• آتلیه اساطیر
  • چم

کولر،کولرگازی و اسپیلت

۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ عصر توسط 136383.)
ارسال: #241
RE: کولر،کولرگازی و اسپیلت
دوستان ما هم گری خريديم براي پذيرايي حدودا ٣٦ متري ٢٤٠٠٠ و یه ٩٠٠٠ براي اتاق خواب، مدل آي كول هم خريديم و فعلا راضی هستیم، البته شرکتی خریدیمش

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۵-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #242
سلام به همه دوستان
من میخوام برای خونه کولرگازی بخرم فقط چند تا مشکل دارم و احتیاج دارم اونایی که واقعا تجربه خرید دارن من رو راهنمایی کنن
ابتدا اینکه من نمیدونم فرقی وجود داره بین کولر گازی و اسپلیت یا هر دوش یه چیزه و فقط اسمش فرق داره
بعد اینکه اگر گرمایش داشته باشه کولرگازی بهتره و یا فقط سرمایشی بهتره
اگر بخوایم مصرف برق کمتری داشته باشه من یه تحقیق که کردم انگار کولر های اینورتر دار کمتر هست ولی واقعا چقدر تاثیر داره نمیدونم
من یه جستجو تو اینترنت که کردم بیشتری ها این کولرگازی ال جی رو که رو گذاشتم پیشنهاد دادن.
https://damapouya.com/کولر-گازی-آرت-کول-...24000.html
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۵-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #243

کولر گازی چند مدل داریم، اسپلیت، کولر پنجره ای، و کولرهای ایستاده.
اسپلیت یه مدل از کولر گازیه
سرمایش و گرمایش دیگه به جیبتون ربط داره. البته که گرمایش مطلوبی داره ولی به هرحال هزینه زیادی هم داره. حتی همون اینورتر دار هم بالاخره واسه گرمایش ،خیلی از گاز و پکیج بیشتر میشه هزینش، مگررررر اینکه واقعا جایی باشه که گازکشی نداره یا به دلیلی واسه گرمایش مشکلاتی هست ، که بخوایم از گرمایش کولرگازی استفاده کنیم
در کل اگر شهری هستین که هوا رطوبت نداره و تابستونا گرم و شرجی نیست باز امون کولر آبی کفایت میکنه، با توجه به قیمت الان که بسیار بالا رفته ، واقعا وقتی جایی کولر آبی و سلولوزی جواب بده ، خرید کولر گازی بیهودست.
نقل قول
  • ارشادی
  • عظیمی
۱۵-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #244
بچه ها سلام
من قصد خرید کولر ابی دارم چه مارکی پیشنهاد می دید سلولزی خوبه؟ واسه فضای 180 متری
ممنون

نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #245
سلام. کسی کولر گازی پرتابل داره ؟چطوریه ؟ خنک میکنه ؟ صداش زیاد نیست؟
خونمون فن کوئل داره اما سیستم سرمایشیش وصل نیست تراسم نداریم که بشه کولر گازی معمولی بگیریم . کولر ابی هم خیلی صدا داره بخوایم تو خونه بذاریم. چی خوبه به نظرتون؟؟

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #246
من چند سالی میشه که کولر گازی ال جی دارم ازشم رضیم. توی تابستون مدام روشنه چون ما خانوادگی خیلی گرمایی هسنیم. توی این چندسالی هم که داریمش فقط یه بار مشکل پیدا کرد که اونم زنگ زدیم نمایندگی تعمیر کولر گازی اومدن واسمون تعمیرش کرد.در کل من ازش راضیم درسته هزینه برقش بالاتر از کولر آبی میشه اما به نظر من می صرفه.تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #247

اسپلیت ما بعد ی مدت که کار میکنه باد گرم میزنه و ی بوی خاصی میده
نمیدونم چطور اون بو رو توصیف کنم، بوی نم و رطوبت نیست، حالت ماده شیمیایی داره
یا بوش حالت تهوع میگیرم
کسی میدونه چرا ؟
قرار شده بیان سرویس کنن ولی نمیدونم وقتی اومد چطور اون بو رو توضیح بدم

دوستان به دعای شما خیلی محتاجم. التماس دعا
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۲-خرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #248
خونه ما جایی واسه کولر آبی نداره
الان ما اسپلیت داریم
و اتاق ها نداره
باید برا اتاق خوابمون بخریم حداقل ک زیادی گرون شده
متاسفانه
از طرفی اگر هوای شهر خشکه بنظرم واقعا کولر آبی هم بصرفه تره هم بی دردسرتر!!

برای دریافت رژیم غذایی و برنامه ورزشی دایرکت بدینتصویر: images/smilies/blush.gif
befitt_sport@
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، خانم فسقلی
دیروز, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #249
سلام بچه ها 
این پیج مال یکی از دوستانمونه توی بانه به همه ایران ارسال دارنو قیمتاشون خیلی پایینه جنساشون اصل برای خرید جهیزیه حتما به سر به پیجشون بزنین
bane_kala_mardin
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام