کنار آمدن با شکست عشقی

۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ صبح توسط تك ستاره.)
ارسال: #11
RE: کنار آمدن با شکست عشقی
olala اونی که باهاش دوست بودی ودوباره برگشته عاشق واقعیه برا منم جیزایی که گفتی اتفاق افتاده خیلی شبیه هم هستیم منم دوسش داشتم ولی موقعیتش رو نه هنوز موندم چکار کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare paeiz ، فروغ بنی ، nasibe_603
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #12
اگه کسی رفت دنیا رو چرخید .عشق و حالشو کرد .اصلا براش مهم نبودی حتی اگه تو دنیا لنگه تو رو هم پیدا نکردو برگشت دیگه واست عشق نیست .اگه کسی یه بار یه کاری رو کرد باردوم هم حتما میتونه ...........
اگه کسی دوست نداشت پیشت بمونه بذار بره حتما لیاقتتونداشته .
نقل قول
 سپاس شده توسط مهسان 24 ، fatima.s ، فروغ بنی ، nasibe_603 ، 3tayesh_t ، agwdt2012 ، parisa-kz ، **خانوم کوچولو** ، hasti68 ، yalda r
۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #13
بچه ها من با نامزدم وقتی دوست بودیم 2سال 2سال بعدشو قهر بودیم ولی بعدش من رفتم سمت نامزدم اونم اومد خاستگاری به نظرتون کار بدی کردم شاید اصلا اون به فکر من نبوده؟ آخه توی اون 2سال حتی یه زنگم نزد ولی من هر شب گریه میکردم
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، dokhtare paeiz ، فروغ بنی ، nasibe_603
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #14
بچه ها من عشقمو ول کردم فقط برای اینکه فک میکردم احساسم یه طرفه ست و رفتم بایکی ازدواج کردم که 5 سال دنبالم می دوید که دوستم داره ولی الان که نزدیکه 2سال از عقدمون میگذره مث سگ پشیمونم آخه عشقمم بعد ازاینکه ولش کردم تمام مناسبتا رو بهم ایمیل میزنه و تبریک میگه و میگه بران توضیح بده چرا با اون ازدواج کردی و منو ول کردی دارم دق میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط ana110 ، dokhtare paeiz ، فروغ بنی ، nasibe_603
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #15
(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ عصر)mm.h نوشته است:  بچه ها من عشقمو ول کردم فقط برای اینکه فک میکردم احساسم یه طرفه ست و رفتم بایکی ازدواج کردم که 5 سال دنبالم می دوید که دوستم داره ولی الان که نزدیکه 2سال از عقدمون میگذره مث سگ پشیمونم آخه عشقمم بعد ازاینکه ولش کردم تمام مناسبتا رو بهم ایمیل میزنه و تبریک میگه و میگه بران توضیح بده چرا با اون ازدواج کردی و منو ول کردی دارم دق میکنم

عزیزم ببین خودت کدومشونو میخوای اگه یه عمر بری با کسی زیر یه سقف ولی دلت جای دیگه باشه به هر سه تاتون خیانت کردی اگه همسرت واست محترمه و فقط میخوای آدم بده نباشی یا دلت میسوزه بگی پشیمونی سخت در اشتباهی باید بگی و از جهنمی که میخوای بری توش جلوگیری کنی .اما در مورد عشقت خیلی هم بهش مطمئن نباش اگه میخواستت حتما کاری میکرد که تو فکر نکنی عشقت یه طرفست شاید اونم چون از دستت داده میخواد بازنده نباشه --اما این وسط تو فقط ببین خودت چی میخوای هیچ کدوم این آدما اگه قراره تو عذاب بکشی ارزش ندارن .New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، fan2gh ، fatima.s ، فروغ بنی ، nasibe_603 ، agwdt2012 ، parisa-kz
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #16
(۱۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ عصر)mm.h نوشته است:  بچه ها من عشقمو ول کردم فقط برای اینکه فک میکردم احساسم یه طرفه ست و رفتم بایکی ازدواج کردم که 5 سال دنبالم می دوید که دوستم داره ولی الان که نزدیکه 2سال از عقدمون میگذره مث سگ پشیمونم آخه عشقمم بعد ازاینکه ولش کردم تمام مناسبتا رو بهم ایمیل میزنه و تبریک میگه و میگه بران توضیح بده چرا با اون ازدواج کردی و منو ول کردی دارم دق میکنم

عزیزم ( ام ام جون Big Grin) من هم با نظر شیرین کاملاً موافقم گلم ، می دونم این دوراهی که الان توش افتادی خیلی وحشتناکه ، ولی قربونت واقعاً اگر اون آقا خیلی خیلی دوستت داشت وقتی دید ترکش کردی باید پا پیش می زاشت نباید میزاشت می رفتی ، میدونی اگر واقعاً از ته دلش دوستت داشت هیچ وقت با اینکه می دونست تو ازدواج کردی به خودش اجازه نمی داد حتی کوچکترین پیامی برات بفرسته و این حرفارو بزنه که چرا ازدواج کردی ، خب که چی ! یعنی الان می شه چیکار کرد با این حرفاش ؟ پس این آقا خودشو بیشتر دوست داره خانومی ، اگر یه نفر واقعاً عاشق باشه و عشق رو بشناسه با این کار آرامش طرفش رو بهم نمیریزه مگر اینکه شما مثلاً در شرف ازدواج بودی و اون می تونست کاری کنه ، به نظر من که کسی که ندونه خانومی که ازدواج کرده یه حریمی داره و اون رو رعایت نمیکنه خیلی راحت می تونه واسه آدم مشکل هم درست کنه ، عزیزم ببخشید رک باهات حرف زدما ، آخه زورم میاد اون موقعی که باید یه کاری می کرده نکرده حالا که میدونه تو شوهر داری خیلی راحت به خودش اجازه می ده ازت بپرسه چرا ازدواج کردی !!! خب الان دلیلشم بهش بگی یعنی چیکار می خواد کنه دیگه ؟!!!!

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، fatima.s ، فروغ بنی ، najmesn ، nasibe_603 ، 3tayesh_t ، سالومه توپولی
۵-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ عصر توسط ياسى.)
ارسال: #17
به حدى سخته که خدا میدونه

خیلى خیلى سخته .........خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط باد صبا ، zemestane payizi
۵-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #18
من که با عشقم ازدواج کردم ولى فکر کنم خیلى سخته اگه نرسى
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #19
گذر زمان همه چی رو کمرنگ میکنه فقط خود ادمم باید بخواد و خودش رو تو موقعیت های جدید قرار بده . من شکست عشقی نخوردم ، ولی یه رابطه 4 ساله رو خیلی راحت گذاشتم کنار چون واقعا روحمو عذاب میداد بعدشم تا یه سال هی زنگ زد و اس داد و منو تهدید به کشتن خودش و خودم کرد ولی من بازم اهمیت ندادم . وقتی ام بهش فکر میکنم هیچ احساسی ندارم نه خشم نه دلتنگی نه هیچ حس دیگه انگار برام اتفاق نیوفتاده . همه چی دست خود آدمه ....

دیر آمدی،
این روزها
ایکاش هایم
بوی تو را میدهند ...
نقل قول
 سپاس شده توسط melisaa ، fatima.s ، dokhtare paeiz ، najmesn ، دختر اردیبهشتم ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو**
۹-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #20
بچه هاااااااااااااااااااااااا
من یکی از شما ها بووووووووودم
من خیلی سختی کشیدم.............
3سال بهترین زندگیم و داغوووووون کردم
به نظر من تا میتونین گریه کنین چون اولش تا گریه نکنی این بغض نمیخوابه..............بعدم رابطتتونو با خدا زیاد کنید
به خدا اگه با خدا حرف بزنید یه ارامشی بهت میدهههههههههههههههه
اصلا آهنگ غمناک گوش ندید....
تا میتونین با دوستای شاد و شنگولتون برید بیرون و تفریح دخترونه داشته باشید ....
رابطه با یکی دیگرو اصلا شروع نکنید تا یه مدت
من اینارو انجام دادم که میگم.....

هرجایی پستی از من نقل و قول شده پاک شه لطفاتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط haniye71 ، یلداجون ، سيم سيم ، nila1360 ، arghavantree ، من و خودم ، خانوم آقای موسوی ، fatima.s ، soodesaeednia ، ماهی قرمز ، dokhtare paeiz ، reyhan-etoiles ، aroose93 ، soo ، princess isabella ، فروغ بنی ، najmesn ، Ferniko ، 3tayesh_t ، parisa-kz ، **خانوم کوچولو**
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام