• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #1511
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #1512
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ صبح)'maryam tavakoli' نوشته است:  
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

به نظر من هر دوتون خیلی کار درستی کردین که مزون b a رو به دوستاتون معرفی کردین . مطمعن باشید خیلی راضی میشن از لباساشون  و مشتری دایمی خانم عامری میمونن

نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #1513
خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت
نقل قول
 سپاس شده توسط roooya
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ عصر توسط roooya.)
ارسال: #1514
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ عصر)'AM1234' نوشته است:  خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت

دقیقا همینطوره.تو هر مجلسی که بریم اگر کسی به مزون b a سفارش داده باشه کاملا کار خانم عامری مشخصه و میدرخشه

(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من با مرون b a اینجا اشنا شدم رفتم اینستاشون رو هم پیدا کردم .نمونه کارهاشون رو دیدم.طراحی ها خیلی با جاهای دیگه فرق داشت واقعا.عروسی خواهرم نزدیکه .حتما برای لباسم  مزون خانم عامری رو انتخاب میکنم که نگرانی نداشته باشمتصویر: images/smilies/wink.gif

عزیزم اگر بری اونجا   خیلی بهتره .هم با خود خانم عامری اشنا میشی.هم تو انتخاب  لباست خیلی راهنماییت میکنن .هم اینکه نمونه کارای خاص تر و لاکچریشون  رو میتونی از نزدیک ببینی .چون ایشون همه کارهاشون رو تو اینستاشون نمیزارن

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #1515
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ عصر)'roooya' نوشته است:  
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ عصر)'AM1234' نوشته است:  خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت

دقیقا همینطوره.تو هر مجلسی که بریم اگر کسی به مزون b a سفارش داده باشه کاملا کار خانم عامری مشخصه و میدرخشه

(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من با مرون b a اینجا اشنا شدم رفتم اینستاشون رو هم پیدا کردم .نمونه کارهاشون رو دیدم.طراحی ها خیلی با جاهای دیگه فرق داشت واقعا.عروسی خواهرم نزدیکه .حتما برای لباسم  مزون خانم عامری رو انتخاب میکنم که نگرانی نداشته باشمتصویر: images/smilies/wink.gif

عزیزم اگر بری اونجا   خیلی بهتره .هم با خود خانم عامری اشنا میشی.هم تو انتخاب  لباست خیلی راهنماییت میکنن .هم اینکه نمونه کارای خاص تر و لاکچریشون  رو میتونی از نزدیک ببینی .چون ایشون همه کارهاشون رو تو اینستاشون نمیزارن

اتفاقا دوست منم که داره از شهرستان میاد برای سفارش لباس مراسمش. من بهش پیشنهاد دادم که اجازه بده خانم عامری راهنماییش بکنه. . مطمعنا لباسی بهش تحویل  میدن که تک و خاص

نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #1516
بچه ها خانم عامری شو لباس هم برگزار میکنن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط rooooz.gold
۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #1517
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ عصر)'rotah' نوشته است:  بچه ها خانم عامری شو لباس هم برگزار میکنن؟

بله عزیزم ایشون شو لباس هم دارن گاهی اوقات .یا اینکه در افتتاحیه های مختلف میتونی کارهای ایشون رو که تن مدل ها هستن ببینید.

ممنونم از خانم عامری که دوستمو برای انتخاب لباس عروسش کلی راهنمایی کرد و  بالاخره دوستم متوجه شد که چه مدلی با چه جنس پارچه ایی بیشتر بهش  میاد

نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #1518
بچه ها دوست من برای نامزدیش میخواد لباس بدوزه چون وزنش یکم بالاس .میخواد لباسش و طرح و دوخت طوری باشه که خوش اندام نشون داده بشه و برای همین من مزون خانم عامری رو بهش معرفی کردم ،چون میدونم تمام حساسیت های دوستم رو در نظر میگیرن و با خیاط های ماهری که دارن از عهدش برمیان .اینجوری خیال دوستم هم راحتتره
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #1519
من شنیدم خانم عامری نمایندگی یه برند پارچه به نام ریگال رو دارن که خیلی هم برای مشتری هاشون از این پارچه استفاده میکنن و همه هم راضی هستن

نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #1520
(۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۰۴ عصر)'sepid.gloo' نوشته است:  من شنیدم خانم عامری نمایندگی یه برند پارچه به نام ریگال رو دارن که خیلی هم برای مشتری هاشون از این پارچه استفاده میکنن و همه هم راضی هستن

عزیزم  تمام مشتری های مزون  b a  ار کارهای خانم عامری راضی هستن .نه فقط از کیفیت پارچه هاشون.کارهاشون واقعا خاص و بینظیره که هر جایی نمیتونیم مدل هاشونو پیدا کنیم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام