کنار آمدن با شکست عشقی

۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #31
RE: کنار آمدن با شکست عشقی
(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ عصر)mm.h نوشته است:  بچه ها من عشقمو ول کردم فقط برای اینکه فک میکردم احساسم یه طرفه ست و رفتم بایکی ازدواج کردم که 5 سال دنبالم می دوید که دوستم داره ولی الان که نزدیکه 2سال از عقدمون میگذره مث سگ پشیمونم آخه عشقمم بعد ازاینکه ولش کردم تمام مناسبتا رو بهم ایمیل میزنه و تبریک میگه و میگه بران توضیح بده چرا با اون ازدواج کردی و منو ول کردی دارم دق میکنم

هه منم از وقتی ازدواج کردم تمام دوست پسرای قدیمی و پسرایی که دورم بودن هی یادم میکنن و منم آدم حسابشون نمیکنم چون زمانی که من دوسشون داشتم بهشون نیاز داشتم ازم رد شدن عشق واقعیه من شوهرمه که تو بد ترین شرایط منو خواست با وجود سن کمش خانوادشو متقاعد کرد ازدواج کنه فقط به خاطر خوشحالیه من و تمام زندگیو جونشو گذاشته تا من در رفاه و آرامش باشم ! بهت پیشنهاد میکنم قدر شوهرتو بدونی چون آخر و عاقبته برگشتن به اون آدم و طلاق گرفتن بدبختیه برات اون دوسته قدیمیت کارشو که باهات انجام بده میگه خدافظظظظWink

7 اسفند93 خیلی زود اومد و رفت .دلم برای عروسیم یه ذره شده Heart
چهار تا از بهترین انتخابام
آتلیه ی بارادبهرام بابایی♡گروه موزیک علی کیا ♡مزون پریای کوچه رفاهی♡میترا زندیه
نقل قول
 سپاس شده توسط م . ر ، یه تنها ، ایران دخت ، ermiaa69 ، dokhtare paeiz ، *Yeganeh* ، سپندارمذ 67 ، سانازززی ، soni ، fatima.s ، barun ، paridaryaee ، sApari ، shishijoon ، نيلوفر بانو ، ماهرخ تبریزی ، فروغ بنی ، najmesn ، ثريااا ، دختر اردیبهشتم ، 3tayesh_t ، دخمل حوا
۲۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #32
من خودم ازش خواستم جدا شیم.ما فقط با احساسمون تصمیم گرفته بودیم،ارتباطمون اصلا عاقلانه نبود.وقتی بهش گفتم تموم کنیم دوتامون شکستیم.بچه ها جونم کمکم کنین فراموشش کنم.تمام لحظاتی که باهاش بودم عاشقونه بود.دلتنگشمCryingCryingCryingCryingCryingCryingCrying

تو قلب تو دیگه جایی/واسه امثال من نیستو/ی ذره دلخوشی حتی/توی اقبال من نیستو/بهارش اینجوری باشه/ن امسال سال من نیستو...
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، فروغ بنی ، ماهرخ تبریزی ، Ferniko ، shiva1394
۲۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #33
مهدیه اولش سخته ولی فراموش میشه ایشالا یه کسی سر راهت قرار بگیره که خدا خواسته و قسمتت بوده

:92.2.19 بهترین روز زندگیم
امير علي عشق منه Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare paeiz ، fatima.s ، ماهرخ تبریزی ، ثريااا
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #34
بچه ها منم 5 سال با عشقم بودم تا اینکه سال 4 اومدن خواستگاری ولی چه خواستگاری خونوادش 100%مخالف به اصرار دوست پسرم اومدن تا حالا باهم مشکلی نداشتیم خیلی منزقی با همه چیز کنار اومدیم قبل عید92 واسه بار دوم اومدن خواستگاری که جلسه 3 مونذ واسه بعد ایام فاطمیه که شنبه قبل اومدن که حرف اخرو بزنیم نمیدونین مامانش چقد بهم تیکه اومدCryingولی من هیچی نگفتم فقط سکوت .سر مهریه به تفاهم نرسیدیم و رفتنCryingاونا گفتن 14تا من گفتم 365تا.خیلی حرفا بهم زدن خیلی دلم شکست .محمد ساکت بود ازم هیچ طرفداری نکرد بیشتر از حرف خونوادش حرف نزدن خودش اذیتم کرد.بهد رفتن زنگید از رفتار مامانش عذرخواهی کرد ولی من گفتم همه چی تمومه حالا 5 روزه باهم حرف نزدیمCrying

بالاخره سالنمو زدم ........سالن زیبایی الی...........
خدایا تا الان کمکم کردی بعد اینم تنهام نذار
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، Lacrime Petroselinum ، arezo65 ، فروغ بنی ، ماهرخ تبریزی ، najmesn ، Ferniko ، ثريااا ، 3tayesh_t
۲۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #35
زندگی جوجو عزیزم همدردیم باهم با این تفاوت که عشق من هیچ بدی در حقم نکرده و فکر می کنه بخاطر خواستگارام ازش دل بریدم.تو می تونی ب دلیل این ک ازت طرفداری نکرد خودتو ی کم آروم کنی من چیکار کنم؟بخدا دارم دق می کنم.عصر اس داد.استخاره کردم باهاش بمونم ؟استخاره خیلییییییییییییییییییییییییی خوب اومد.نمی دونم چیکار کنم.آروم و قرار ندارم.دلم می خواد بمیرم.من بی اون نمی تونم،بخدا نمی تونم...................

تو قلب تو دیگه جایی/واسه امثال من نیستو/ی ذره دلخوشی حتی/توی اقبال من نیستو/بهارش اینجوری باشه/ن امسال سال من نیستو...
نقل قول
 سپاس شده توسط سپندارمذ 67 ، zendegiejojo ، fatima.s ، ماهرخ تبریزی
۲۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #36
جاااااااننننننننن.زندگی جوجو خیلی ناراحت شدم.Sad پیامتو خونده بودم که خوانواده ی عشقت میخوان واسه جلسه دوم بیان واسه خواستگاری. از دست این مادرشوهرای بدجنس. مگه خودشون دختر ندارن؟ خوششون میاد یکی با دخترشون این رفتارو بکنه؟Angry عزیزم صبر کن تا عشقت دوباره بیاد جلو. اگه واقعا عاشقت باشه میاد عزیزم. ایشالا هر چی به صلاحته بشه.

توهم همین طور دختر پاییز. امیدت به خدا باشه که جز خوبی واسه بندش نمیخوادNew1

93/02/31 خواستگاری
93/03/22 بله برون
93/05/17 عقد
94/06/27 عروسی: شد بهترین روز زندگیم

تالار: هما(کرج) عالییییییییی
آرایشگاه: هما محشررررررررررر
آتلیه: فیلم و عکس پارسیان فوق العادههههههههههه
مزون: نوژان بسیااااااااااااار شیک
نقل قول
 سپاس شده توسط zendegiejojo ، dokhtare paeiz ، fatima.s ، 3tayesh_t
۲۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #37
Cryingمهدیه جون و سپندارمذ67 مرسی از دلداریتون بخدا منم خسته ام خودمو به همه محکم نشون میدمو دردمو تو خودم میریزم.دیشب بهش اس دادم که متاسفم برای خودم Cryingجواب داد که چرا و از این حرفا گفت با همه ی مخالفتها من میخام تو رو داشته باشم منم دوستش دارم.نمیدونم چکار کردم که خدا اینکارو با من میکنه Crying
شب وروز من شده دعا کردن و نفرین کردن خواهراشو مادرش نمیدونم کارم درسته یا نه
مهدیه جان منم میگم با عشقت بمون و روحیه بهش بده ایشالا که خدا گره از مشکلات ما هم باز کنهAngel

نقل قول
 سپاس شده توسط سپندارمذ 67 ، dokhtare paeiz ، fatima.s
۲۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #38
عزیزم مهم اینکه عشقت کنارت باشه و تنهات نزاره. ازش بخواه با خوانوادش جدی حرف بزنه و بگه که فقط تورو میخواد. باید باهاشون محکم صحبت کنه. البته احترامشونم نگه داره تا بیشتر لج نکنن. از خداشون باشه یه دختر انفدر پسرشونو دوست داشته باشه. ببین تا وقتی که عشقت کنارته اونا هیچ کاری نمی تونن بکنن. فقط تو باید بهش انرژی بدی که پا پس نکشه. اگه واقعا با هم تفاهم دارید نزارید کسی از هم جداتون کنه. امیدت به خدا باشه. مطمن باش اتفاقی میفته که به صلاحتهNew1

93/02/31 خواستگاری
93/03/22 بله برون
93/05/17 عقد
94/06/27 عروسی: شد بهترین روز زندگیم

تالار: هما(کرج) عالییییییییی
آرایشگاه: هما محشررررررررررر
آتلیه: فیلم و عکس پارسیان فوق العادههههههههههه
مزون: نوژان بسیااااااااااااار شیک
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare paeiz ، zendegiejojo ، 3tayesh_t
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #39
سپندار مذ67 عزیز و زندگی جوجو جونم ممنونم که دلگرمم کردین.
هرکاری می کنم راضی نمیشه ک باهام باشه می گه در حقم نامردی کردی.زنگ میزنه بهم و ی ساعت پشت گوشی دوتایی بدون هیچ حرفی گریه می کنیم.توکل بخدا،هرچی خودش صلاح بدونه واسمون...

نقل قول
 سپاس شده توسط zendegiejojo ، سپندارمذ 67 ، سایه عشق
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #40
بچه ها مرسی که باهم همدردی کردین من فقط از خدا میخام اونایی که همدیگه رو دوست دارن بهم برسونهAngelNew1

نقل قول
 سپاس شده توسط سپندارمذ 67 ، Aisa ، tintini ، aroose93 ، sanaz2222
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام