• تشریفات سوروسات علی بلندیان
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

گاز رومیزی بهتره یا فردار؟

۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #41
RE: گاز رومیزی بهتره یا فردار؟
 سلام ماداریم خونه میسازیم نهایت سه سال شاید اونجا باشیم بنظرتون گاز روکار بگیرم بافرتوکار یا گاز فردار کدوم بهتر؟وچه برندی فرتوکار
چون بعضیا از روکارناراضین خودمونم الان گازمون روکاره هم شعله ش کمتر هم موقعی که ولوم روکم زباد میکنیم داغ میشه دست رومیسوزونه میشه راهنمایی کنین
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #42

عزیزم اگه موقت اونجایی گازتوکارت نمتونی جابجا کنی رو کابنت تعبیه میشه اونجا باید بذاری مگه براش کابینت متحرک بذاری اکه موقت هستی به نظر من گاز مبله بخر خونه بعدی ببر
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ صبح توسط رویای مهتاب.)
ارسال: #43
سلام
من هم همین وضعیت رو دارم
یه گاز فر نما گرفتم یعنی شبیه گازفرداره ولی پایینش خالیه حدودا 300 تومن و جالبه هرکی هم اومد خونمون نفهمید.
سولاردام آخرین مدل ال جی هم گرفتم واقعا عالیه و صد برابر از فر بهتره
الان اکثر خونه ها کابینت های مدل جدید گاز رومیزی تو کابینت کار می شه گاز فر دیگه به دردت نمی خوره. ولی سولاردام صد در صد قابل استفاده است.
ان شالله خونه خودتون رفتید گاز رومیزی داری با سولار هم کار راحتتره

(۱۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ عصر)'فاطمه م' نوشته است:  سلام بچه ها
من میخوام گاز طرح فر بگیرم تاپیکی با این عنوان هست عایا؟

من گاز طرح فر دارم

نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #44
این مقالات رو بخون
https://blog.zanbil.ir/home-appliances/b...%85%d8%a7/
http://www.yjc.ir/fa/news/5180936/%D8%B1...8%B3%D8%A8
http://www.hellokish.com/forum/t3174.html
http://namnak.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%...%B2.p12207
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #45
بچه ها این گاز رومیزیهای برقی چطوره؟
که شعله نداره
کسی استفاده کرده؟

نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #46
(۲۸-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ صبح)*siren* نوشته است:   سلام ماداریم خونه میسازیم نهایت سه سال شاید اونجا باشیم بنظرتون گاز روکار بگیرم بافرتوکار یا گاز فردار کدوم بهتر؟وچه برندی فرتوکار
چون بعضیا از روکارناراضین خودمونم الان گازمون روکاره هم شعله ش کمتر هم موقعی که ولوم روکم زباد میکنیم داغ میشه دست رومیسوزونه میشه راهنمایی کنین

گاز فردار یه چیز دیگست بوش خوبه آلتون خوبه

نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #47
من خودم از فردار استفاده می کنم و واقعا راضی ام و به نظرمم بهتره. ایده شات
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ژانيتا ، تاباندخت
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #48
(۲۸-مهر-۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ صبح)'Hamraaaz' نوشته است:  
(۲۳-مهر-۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ عصر)'aros tak' نوشته است:  من خودم گاز فردار دارم چون مستاجرم.
درسته جای زیادی اشغال کرده اما ازش کاملا راضیم و شعله اش اینها خوبه و غذا روش خوب جواب میده.
اما اطرافیانم گاز صفحه ای دارنند یا دارن می گیرند.
اولا که هیچ کدوم مستاجر نیستند
دوما بیشترین دلیل انتخابشون ظاهر و نما و شیک بودن هست.در کنارش فر جدا دارند.
خواهر شوهرم گاز صفحه ای داره شیشه ایی.
از شعله هاش راضی نیست خیلی دیر غذا روش به عمل میاد.
خیلی زود کثیف می شه
ودر نهایت یک ضربه شیشه مربا به گوشه ضلع گاز باعث شد سر چند ثانیه کل صفحه شیشه ای گاز خورد بشه و در نهایت 250 ت بابت اون شیشه پیاده بشه و خرج کنه.
خودش هنوز که هنوزه باورش نمی شه چطور شد شیشه شکست.
برای مهمانی ها هم تمام مواد غذایی رو روی گاز قدیمی تو انباری انجام میده.
چطور بگم اون یکی خواهرش و جاریم هم دارند همینجور گاز صفحه ای می گیرند اما هر کدوم یک مطبخ جدا ساختند توش گاز های قدیمی رو گذاشتند و رو اون قصد پختن غذا رودارند.

مارک گاز خواهر شوهرت چی بوده؟

خواهر من شمال پرورش ماهی طبیعی دارن مجبور شد تو محوطه زندگی کنه یه گاز رومیزی گرفته وای به لعنت خدا نمی ارزه 4 شعله داره هر دو تا بزرگا عقبه یعنی اصلا نمیشه روش کتری شیر دار بذاری و از آب جوشش استفاده کنی یعنی حتما باید اونجا جوش بیاریش بعد بیاد رو شعله های کوچیک جلو 
اینقدرم شعله اش کمه که خدا میدونه گریه آدم درمیاد تا جوش بیاد 
تازه باید یه هزینه جدا بکنه فر گازی یا برقی بگیره تا بتونه کیکی چیزی درست کنه 
من که اصلا موافق نیستم این چیزها برای کشورهایی که بیشتر خوراکشون بیرون خونه است مثل مالزی و خونه هایی که مجردی و تنها یا اداره هستن چون خیلی اذیت کنهتصویر: images/smilies/dodgy.gif

نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ عصر توسط تاباندخت.)
ارسال: #49
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ عصر)'3pideh.moh' نوشته است:  بچه ها این گاز رومیزیهای برقی چطوره؟
که شعله نداره
کسی استفاده کرده؟

فکر کنم به درد گریل کردن بخوره مثل گریل کردن فیله مرغ و استیک و ... من که شخصا خیلی دوست دارم چون اهل خوراک های فانتزی هستم تصویر: /images/smilies/new/wink.png

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد