• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ عصر توسط soheila.radfar.)
ارسال: #1541
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
کسی خبر داره ورکشاپ سال 98 رو خانم عامری اعام کردن یا نه ؟ من که بی صبرانه منتظرم تا مثل خانم عامری خودم رو به روز کنم.خیلی عالی هستن ایشون

(۱۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ صبح)'sara.bell' نوشته است:  خوش به حال خانم عامری و گروهشون که اینقدر انرژی میگیرن از مشتری هاشون

حالا نمیدونی ورکشاپ هاشون چه لذتی داره و به ما چقدر انرژی میدن برای ادامه ی کارهامون

نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #1542
بچه ها خانم عامری بیشتر در چه سبک ومدلی مهارت دارن .کسی میدونه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط ladan.sama
۲۰-خرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #1543
واقعا ممنون از خانم عامری و مزون  b a اینقدر نمونه کارهای قشنگی رو پیج اینستاشون میزارن .من که خیلی کارهاشونو میپسندم .

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #1544
(۱۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۴۶ عصر)'golnaz__erfany' نوشته است:  بچه ها خانم عامری بیشتر در چه سبک ومدلی مهارت دارن .کسی میدونه؟

گلناز جان خانم عامری و گروه حرفه ایی شون در همه ی سبک و مدل ها مهارت دارن.حتما تا حالا باهاشون کار نکردی و خبر نداری.

اما میشه گفت برایلباس عروس بیشتر معروف هستن

نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #1545
(۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ عصر)'elahebeigy' نوشته است:  من تعریف دوخت و طراحی مزون b a رو خیلی شنیدم . رفتم کارهاشون رو دیدم واقعا خیاط های ماهری دارن که با مزون های دیگه فرق دارن.و به خصوص اینکه طراحی از خود خانم عامری هست.و راهنمایی هاشون خیلی در تصمیم گیری کمک میکنه.

بچه ها به نظر من این خیلی مهمه که همیشه برای دوخت لباس یک جا رو انتخاب کنیم .چون دیگه سلیقمون رو میدونن و با کمی توضیح متوجه میشن که ما چی میخواییم .ولی هر بار یک جای جدید رفتن خیلی سخته .و معلوم نیس لباس مطابق میلمون باشه یا نه .این اتفاق برای من خیلی افتاده .و الان دیگه فقط مزون b a رو انتخاب کردم.

نقل قول
 سپاس شده توسط ladan.sama
۲۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #1546
(۲۰-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ عصر)'elahebeigy' نوشته است:  
(۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ عصر)'elahebeigy' نوشته است:  من تعریف دوخت و طراحی مزون b a رو خیلی شنیدم . رفتم کارهاشون رو دیدم واقعا خیاط های ماهری دارن که با مزون های دیگه فرق دارن.و به خصوص اینکه طراحی از خود خانم عامری هست.و راهنمایی هاشون خیلی در تصمیم گیری کمک میکنه.

بچه ها به نظر من این خیلی مهمه که همیشه برای دوخت لباس یک جا رو انتخاب کنیم .چون دیگه سلیقمون رو میدونن و با کمی توضیح متوجه میشن که ما چی میخواییم .ولی هر بار یک جای جدید رفتن خیلی سخته .و معلوم نیس لباس مطابق میلمون باشه یا نه .این اتفاق برای من خیلی افتاده .و الان دیگه فقط مزون b a رو انتخاب کردم.

واقعا همینطوره که میگی عزیزم .اینجوری اخر سر هر دو طرف از کارشون راضی هستن و دلخوری هم پیش نمیاد.عالیه
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #1547
بچه ها میخوام مامانمو برم مزون  b a برای دوخت لباس .همونجا هم درباره ورکشاپ ها میپرسم از خانم عامری

نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #1548
اینقدر که خانم عامری کارشون مخصوصا درلباس عروس بی نظیره .عروس خانم هایی که باهاشون کار میکنن .از هنر دستشون لذت میبرن و هیجان بهترین شب زندگیشون چند برابر میشه.واقعا خوش به حالشون
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #1549
دوستان کسی خبر دار که مزون b  a   افر ویژه ی تابستون برای مشتریهاشون در نظر میگیرن یا نه؟

نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #1550
(۲۲-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:  دوستان کسی خبر دار که مزون b  a   افر ویژه ی تابستون برای مشتریهاشون در نظر میگیرن یا نه؟

عیزم کارهای خانم عامری خیلی خاصه و فکر نمیکنم افر شاملشون بشه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام