کنار آمدن با شکست عشقی

۹-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-دي-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ عصر توسط eln@z.)
ارسال: #21
RE: کنار آمدن با شکست عشقی
عزیزم تو فقط از خدا بخواه
خدا که بد تورو نمیخواد
بسپار به دست خودش
شاید اون اینجووری صلاح میدونه
هرچی شد اصلا خودتو نباز
ایشالا خدا به دلت نگاه میکنه
من تازه میفهمم خدا چه قدر دوسم داشته که الان اینجام.....
شاید اگه از خدا نمیخواستم هرچی صلاحه برام اتفاق بیفته الان یه زندگی بدی داشتم
ایشالا درست میشه
عزیزم گریه بکن اروم بشی..............
اصلا گریه نکنی گلو درد میگیری.....
ولی خودتو رها نکن قوی باش.....
نذر کن اگه قسمت باشه مال هم بشین
اگه هم نیس بگو صلاح بوده

با امید به زندگیت نگاه کن(منظورم رویایی نباش منطقی باش.واقع بین باش)زیاد تو رویاها نباش که اگه خدایی نکرده رویاهات به حقیقت تبدیل نشد داغون میشی
همش تو ذهنت تصویر نساز ......میفهمی چی میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من خودم خیلی رویایی بوووووودم......واقعا بد بوووود حالم
الان خیی واقع بینم به زندگیم.

دیگه اینکه اگه خدایی نکرده نشد خدا این نعمت و بهمون داده فراموشی خیلی راحت میتونی فراموش کنی و گذشترو به یه خاطره تبدیل کنی.....
ایشالا بهش میرسی عزیزم ....ایشالا

هرجایی پستی از من نقل و قول شده پاک شه لطفاتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط haniye71 ، fatima.s ، sarah m ، فروغ بنی ، 3tayesh_t ، parisa-kz ، **خانوم کوچولو**
۳۰-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #22
Cryingعشق من از من گذشتی خوش گذر بعد از این حتی تو اسمم را نبر خاطراتم را تو بیرون کن ز سر دیشب از کف رفت فردا را نگر اخر این یکبار از من بشنو پند بر من و روزگارم دل مبند عاشقی را دیر فهمیدی چه سود گرچه اب رفته باز اید به رود ماهی بیچاره اما مرده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط شمیم حب ، banooomina ، soni ، sApari ، 3tayesh_t ، parisa-kz
۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #23

دوستای خوبم فقط به خدا توکل داشته باشید منم مثل شما بودم همش می گفتم مگه میشه فراموشش کنم ؟؟؟ با خودم می گفتم یادش فکرش خاطراتش تا آخر عمر باهامه اینطوری دوام نمیارم !!!ولی خودمو سپردم به خدا و همه چیزو فراموش کردم .اگه طرف مقابلتون لیاقت شما رو داشت هیچ وقت تنهاتون نمیزاشت حالا به هر دلیلی که من نمی دونم .باور کنید الان به اون روزایی که شب تا صبح گریه می کردم ... می خندم .دارم زندگی می کنم بدون اون پس میشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z ، سيم سيم ، arghavantree ، fatima.s ، soodesaeednia ، sarah m ، dokhtare paeiz ، shafagh100 ، princess isabella ، najmesn ، shiva1394 ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو** ، سالومه توپولی
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #24
عزیزم اون ۱.5 میلیونو ملاک قرار نده،اصلا دلیل علاقه نیست. سنتون، شرایط و نوع رابطه و... مهمتره
اما به طور کلی من از این حرفات برداشتم این بود عاشقت نبوده اونقدر ک بخواد کار به ازدواج برسه...اما توصیه اکید می کنم ک یه وقت نمی و دوباره رابطه رو شروع کنی! بذار ببین چه کار می کنه...
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، فروغ بنی
۱۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #25
منم دو سال بیش عاشق کسی بودم که ایران نبود قرار بود یه سال منتظرش بمونم خودمم نمیدونستم انقد دوسش دارم حالا ازدواج کردم ولی همش به فکرشم زندکیم جهنم شده ولی هیج راه برکشتی نیست بیجاره خیلی واسه نکه داشتنم تلاش کرد ولی من باک عقلمو از دست داده بودم.... کاش زمان برمیکشت عقب
نقل قول
 سپاس شده توسط sara-sina ، fatima.s ، سيم سيم ، sarah m ، فروغ بنی
۱۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #26
عشق چیزیه که باید حال آدمو بهتر کنه ولی چیزی که هی حال آدمو بدتر کنه نشون میده راه درست رو نرفتی.
اصلا از آدمها نمیشه به این راحتی سر درآورد که منو دوست داشته که این کارو کرده یا دوست نداشته که اونیکی کارو کرده.ما فقط میتونیم از روی تجربه های خودمون نظر بدیم.

خدا رو شكر ميكنم اتفاقات عالي در راهند 

يه زماني وقتي امضاي بعضي از دوستان رو ميخوندم " ديگه اينجا رو دوست ندارم" تعجب ميكردم ولي الان خودمم همون جوري شدم Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم آقای موسوی ، fatima.s ، یه تنها ، sarah m ، *Yeganeh* ، dokhtar irani ، فروغ بنی ، sApari ، najmesn ، ثريااا ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو**
۱۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #27
سلام دوستان، من از طریق یکی از اقوام 8 ماه پیش با یک خانم محترم و دوست داشتنی از استان گیلان آشنا شدم جهت ازدواج(من خودم از تهران هستم)، که اولش ایشون شرایط من رو قبول کرد و 3 ماه بعد نامزد کردیم اما بعد از 2 ماه زد زیر همه چیز و یک سری بهانه آورد که من تازه فهمیدم ایشون یکدفعه هوای خواستگار قبلیش رو کرده با اینکه می گفت که این فرد برای من تمام شدست چون از لحاظ منطقی بدرد من نمی خوره اما مجدد هوای اون کرد و رابطمونو که خودش می گفت می دونم تو از لحاظ منطقی برای من خوبی قطع کرد و با اینکه من تلاش کردم که کمکش کنم اما انگار نه انگار. حتی خانوادش هم خیلی ناراحت شدند اما ایشون انگار دوست داشت و داره که هیچوقت خوشحال نباشه. و من الان دارم دوران تهایی سختی را می گذرانم. امید که خدا کمک کنه و این دوران زود تموم بشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط سيم سيم ، هانى ، Googooli ، یه تنها ، dokhtare paeiz ، pishi_gogoli ، *aylar* ، samane74 ، sApari ، فروغ بنی ، Pieta ، Ferniko ، ثريااا ، shiva1394 ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو**
۱۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #28
چیزی که حالتو خوب نکنه عشق نیست....
عشق برات خوشی میاره,عشقی که همش توش ناراحتی باشه عشق نیست.
منم 5/5 سال با کسی دوست بودم,اسمشو از اول گذاشتیم عشق,و مطمئن بودیم با هم ازدواج میکنیم.تو این چند سال خیلی لحظات خوب داشتیم اما جنگ و دعوا و ناراحتیمونم زیاد بود.روراست بگم در شرایطی همه چی خوب بود و خوشبخت بودیم که من ناراحت نمیشدم! کافی بود ناراحت شم,از حرف مادرش از حرف خودش خواهرش از حرف هرکی...کافی بود دلم بگیره,اصلا حتی یه ذره تلاش نمیکرد حالمو خوب کنه,طلبکار میشد که تو به چه حقی از حرف مادرم ناراحت شدی؟! هرچیم بگه.
حتی یه بار به خاطر اینکه مادرش حرفی زده بود که خیلی ناراحتم کرده بود,به محض اینکه گفتم وا این چه حرفی بود! تو خیابون داد و هوار که تو داری به مادر من توهین میکنی ما باید جدا شیم ,مادرم هرچی بگه تو اصلا حق نداری ناراحت شی ....

خواستگاریم اومدن باز باباش و مامانش تیکه انداختن اذیتم کردن تحقیرم کردن,اینم گفت هرچی بابام بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مامانمم فردا صبحش زنگ زد گفت جواب ما منفیه و این ازدواج منتفیه.

فکر میکردم عشقه اما عشق نبود,واقعیت این بود که من این رو عشق میدیدم اما اون نمیدونم چی میدید رابطمونو! بعدشم راحت کنار اومدم,یعنی انقدر عذابم داده بودن,همون یاد آوری بدی هاشون کافی بود برای فراموش کردنشون.

تمام خوشی ها و خوشبختی ها به سمت من آمدند,
من خوشبختی و سعادت بیکران و موفقیت رو بدست آوردم در کاری که همیشه آرزوم بود مشغول شدم،
کائنات عزیز ازتون ممنونم که با خواسته های من هماهنگید و منو به هرچه که میخوام میرسونید Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگون ، love-me1 ، soodesaeednia ، fatima.s ، سيم سيم ، م . ر ، s_sara_j7788 ، یه تنها ، hoda92 ، sarah m ، sayeh mahtab ، *aylar* ، dokhtar irani ، Lacrime Petroselinum ، reyhan-etoiles ، sApari ، aroose93 ، ماهرخ تبریزی ، فروغ بنی ، najmesn ، Ferniko ، ثريااا ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو**
۲۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ عصر توسط مهگون.)
ارسال: #29
شاید حرفم تلخ باشه ولی من این حقیقتو با عمق وجودم درک کردم و باور کردم که هیچ مردی.. هیچ پسری.. تو این کره خاکی ارزش ناراحتی نداره حتی اگه قشنگترینو بهترین لحظه های عمرتونو باهاش تجربه کرده باشین حتی اگه باهاش عاشق بودنو یاد گرفته باشین حتی اگه ... اینو یاد گرفتم که مهمترین اشخاص تو زندگیم خانوادم هستن یعنی پدرو مادرم... اینو یاد گرفتم که ارزش وجودیه من خیلی بالاتر از اینه که به یه پسر دلبسته بشم تا از عواطف لطیف زنانم سؤاستفاده کنه... نمیخوام بگم عشق بده فقط میخوام بگم دیگه رفتن هیچ کس نمیتونه منو ناراحت کنه چون به این حقیقت پی بردم که آدم ها گذرا هستن و ارزش ناراحتی و شکست عشقی خوردن رو ندارن... وقتی هم که ازدواج کنم قطعا عاشق همسرم خواهم بود ولی ازش برای خودم بت نمیسازم و دیوونه وار دوستش نخواهم داشت یاد گرفتم که خودمو بیشتر دوست داشته باشمWink

من مغناطیسی هستم مقاومت ناپذیر
در برابر همه چیزهایی که حق الهی من است. من در پناه خدا هستم
و خدا هرگز دیر نمی کند.
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1 ، lidaaa ، من و خودم ، soodesaeednia ، عروسک من ، gissu kamand ، meli ، fatima.s ، شمیم حب ، سيم سيم ، leila71 ، s_sara_j7788 ، یه تنها ، hoda92 ، sarah m ، dokhtare paeiz ، madsms ، narguess ، A3samira ، s@ra ، dokhtar irani ، barun ، paridaryaee ، zari_azad ، reyhan-etoiles ، شیرین‌ترین ، نگار22 ، aroose93 ، sApari ، سایه عشق ، ماهرخ تبریزی ، فروغ بنی ، مداد رنگی2 ، ناچمل ، shiva1394 ، تمنا2 ، liliumflower ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو** ، بارون جون ، مه نگار24 ، سالومه توپولی
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #30
مهگون جون با حرفت منو یاد خودم و قول و قرارى که با خودم گذاشته بودم ،انداختى، ممنونم ازت New1
منم با خودم قرار گذاشته بودم واسه هیچ مردى ناراحت نشم ولى یادم رفته بود
توو این یکسال خیلى خودمو اذیت کردم و خیلى خود خورى کردم
از سال نو با خودم قرار گذاشتم مثبت باشم ، من ازدواج کردم ،خیلى جاها خودم و اذیت کردم
بعضى وقتا از خودگذشتگى واسه طرف مقابلت شیرینه ولى نه بهاى از دست رفتن خودمون
منم موافقم اول خودم ! همسرم خیلى جاها شکایت کرده که به خودت اهمیت میدى ولى واقعا زمانیکه از خودم گذشتم بخاطر اون ، به چشمش نیومد و حالت طلبکارانه رو همیشه دنبال داره
پس همیشه اول به خودمون باید ارزش بدیم تا بقیه هم براى ما ارزش قائل بشن
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، شمیم حب ، Googooli ، یه تنها ، hoda92 ، dokhtare paeiz ، *aylar* ، سایه عشق ، ماهرخ تبریزی ، ثريااا ، دختر اردیبهشتم ، 3tayesh_t
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام