• جم
  • آرایشگاه مدیس

کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم

۲-خرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۲۹ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4531

RE: کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم
گوشفیل 

[تصویر: کیک و شیرینی هایی  که خودمون درست کردیم][تصویر: کیک و شیرینی هایی  که خودمون درست کردیم]
نقل قول
 سپاس شده توسط almam ، maraal ، آبگينه ، heven ، نورا بانو ، yekta_m22 ، Miss.Santia ، نسیم64 ، Sahraa71 ، ترانه خانوم ، Sarakora
۳-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #4532

من قبل عکاسی میخورم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

تصویر: ./uploads/202005/post_83953_1590208942_889790b2e2aaf53cb1c435084c5329a7.attachتصویر: ./uploads/202005/post_83953_1590208919_a171ca0a7a3918d2e933ad0b50250824.attach

تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، Miss.Santia ، نسیم64 ، آبگينه ، heven ، nazgol22 ، آرینا 1220 ، Sahraa71 ، ترانه خانوم ، almam ، Sarakora
۳-خرداد-۱۳۹۹, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #4533

'نسیم64 dateline='' نوشته است:  سلام.بچه ها من کیک یزدی درست کردم.بیرونش قشنگ قهوه ای و پخته بود اما داخلش هنوز نرم و خوب پخته نشده بود؟
به نظرتون اشکال کارم چی بوده؟

احتمالا دمای فر خیلی زیاد بوده که سریع روش پخته و داخلش نپخته.

دوستان به دعای شما خیلی محتاجم. التماس دعا
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64
  • خرید اقساطی
  • آرته
۳-خرداد-۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #4534

بچه ها اینجا تاپیک عکس تصویر: images/smilies/biggrin.gif
دمای فر ۱۵۰ درجه است برای کیک یزدی

80 درصد امید

مرا قولی ست با جانان ،  که جانان جان من باشد تصویر: images/smilies/heart.gif

دوستانی که علاقه مند به شرکت در چله سوره هستن لطفا پیام خصوصی بدند.
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64
۳-خرداد-۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #4535

(۳-خرداد-۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ عصر)'نسیم64' نوشته است:  خب دمای فر رو کمتر کنیم باز کیک پف نمیکنه ماری جونتصویر: images/smilies/dodgy.gif

(۳-خرداد-۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  نسیم جان منم تجربه اینو داشتم فهمیدم مشکل از جنس قالب کیکم هست برا مامانمم همینجوری شد بعد رفتمک دیدم جنسش با مال من یکیه

نورا بانو جان پس با اینکه جنس قالب یکی بوده بازم این اتفاق افتادهتصویر: images/smilies/huh.gif

اره عزیزم من قبلا تو قالبهای دیگه کیک میپختم عالی میشد این دفعه تو این قالب جدید پختم نابود شد 

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام