کنار آمدن با شکست عشقی

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #41
RE: کنار آمدن با شکست عشقی
واقعاً سخته

من تصمیم خودمو گرفتم دیگه هیچ راهی نداره
دستمو ول کنید
بذارید راحت کنم خودمو
.
.
.
.
.
می خوام برم لاغر کنم3 (12)
لباس هام برام کوچولو شده
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #42
خیلی سخته فقط تنها کار واسه فراموشی پیداکردن دوست جدید و وقت تو با اون گذروندن
نقل قول
 سپاس شده توسط opella
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #43
عشق اول هیچوقت از یادم آدما نمیره!!یه کلمه،یه عطر ،یه خاطره،یه صحبت،یه دیدار...باعث میشه که ناخودآگاه به یادش بیاری!خیلی دردناکه، فراموش کردنش محاله!!!

چایت را بنوش،نگران فردا نباش...از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادها...
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، مهسان 24 ، غزال تنها ، 3tayesh_t
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #44
عزیزان سلام

تو یکی از دیدارهامون عشقم بهم گفت ( جدی ) من دوستت دارم خیلی هم دوستت دارم اما عاشقت نیستم . دلم شکست گفتم مگه من چی کم گذاشتم که هنوز عاشقم نشدی گفت تقصیر تو نیست من اینجوریم عاشق نشدم
میخواستم بهش بگم میدونی که دوست داشتن از عشق برتر است . ((یاد نوشته علی شریعتی افتادم )) اما بهش نگفتم
تو مکالمات تلفنی و اس ام اسی بهم میگه عشقم . من یکبار بهش اس زدم من عشقتم نوشت صد البته
حالا نمیدونم اینجوری میگه من رو دار نشم یا اینکه میخواد من فکرایی نکنم . منظورش ادامه مشترک هست یا نه ؟
نظر شما عزیزان چیه ؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #45
من عاشق نشدم همسرمو دوست دارم ولی عاشقش نیستم

الحمد الله رب العالمین
خدا بردیا رو به من و همسرم بخشید
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #46
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ عصر)ساحل آرامش نوشته است:  عزیزان سلام ...
حالا نمیدونم اینجوری میگه من رو دار نشم یا اینکه میخواد من فکرایی نکنم . منظورش ادامه مشترک هست یا نه ؟
نظر شما عزیزان چیه ؟؟

بنظرم واقعا نمیشه حدس زد.چون احساسات آدما واقعا پیچیدست.هزارتا حدس میشه زد و به خودت بستگی داره که به نظرت کدوم یکی میتونه درست باشه!مثلا:
باید بدونی تو نظراتش عشق براش برتره یا دوست داشتن.Winkچون خیلیا حرف شریعتی قبول دارن و عشق احساس زودگذر میدونن.
عشق بهت جسارت میده به نظرم ولی دوست داشتن منطق میده.
دوست داشتن وقتی به وجود میاد که جایی توی قلب یکی داری.یا شیش دنگه یا یه جای وایسادن!مثلا ما خیلیارو دوست داریم مادر پدر همسر دخترخاله دوست و... ولی هرکدوم دنگی دارن تو قلبمون.

به نظرم وقتی یکی عاشق میشه میتونه جسورانه خواستشو داد بزنه شاید منظور دوستت همینه ولی اگر دوستت داره آروم و بی سروصداست و هرکاری ممکنه نکنه و بیشتر به منفعت هردوتون فکر کنه.New2

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط Ferniko ، 3tayesh_t
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #47
به نظرمن ادم دردعشق و باعشقش میشه چاره کرد عمان از بی عشقی
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی ، opella
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ صبح
ارسال: #48
کاش منم بتونم فراموشش کنمSadنمیخوام بعد از ازدواج عاشق همسرم نباشم اونم به خاطر یه غریبه که سه سال دروغ گفت و اخرسر خیلی راحت همه چیو تموم کرد وککشم نگزید
فقط منم که دارم عذاب میکشمSad

وقتي كسي اندازه ت نيست لطفا دست به اندازه ي خودت نزنWink
نقل قول
 سپاس شده توسط RAHAE ، فروغ بنی ، mahnaz.. ، shafagh100 ، "گلمهر" ، royaearezoo ، Ferniko ، ثريااا ، 3tayesh_t
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ صبح توسط mahnaz...)
ارسال: #49
سلام بچه ها می خوام منم از شکست عشقیم بگم من حدود 5 سال عاشق یکی بودم اون آدم پست که پسر خالم باشه هم می گفت دوستم داره من ساده هم باور کردم خیلی دوستش داشتم ولی اون نامرد بدترین کارا با من کرد بدون اینکه با من بهم بزنه رفت با بهترین دوست و صمیم ترین دوستم که اونم دخترداییم بود ازدواج کرد الان اونا 4 ساله از زندگیشون میگذره باهم خوبه خوبن من از هردوشون متنفرم حالم از هردوشون بهم میخوره خیلی خیلی خودما کنترل کردم تا بتونم تحمل کنم دیگه به هر سختی شده میگذرونم حدودا ماهی یه بارم هر جا ما دعوت باشیم اونا هم هستن فکر کنید روبروت بشینن و باهم بگو بخند کنن و توتنها باشی خیلی سخته دیگه داره صبرم تموم میشه واقعا چرا خدا کسی را که بد میکنه بیشتر خوشبختش میکنه منم دلم می خواد یه کسی بیاد صد برابر بهتر از نامرد برام دعا کنید خواهش میکنم خیلی روزام سخت شدهCryingCryingCrying

منم تو این سال عروس میشم بگو آمیننننننننننننننن:
درسکوتی که دلت دست دعا باز نمود ، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط soni ، shafagh100 ، My dear 90 ، tina34 ، opella ، aroose93 ، busy ، fatima.s ، aida_kma ، soo ، sApari ، goldenfish ، princess isabella ، ماهرخ تبریزی ، *z.a.h.r.a* ، nila1360 ، Ferniko ، ثريااا ، نفس خانوم ، هميشه نفس ، 3tayesh_t ، parisa-kz ، Hastii88 ، بارون جون
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #50
مهناز جاااااااااااان؟
خیلی ناراحت شدم دلم گرفت
دختر داییت میدونست که دوسش داری ؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام