• مزون فابرا
  • گل سنتر

کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان

۲۵-آبان-۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #101
RE: کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان
سلام 2 ماهه صورتم جوش کیستی و چرکی در اومده البت 7 ساله با جوش درگیرم ولی تا به حال اینقدر زیاد و بزرگ و کیستی نبودن انواع انتی بیوتیک و پماد و کرم و صابون و امپول سفازولین هم زدم نرفت فقط کمی کوچیک شد دکتر بهم راکوتان داد 7 تا ببشتر نخوردم چون چند دکتر منو از عوارضش ترسوندن رفتم دکتر دیگه بهم گفت با لیزرipl میتونم جوشهاتو درمان کنم سوالم اینه ایا با لیزر خود جوش از بین میره و سوال دومم ایا با کرم بنزوعیل پر اکسید(پانژل)جوش کیستی و چرکی درمان میشه
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #102
دوستان جای بخیه رو دستم هست میخام بدونم با لیزر میتونم از بین ببرمش؟
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #103
دوستان یه سوال دارم
من چند ماه دیگه عروسیمه و موهامو دوست دارم رنگ کنم ولی چون قبلا رنگ مشکی داشته برای رنگ الان موهام دکلره کردم و نابود شدن
راهی هست بتونم بدون اسیب دوباره موهامو رنگ کنم؟یا باید بسوزم و بسازم؟؟؟تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #104
سلام قیمت لیزر موهای زیر بغل چند در میاد ؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #105
(۲۵-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ عصر)'گزارشگر نوعروس' نوشته است:  

عیدی سال نو ( 50 درصد تخفیف خدمات زیبایی)

اینجا کلیک کنید

[تصویر: کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان]

آدرس : زعفرانیه ، خیابان آصف ، میدان شهید اعجازی ، روبروی سفارت یمن ، ساختمان آصف ، طبق سوم ، واحد هفت

تلفن : 20 – 22176013

آدرس : خیابان دولت ، بین چهارراه دیباجی و چهارراه قنات ، روبروی دبستان شفاعت ، ساختمان مهر ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن : 22780678 – 22574082

آدرس : شهرک غرب ، بلوار دریا ، روبروی پارک دلاوران ، خیابان گلها ، پلاک 16 ، طبقه 3 ، واحد 6

تلفن : 88086918 - 88371895

آدرس : تهرانپارس فلکه اول تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک 42 طبقه اول واحد 2

تلفن : 77297979

فروشگاه آرادرما، مرجع تخصصی پخش و فروش انواع ژل فیلر، بوتاکس، پماد و کرم، دستگاه های میکرونیدلینگ، میکروکانولا و ... می باشد. خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم: araderma.com

مراقبت از [url=https://araderma.com/]پوست و مو برابر است با جوانی و زیبایی طبیعیتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #106
این کلینیک کار لیزر ابرو هم انجام میدن؟ ینی پاک کردن تتو

من برگشتم اینجا پیش دوستام
بعد از مدت های خیلی زیاد.......
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام