• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

کم کاری تیرویید وخطرات و مشکلات بارداری

۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #611
RE: کم کاری تیرویید وخطرات و مشکلات بارداری
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ عصر)'نفس1371' نوشته است:  بچه ها من تو هفته هشت فهمیدم تیرویید دارم tsh 7.7 بود دکتر روزی ناشتا بهم یه قرص 100 داده
دوتا سوال داشتم
این تیرویید تا اخر باهام میمونه ؟ اخه من تیرویید نداشتم قبل بارداری در حین بارداری گرفتم
از یه طرفم میترسم تو همین 8 هفته بچه اسیب دیده باشه میگن عقب افتادگی و کند ذهنی میاره دکترم گفت نه ولی خودم همش استرس دارم

نه عزیزم زود فهمیدی مشکلی پیش نمیاد قرصاتو ناشتا بخوری به موقع بخوری نیم ساعت بعدشم چیزی نخوری خیلی زود کنترل میشی و احتمالا بارداری باید بخوری چیزی خاصیم نیست عادت میکنی بهش مثل نماز صبح میمونه Smile

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ؟!!! 
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #612
بچه ها من تو 11 هفته هستم امروز جواب ازمایش رو گرفتم
t4 و t3 نرمال بود
ولی
tsh=0.257
و
antitpo=52.23
بود دکتر ازمایشگاه اینقدر من ترسونده که قلبم داره تو دهنم میزنه
هیچکدوم از دکترهاش قبول نمیکردن برگه ازمایش رو امضا کنن گفت صبر کن دکتر ارشدمون باید امضا کنه
بعدظهر وقت اورژانسی گرفتم برم پیش دکتر. فقط کسی میدونه معنی اینها چیه یعنی خیلی غیر طبیعیه؟

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #613
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۰۵ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها من تو 11 هفته هستم امروز جواب ازمایش رو گرفتم
t4 و t3 نرمال بود
ولی
tsh=0.257
و
antitpo=52.23
بود دکتر ازمایشگاه اینقدر من ترسونده که قلبم داره تو دهنم میزنه
هیچکدوم از دکترهاش قبول نمیکردن برگه ازمایش رو امضا کنن گفت صبر کن دکتر ارشدمون باید امضا کنه
بعدظهر وقت اورژانسی گرفتم برم پیش دکتر. فقط کسی میدونه معنی اینها چیه یعنی خیلی غیر طبیعیه؟

عزیزم کاش رنج ازمایشگاهتو مینوشتی
tsh  بالا بودنش خطرناکتره تا پایین بودنش و فکر نکنم مال شما چیز خطرناکی باشه. واسه خانومای باردار میگن از 2.5 نباید بیشتر باشه .
من نمیدونم واقعا چرا امضا نکردن برات. ازمایشت زیاد غیرعادی نیست که بماند تازه مشکل حادی هم بهش نمیخوره داشته باشه.
من چون خودمم تیرویید دارم میگم البته . از روی تجربیاتم . ایشالا که دکترتم بگه چیز مهمی نیست عزیزم. خودتو نگران نکن.

صبر اوج احترام به حکمت خداست.
روزای خوب بالاخره میان ان شاالله
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #614
نمیدونی صبح چه استرسی بهم دادن یعنی پام نمیکشید تا اداره بیام.من خودمم تقریبا 14 ساله کم کاری تیروئید دارم قرص میخورم ولی اولین بار بود که اینجوری بهم شوک دادن

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط maryami shad
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #615
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۴۷ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  نمیدونی صبح چه استرسی بهم دادن یعنی پام نمیکشید تا اداره بیام.من خودمم تقریبا 14 ساله کم کاری تیروئید دارم قرص میخورم ولی اولین بار بود که اینجوری بهم شوک دادن

عزیزم تیرویید کنترل شده برای بچه مشکلی ایجاد نمیکنه همیشه یادت باشه اون موارد بدی که توی اینترنت هست و گفته شده برای اونایی هست که کلا چک نمیکنن و عددهای خیلی بالا و خارج از رنج دارن . اینکه چند تا بالا پایین بشه سریع با قرص جبدان میشه و مشکلی ایجاد نمیکنه ان شاالله . 

صبر اوج احترام به حکمت خداست.
روزای خوب بالاخره میان ان شاالله
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام