• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

کیست تخمدان

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #1301
RE: کیست تخمدان
(۲۷-شهريور-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ عصر)'atefehjjjjjjj' نوشته است:  سلام دوستان
من سونوگرافی رفتم نوشته تخمدان چپ کیست ۲/۵ سانتی داره
کلا اومده بود بیرون
حالا شنبه نوبت عمل داده
خطرناکه؟

کسی که نیومد متاسفانه جواب شما رو بده. اما منم الان در وضعیت شهریور ماه شما هستم،،ممنون میشم بیایی و جواب بدی
کجا عمل کردی؟
با کدوم دکتر؟
هزینه چقدر شد ؟ با بیمه یا بدون بیمه؟
مشکل الان برطرف شده یا بازم زبونم لال کیست در اوردی؟

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #1302
سلام کمکم کنیدتصویر: /images/smilies/new/crying.png نمیدونم چی شده پرید نشدم ۱۸ دی شده بودم بهمن ماه نشدم تقریبا ۷ روزه گذشته بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود تقریبا یه هفته هس سمت چپ زیر نافم بدجور درد داره کمرم هم بدتر از شکمم .من چیکار کنم میترسم برم دکتر نامزد هستم گزنه و زنجفیل میخورم دردش بیشتر میشه اما هیچ خون ریزی ندارم ممکنه کیست داشته باشم؟ لطفا کسی هس مثل من شده باشه راهنمایی کنهتصویر: /images/smilies/new/sad.png

دوستی:90/9/18
خواستگاری اول:95/9/13
خواستگاری دوم:95/9/23
عقد:95/9/27
عروسی:؟؟؟
آرایشگاه؟؟؟
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1303
سلام بچه ها کسی نیست.من ۲ ماهه بعد از اینکه پریودم تموم میشه ۲ روز بعدش یه ذره خونریزی دارم؟این کیست به حساب میاد یا نه؟حالا بعد عید سونو میرم فقط میخواستم ببینم شما نظرتون چیه؟پریودامم منظمه

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
  • گروه ژ
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #1304
کسی نیست؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #1305
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ عصر)'kh*' نوشته است:  سلام کمکم کنیدتصویر: /images/smilies/new/crying.png نمیدونم چی شده پرید نشدم ۱۸ دی شده بودم بهمن ماه نشدم تقریبا ۷ روزه گذشته بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود تقریبا یه هفته هس سمت چپ زیر نافم بدجور درد داره کمرم هم بدتر از شکمم .من چیکار کنم میترسم برم دکتر نامزد هستم گزنه و زنجفیل میخورم دردش بیشتر میشه اما هیچ خون ریزی ندارم ممکنه کیست داشته باشم؟ لطفا کسی هس مثل من شده باشه راهنمایی کنهتصویر: /images/smilies/new/sad.png

عزیزم اگه دسترسی به آزمایشگاه داری بهترین و مطمئن ترین راه برای فهمیدن بارداری آزمایش خون هست
انقدر به خودت استرس وارد نکن، رابطه پرخطر داشتین مگه؟ 
برای کیست هم باید بری سونو و به صرف علائم نمیشه گفت کیست داری

همه هیچ اند...
اگر یار موافق باشد تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #1306
سلام دوستان. نمیدونم اینجا جا هست بپرسم یا نه. میپرسم اگه کسی میدونست جواب بده اگرم لینک دارید که کجا بپرسم بهم بگید .ممنون.
میخوام بدونم کیست اندومتریوز که سایزش بزرگ نشه هم چسبندگی ایجاد میکنه که مانع بارداری بشه یا فقط اگه بزرگ بشه باعث چسبندگی و مشکل بارداری میشه

۵ سال که خانوم خونه اممتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #1307
بچه ها برای کم تحرکی تخمدان چیکار کنم؟ چه دارویی می دن معمولا؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام