• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۱۲-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ صبح توسط sara.bell.)
ارسال: #1531
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
خوش به حال خانم عامری و گروهشون که اینقدر انرژی میگیرن از مشتری هاشون

نقل قول
 سپاس شده توسط maryam..mosavi
۱۲-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #1532
(۱۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ صبح)'sara.bell' نوشته است:  خوش به حال خانم عامری و گروهشون که اینقدر انرژی میگیرن از مشتری هاشون

اره واقعا . و همین هم هست که باعث شده به کارشون عشق داشته باشن و با تبحر هر چه بیشتر کارشون رو ادامه بدن. باید تشکر کرد ازشون

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #1533
(۱۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ صبح)'sara.bell' نوشته است:  خوش به حال خانم عامری و گروهشون که اینقدر انرژی میگیرن از مشتری ها

ایشون بی نظیرن هم در کارشون .هم در مشتری مداری.یکی از دوستام که برای پرو لباسش رفته بود .میگفت اینقدر پروش عالی بوده وبی نقص که میخواسته همون موقع لباس رو با خودش ببره خونهتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #1534
(۱۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:  
(۱۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ صبح)'sara.bell' نوشته است:  خوش به حال خانم عامری و گروهشون که اینقدر انرژی میگیرن از مشتری ها

ایشون بی نظیرن هم در کارشون .هم در مشتری مداری.یکی از دوستام که برای پرو لباسش رفته بود .میگفت اینقدر پروش عالی بوده وبی نقص که میخواسته همون موقع لباس رو با خودش ببره خونهتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

عزیزم کارهای خانم عامری اینقدر که هم خودشون هم گروهشون حرفه ایی هستن و با تجربه ،اصلا به پرو احتیاجی نداره .من شنیدم خیلی از مشتریهاشون  ،مخصوصا اونایی که از خارج از کشور بهشون سفارش میدن ،اصلا پرو نمیکنن . یک راست کارشون رو بدون هچ مشکلی در دوخت ،تحویل میگیرن 

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #1535
معلومه خوب سیما جان .وقتی کسی سالها در این زمینه تجربه داره و به گفته ی دوستان همیشه خودشون رو آپدیت میکنن در طرح و مدلای جدید و این شغل درخانواده شون بوده تا الان .نمیتونه کاراشون بد یا بی کیفیت باشه.

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #1536
(۲۳-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۰۹ عصر)'masy razavi' نوشته است:  
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:  بچه ها دوستم سه هفته ی پیش برای سفارش و دوخت لباس عروسیش رفت جمهوری اقدام کرد.دیروز رفتیم با هم برای پرو لباسش .وقتی پوشید .اصلا لباسشو دوست نداشت .خیلییییی ناراحت شد.حالا  نمیدونه چیکار کنه .هرینه ی کمی هم نداده براش.میشه راهنمایی کنید ؟یه جورایی انگیزشو از دست داده.

زهرا جان به دوستت بگو اصلا ناراحت نباشه درسته یکبار هزینه کرده . ولی خوب اگه براش مهمه بهش پیشنهاد مزون b a رو بده .خانم عامری با بهترین و حرفه ایی ترین خیاطها  میتونن لباس دوستت رو همونجوری که میخواد اماده بکنن .و اصلا هم نگران دیر شدن نباشه .ایشون واقعا به کارشون وارد هستن .

زهرا جان دوستت رو بردی مزون b a .لباسش چی شد آخر؟ از راهنمایی خانم عامری استفاده کردین که دیگه به مشکل نخوره دوستت؟ لباسش کی اماده میشه؟

نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #1537
بچه ها دختر داییم که چند وقت پیش جشن عقدش بود .حالا نوبت خواهرش شده و اون میخواد لباس نامزدیش رو به مزون b a سفارش بده .یعنی من بهش پیشنهاد دادم .چون دوست داره که حسابی رو لباسش کار بشه .و من خودم قبلا باهاشون کار کرده بودم و از مدل و دوخت لباس واقعا راضی بودم .اصلا مشخص نیست که لباس رو دوختی .همه فکر میکنن آماده خریدی .ولی وقتی اسم خانم عامری میاد دیگه کسی نمیتونه چیزی بگیتصویر: images/smilies/wink.gif

نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #1538
خواهرم خیلی خوشحال و راضیه که کار لباس عروسش رو به خانم عامری سپرد .برای همه دوستاش تعریف میکنه هنوز .لباسش رو بهشون نشون داده و همه عاشقش شدن

نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #1539
بچه ها چند وقت دیگه تولد خواهر زاده هامه .میخوام برای لباس برم مزون خانم عامری.اما هنوز میدونم چه طرح و مدلی مناسبه تولده. شما هم کمکم کنید لطفاتصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ عصر توسط parisaasgary.)
ارسال: #1540
بچه ها کمتر از یک ماه دیگه عروسیمه .خیلی خوشحالم .هم واسه عروسی .هم برای لباسم که به مزون b a  سفارش دادم .دو هفته پیش رفتم برای پرو .وایی که چقدر عالی شده بود .اصلا فکرشو نمیکردم .با اون چیزی که تو ذهنم بود زمین تا اسمون فرق داشت .خیلی خوب شد که طرحشو گذاشتم به عهده ی خانم عامری .حالا قراره که مدل لباسم رو رو صفحه ی اینستاشونم بزارنتصویر: /images/smilies/new/wink.png

(۱۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ عصر)'marjan_shiry' نوشته است:  بچه ها چند وقت دیگه تولد خواهر زاده هامه .میخوام برای لباس برم مزون خانم عامری.اما هنوز میدونم چه طرح و مدلی مناسبه تولده. شما هم کمکم کنید لطفاتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

مرجان جان به خانم عامری شک نکن و همه چیزو بزار به عهده ی خودشون .البته میتونی از اینترنت هم مدل پیدا کنی و دربارش باخانم عامری صحبت کن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام