• هیژا
  • مهناز

گاز رومیزی

۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #21
RE: گاز رومیزی خوبه؟
سلام ریحان جان. راستش من خیلی گشتم دنبال این قضیه و در آخر چون منم خوشبختانه مثل شما میرم خونه خودم گاز رومیزی خریدم و فر جدا. این رو در نظر داشته باش که چقدر می خواهی هزینه کنی. چون هزینه اش کم نمی شه.
اما من رو میزی شیشه ای خریدم با شعله بزرگ کنار. به نظر من این مهمه. اگر چه فروشندها می گن ممکنه به کابینت صدمه بزنه اما من تحقیق کردم خیلی جدی هم نیست!

عروس شدم... چه روز خوبی بود... روز عشق ما!
نقل قول
 سپاس شده توسط sar
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ صبح توسط reyhan.)
ارسال: #22
بهار خانم میشه لطف کنید بگید چه مارکی گرفتید و قیمت گاز و فرتون چقدر شد ؟ممنون میشم

یادم رفت به خاطر راهنمایتون کمال قدر دانیو دارم متشکرم

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #23
حتما عزیزم. گاز مارک داتیس 400000 تومن و فر زیگما 840000 تومن.
من روی این مارک ها خیلی نحقیق کردم تا ببینیم چی از آب در میاد Smile

نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone ، pantea7009 ، sar ، monica
  • پیانو
  • اساطیر
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #24

(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ عصر)bahari نوشته است:  سلام ریحان جان. راستش من خیلی گشتم دنبال این قضیه و در آخر چون منم خوشبختانه مثل شما میرم خونه خودم گاز رومیزی خریدم و فر جدا. این رو در نظر داشته باش که چقدر می خواهی هزینه کنی. چون هزینه اش کم نمی شه.
اما من رو میزی شیشه ای خریدم با شعله بزرگ کنار. به نظر من این مهمه. اگر چه فروشندها می گن ممکنه به کابینت صدمه بزنه اما من تحقیق کردم خیلی جدی هم نیست!

عزیزم اگر جنس گازت خوب نباشه حتماً روی صفحه کابینتت تاثیر می‌ذاره، به نظر من گاز از فر خیلی مهم‌تره، واسه همین من توصیه می‌کنم بیشتر پولتون رو برای خرید گاز بذارید اگر چیزی موند اونوقت فر هم بخرید، مثلاً من گاز آریستون رو توصیه می‌کنم و می‌گم از خرید گاز بوش بپرهیزید.
نقل قول
 سپاس شده توسط monica
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #25
(۲-اسفند-۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ عصر)bahari نوشته است:  حتما عزیزم. گاز مارک داتیس 400000 تومن و فر زیگما 840000 تومن.
من روی این مارک ها خیلی نحقیق کردم تا ببینیم چی از آب در میاد Smile

عزیززم فرتو کجا گذاشتی؟ اندازش چقدره؟؟ من فکر می کردم فقط بوش فر جدا و توکار داره... یعنی غیر از ماکروفر ، فر هم گرفتی؟
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #26
بله گلم. فر رو هم می شه زیر گاز بگذاری و هم توی کابینت به صورت ایستاده و توی کار. خیلی شیک و خوشگله و من ازش خیلی راضی م!
سولاردم هم جدا گرفتم.

نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ عصر توسط pantea7009.)
ارسال: #27
واااای کاش زودتر اینجا میومدمممم. من خیلییییییی به فر نیاااز دارم! من ماکروفر پاناسونیک خریدم خیلی تکمیله مدلش میگفت به عنوان فر هم میشه ازش استفاده کرد اما من چون عادت ندارم فکر کنم برام سخت باشه. آخه گاز منم روکاره و زیرش سه تا کشوی بزرگه ... هیچ جایی هم ندارم که بزارم... مال خونه خودمون بوش توکاره که خیلی عاالیه. فکر کنم باید از خیرش بگذرم، نمیشه گذاشت تو اتاق!!؟
از

واااای کاش زودتر اینجا میومدمممم. من خیلییییییی به فر نیاااز دارم! من ماکروفر پاناسونیک خریدم خیلی تکمیله مدلش میگفت به عنوان فر هم میشه ازش استفاده کرد اما من چون عادت ندارم فکر کنم برام سخت باشه. آخه گاز منم روکاره و زیرش سه تا کشوی بزرگه ... هیچ جایی هم ندارم که بزارم... مال خونه خودمون بوش توکاره که خیلی عاالیه. فکر کنم باید از خیرش بگذرم، نمیشه گذاشت تو اتاق!!؟
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #28
بچه ها مامان من یه هفته پیش گاز رو میزی مارک فاستر گرفت 2100 شد خیلی خوبه عمیقه و اصلن کابینتارو خراب نمی کنه تا 3 سال هم اگه واسه گاز و کابینتات مشکلی پیش بیاد ضمانت می کنه در ضمن فر جداشم گرفت برین ببینین جدیدترین مدل فاستر هست و حتی مدل شعله هاش رو به بالاس
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #29
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #30

عزیزم خوب فاستر خیلی مارک خوبیه، آدم هر چی پول بده آش می‌خوره، من خودم بوش از این مدل بزرگ‌هاش گرفتم آشغال بود، اگر نف می‌گرفتم لااقل اینقدر پشیمون نبودم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahba
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام