• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

گالری عروس بهار عامری *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۷-اسفند-۱۳۹۸, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #1881

RE: گالری عروس بهار عامری *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(۲۶-اسفند-۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ عصر)'hamrah.ha' نوشته است:  بچه ها دوست‌ من لرای عروسیش لباس پف دار دوست داره .من بهش گفتم فنر دوزیش سخته .شما نظرتون چیه؟ میخواد بره مزون b a.

نظر ما مثبته!مطمئن باش خانم عامری از پس هر کاری برمیاد.ایشون فوق العاده هستن حتی من شنیدم لباس عروسای سلطنتی رو از رو طرح های ایشون کپی کردن.Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
۲۷-اسفند-۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #1882
بچه ها  من حیلی دوست دارملباس عروس تور داشته باشه .واقعا لباس رو شیک و جذاب میکنه.ولی نمیدونم با چه مدل یقه ایی تور میاد
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۸, ۱۱:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ عصر توسط hamrah.ha.)
ارسال: #1883
من فکر کنم با لباس دکلته تور خیلی میاد .ولی باز از راهنمایهای خانم عامری استفاده کن عزیزم
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲۸-اسفند-۱۳۹۸, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #1884
خانم عامری از پس هر مدل لباسی چه عروس چه مجلسی برمیان .و همه هم اکارشون راضین .همیشه بابت لباس هایی که بهشون سفارش میدیم .خیالمون راحته
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۹, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #1885
سلام بچه ها
میگم فعلا تو اینروزا که نمیتونم مزون خانم عامری بریم .میتونیم کارهای زیباشون رو دنبال کنیم .و طرح مورد نظرمون رو برای بعد انتخاب کنیم

نقل قول
دیروز, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #1886
سلام بچه ها .به دوستم مزون خانم عامری رو معرفی کردم .اما خیلی بدِ که اینروزا نمیتونه بره اونجا .اخه وقتی پیجشون رو بهش معرفی کردم که بره و نمونه ها رو ببینه .عاشق کاراشون شده
نقل قول
دیروز, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #1887
وقتی طرح ها و مدل کارهای خانم عامری رو میبینم .واقعا دیگه هیچ مدل لباسی به چشمم نمیاد .خیلی عالیه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام