• باغ vp
  • تقی زاده

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #1511
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
بچه ها خانم عامری شو لباس هم برگزار میکنن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط rooooz.gold
۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #1512
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ عصر)'rotah' نوشته است:  بچه ها خانم عامری شو لباس هم برگزار میکنن؟

بله عزیزم ایشون شو لباس هم دارن گاهی اوقات .یا اینکه در افتتاحیه های مختلف میتونی کارهای ایشون رو که تن مدل ها هستن ببینید.

ممنونم از خانم عامری که دوستمو برای انتخاب لباس عروسش کلی راهنمایی کرد و  بالاخره دوستم متوجه شد که چه مدلی با چه جنس پارچه ایی بیشتر بهش  میاد

نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #1513
من شنیدم خانم عامری نمایندگی یه برند پارچه به نام ریگال رو دارن که خیلی هم برای مشتری هاشون از این پارچه استفاده میکنن و همه هم راضی هستن

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #1514
(۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۰۴ عصر)'sepid.gloo' نوشته است:  من شنیدم خانم عامری نمایندگی یه برند پارچه به نام ریگال رو دارن که خیلی هم برای مشتری هاشون از این پارچه استفاده میکنن و همه هم راضی هستن

عزیزم  تمام مشتری های مزون  b a  ار کارهای خانم عامری راضی هستن .نه فقط از کیفیت پارچه هاشون.کارهاشون واقعا خاص و بینظیره که هر جایی نمیتونیم مدل هاشونو پیدا کنیم

نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #1515
 وقتی روی لباس عروساشون کار دست انجام میدن .واقعا زیبا و رویایه و فقط باید دید و ازش لذت برد .
نقل قول
 سپاس شده توسط mira.eimany
۷-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #1516
(۷-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۵۲ عصر)'ey1.g' نوشته است:  
(۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۵۳ عصر)'ey1.g' نوشته است:  بچه ها دوست من برای نامزدیش میخواد لباس بدوزه چون وزنش یکم بالاس .میخواد لباسش و طرح و دوخت طوری باشه که خوش اندام نشون داده بشه و برای همین من مزون خانم عامری رو بهش معرفی کردم ،چون میدونم تمام حساسیت های دوستم رو در نظر میگیرن و با خیاط های ماهری که دارن از عهدش برمیان .اینجوری خیال دوستم هم راحتتره

بچه ها دوستم با مزون b a تماس گرفته .خانم عامری خیلی راهنماییش کرده و بهش اطمینان داده که بهترین لباس و براش  طراحی و دوخت میکنه که اصلا معایب به چشم نیان .حالا دوستم خیلی راضیه و هیجان داره که زودتر وقتش برسه و بره پیش خانم عامری

عزیزم خانم عامری و گروهشون از پس هر کار سختی برمیا ن .دوستت باید خوشحال باشه چون داره با خام عامری کار میکنه . من بهت قول میدم لباسش حتی به پرو هم احتیاجی نداره و میتونه همون روز مراسمش بره و لباسشو تحویل بگیره.

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #1517
بچه ها من فکر میکنم یکی از دلایل موفقیتی که خانم عامری درکارشون دارن این هست که این شغل خانوادگیشون هست و کاملا با عشق کارشون رو انجام میدن و اینو میشه از رضایت همه ی مشتری ها نسبت به کارشون متوجه شد
نقل قول
 سپاس شده توسط fateme karamii ، sepid amini
۹-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #1518
(۹-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من فکر میکنم یکی از دلایل موفقیتی که خانم عامری درکارشون دارن این هست که این شغل خانوادگیشون هست و کاملا با عشق کارشون رو انجام میدن و اینو میشه از رضایت همه ی مشتری ها نسبت به کارشون متوجه شد

بله عزیز .همینطوره . و بیشتر مشتری هاشون و همه کسایی که بیشتر به خانم عامری نزدیک هستن اینو میدونن که ایشون مادر و مادر بزرگشون هم  همین کار رو انجام میدادن.و الانم که ایشون بسیار موفق هستن در کارشون

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #1519
سلام بچه ها .من خیلی خوشحالم .چون بالاخره تونستم از مزون  b a وقت بگیرم . با خانم عامری بیشتر اشنا بشم .و برای عروسی برادرم .بهشون لباسم رو سفارش بدم. ولی یه چیزی بگم بچه ها که وقتی میرید پیش خانم عامری ،اجازه بدین ایشون براتون تصمیم بگیرن و انتخاب طرح و مدل رو به عهده ی ایشون بزارید چون بهتر میدونن که چه مدلی به ما میاد . من وقتی رفتم اونجا با خودم یه طرحی رو برده بودم که مثل اون میخواستم .ولی با راهنمایی های خانم عامری فهمیدم که اون لباس اصلا به من نمیومد. 
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ عصر توسط sepid amini.)
ارسال: #1520
(۹-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من فکر میکنم یکی از دلایل موفقیتی که خانم عامری درکارشون دارن این هست که این شغل خانوادگیشون هست و کاملا با عشق کارشون رو انجام میدن و اینو میشه از رضایت همه ی مشتری ها نسبت به کارشون متوجه شد.

واقعا باید تشکر کرد از خانم عامری بابت کارهای شیک و خاصشون که باعث میشن تو مهمونی ها بدرخشیم.

خانم عامری همیشه مشتری های زیادی در خارج از کشور داشتن و دارن که نشون میده چقدر شناخته شده هستن و در کارشون حرفه ایی.ضمنا من شنیدم که ایشون  به مدت 3 سال ،کارهاشون رو برای کشور سوئد میفرستادن .

نقل قول
 سپاس شده توسط tarane.tt
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام