• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #1551
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(۱-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ صبح)'ladan.sama' نوشته است:  دوستان به نظر من وقتی یه کاری واقعا خوبه و متفاوت هستش نسبت به دیگران .چرا دربارش گفته نشه .که دیگران بتونن استفاده کنن و بهتر و راحت تر تصمیم بگیرن .الان من خودم با مزون b a قبلا کار کردم . تفاوت کارشون با مزون های دیگه رو واقعا احساس کردم .پس چرا نیامو تعریف کنم

من که خیلی به کار خانم عامری و پرسنلشون ایمان دارم . هم برای خودم لباس جلسی آماده کردن که راضیی بودم .و واقعا برش و دوختشون خیلی با مزون های دیگه فرق داشته . و هم چنتا مراسم که تا حالا رفتم دیدم مهمونایی رو که لباسایی رو پوشیدن که مزون b a براشون طراحی و دوخت کرده .تازه همینجا هم خیلی از عروس ها رو داشتیم که اومدن تعریف کردن که خارج از کشور بودن .اما با خیال راحت لباسشون رو به خانم عامری سفارش دادن

نقل قول
۲-تير-۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #1552
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ صبح)'rofa54678' نوشته است:  بچه ها ممنون که اینقدر خوب منو راهنمایی کردین.من رفتم مزون b a ولباس مراسمم رو با راهنمایی خانم عامری انتخاب کردم ،ایشون دقیقا میدونستن من چه مدلی رو  ازشون میخوام .که قرار شد به انتخاب خودشون یکم تغییرات در لباس بدن .خیلی ار کارشون و حسن نیتشون زاضی بودم 

عزیزم وقتی که  انتخاب رو تا حدودی به خود خانم عامری بسپاری .دیگه مطمعنی که کارت درست و رو حساب از آب در میاد .و ایشون هم تجربه ی زیادی در کار دارن /و هم اینکه طی این همه سال کار کردن ، استایل بدن و فرم صورت مشتریهاشون دستشون اومده

نقل قول
۳-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ عصر توسط faro6071.)
ارسال: #1553
بچه ها دوستم داره از خارج میاد میخواد اینجا عروسی بگیره .به من گفته دنبال یه مزون خوب باشم براش .به نظرتون مزون b a رو بهش معرفی بکنم؟چون زیاد ازش تعرریف شنیدم .
نقل قول
 سپاس شده توسط pary.nazy
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #1554
(۳-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ عصر)'faro6071' نوشته است:  بچه ها دوستم داره از خارج میاد میخواد اینجا عروسی بگیره .به من گفته دنبال یه مزون خوب باشم براش .به نظرتون مزون b a رو بهش معرفی بکنم؟چون زیاد ازش تعرریفشنیدم .

عزیزم من مشتری خانم عامری بودم .و کاملا به مدل کارشون و تخصصی که در طراحی و دوختلباس عروس دارن .اگاه هستم. حتما مزون b a رو بهش معرفی کن .مطمعن باش که خیلی خوشش میاد.و بهتر اینکه اگر زمان نداره برای اینکه زودتر بیاد ایران .شما میتونی سایز و هر چیزی که لازم هست رو ازش بگیری و بدی به خانم عامری .ایشون کارشون رو شروع میکنن .که فقط دوستت برای پرو بیاد

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #1555
عزیزم حتی اگه دوستت برای پرو هم نمیتونه بیاد .هیچ مشکلی نیس.خانم عامری اینقدر به کارشون واردن که .با خیال راحت میتونه روز عروسیش لباسش رو تحویل بگیره و بپوشه .

نقل قول
 سپاس شده توسط rotah
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #1556
بچه منم قبلا به خانم عامری لباس سفارش دادم .خیلی هم مدل لباسم رو دوست داشتم و از دوختش هم راضی بودم .الان به یکی از دوستام گفتم برای مراسمش بره مزون b a اما هر چی زنگ میزنه .کسی پاسخگو نیست.چیکار کنه به نظرتون؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nila rahimi
۵-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #1557
(۴-تير-۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ عصر)'elnaz-samaei' نوشته است:  بچه منم قبلا به خانم عامری لباس سفارش دادم .خیلی هم مدل لباسم رو دوست داشتم و از دوختش هم راضی بودم .الان به یکی از دوستام گفتم برای مراسمش بره مزون b a اما هر چی زنگ میزنه .کسی پاسخگو نیست.چیکار کنه به نظرتون؟

احتمالا خیلی شلوغن .الان تابستونم هست و همه دارن اماده میشن برای مراسم هاشون.شما به نظرم یا باید حضوری بری پیششون .یا از طریق پیج اینستاشون پیگیری کنی عزیزم.

نقل قول
۵-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #1558
تا اونجایی که من میدونم و قبلا مشتریشون بودم .خانم عامری همیشه جوابگوی مشتریهاشون هستن وخیلی هم خوب راهنمایی میکنن عزیزم
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #1559
(۴-تير-۱۳۹۸ ۰۴:۴۲ عصر)'pooneh eirany' نوشته است:  عزیزم حتی اگه دوستت برای پرو هم نمیتونه بیاد .هیچ مشکلی نیس.خانم عامری اینقدر به کارشون واردن که .با خیال راحت میتونه روز عروسیش لباسش رو تحویل بگیره و بپوشه .

دقیقا همینطوره .منم خیلی شنیدم که مشتریهایی که از خارج از ایرن به خانم عامری سفارش میدن .برای پرو هم اگر نتونن برن .هیچ مشکلی نداره براشون و میتونن اخر سر کارشون رو تحویل بگیرنن.

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #1560
(۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ صبح)'pary.nazy' نوشته است:  
(۳-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ عصر)'faro6071' نوشته است:  بچه ها دوستم داره از خارج میاد میخواد اینجا عروسی بگیره .به من گفته دنبال یه مزون خوب باشم براش .به نظرتون مزون b a رو بهش معرفی بکنم؟چون زیاد ازش تعرریفشنیدم .

عزیزم من مشتری خانم عامری بودم .و کاملا به مدل کارشون و تخصصی که در طراحی و دوختلباس عروس دارن .اگاه هستم. حتما مزون b a رو بهش معرفی کن .مطمعن باش که خیلی خوشش میاد.و بهتر اینکه اگر زمان نداره برای اینکه زودتر بیاد ایران .شما میتونی سایز و هر چیزی که لازم هست رو ازش بگیری و بدی به خانم عامری .ایشون کارشون رو شروع میکنن .که فقط دوستت برای پرو بیاد

بچه ها واقعا ممنون از راهنمایی هاتون .چون باعث شد من خیلی سریعتر و بهتر مزون  رو انتخاب بکنم و خبرش ر به دوستم بدم .رفتم مزون b a نمونه کارهایی که اونجا بود واقعا محشر بود .خیلی خاص بودن .پیج اینستاشونم گرفتم . مدلایه اونج رو هم دیدم.برای دوستمم فرستادم .حالا به احتمال خیلی زیاد هینجا سفارش لباسش رو میده.....راستی قرار شد من سایزهای دوستمو  بپرسم ازش و بدم به خانم عامری که کارش رو زودتر شروع کنن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام