذهنم که دلم میخواد اونارو رو لباسم پیاده کنم...

طبق سلیقه خودت و اناتومی بدنت بهت پیشنهاد درست و میده که واقعا باید باور داشته باشی که بهتر از تصورات خودته...ایشون هزاران لباس طراحی کردن و دوختن و تواندام های مختلف دیدن ولی شما لباسارو فقط رو عکس و مدل دیدی

البته با این بخش حرفاتون موافقم واقعا لباس یا حتی ارایش صورت و مو روی بدن و صورت یک مدل اونم تو ی عکس که کلی دست کاری شده با واقعیت خیلی فرق داره ....
اونم مدل لباس که خیلی مهمه چون بدن ما هم بی نقص نیس خلاصهتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #1369
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ عصر)'termeh_khanoom' نوشته است:  
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۲۷ عصر)'پانته آ عجمی' نوشته است:  

البته با این بخش حرفاتون موافقم واقعا لباس یا حتی ارایش صورت و مو روی بدن و صورت یک مدل اونم تو ی عکس که کلی دست کاری شده با واقعیت خیلی فرق داره ....
اونم مدل لباس که خیلی مهمه چون بدن ما هم بی نقص نیس خلاصهتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png

دقیقا ما فقط مدل و در نظر میگیریم 
ولی بهاره عامری به خاطر این همه آموزش هایی که دیدن و تجربه هاشون و این همه نمونه های واقعی که از ته دل از کاراشون راضی بودن تصویر: /images/smilies/new/tounge.pngواقعا باید برای داشتن یکلباس عروس خاص  و تک و متناسب با انداممون به نظرشون توجه کنیم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام