• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

کلینیک زیبایی و لاغری آنیسا

۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #41
RE: کلینیک زیبایی و لاغری آنیسا
دوستان برای ترک های پوستی میشه کاری انجام داد که ازبین بره؟
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #42
اولترازد خیلی بهتر از کرایولیپولیز هست
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #43
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ عصر)mahdian نوشته است:  اولترازد خیلی بهتر از کرایولیپولیز هست

عزیزم چه فرقی با هم دارن؟من یه بار کرایو انجام دادم جواب نگرفتم
اولترازد چجوریه؟چند جلسه است؟و هزینه هاش چجوریه؟
نقل قول
  • گروه ژ
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #44
خانمای گل یه سوال؟
من خیلی ساله ورزش میکنم انواع و اقسام رژیمارو هم گرفتم اما دوتا ناحیه با هیچکدوم ازینا آب نشده
1-پشته کتفم تا زیره بند سوتین
2-زیره شکمم
به نظرتون کدوم روش موثره و اگر من با این روشها اقدام کنم ثابت میمونه یا میخواد دو برابر برگرده

وکیل دادگستری هستم 
سوالی بود توی خصوصی در خدمتم ....تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #45
سلام من یکم تپل شدم بعد عقدم خیلی ناراحت بودم ازاین جریان اخه دوست نداشتم روزه عروسیم چق ب نظر بیام ب این کلینیک مراجعه کردم 7کیلو تو ی ماهونیم کم کردم خوب شده بود توفیلمم خیلی خوش هیکل بودم عکاسو فیلم بردارم از اتلیه نیک ناز بود
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #46
سلام مشاوره رایگان هم دارید ؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #47
(۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ صبح)'گزارشگر نوعروس' نوشته است:  آدرس:
سعادت آباد، چهارراه سرو به طرف میدان کتاب(سرو غربی)، جنب بانک تجارت، پلاک 76، طبقه 6، واحد 26

تلفن:
22376613 الی 4
و
22376595 الی 8
نیازمندی های نوعروس

وب سایت:
http://anisaclinic.ir

پست الکترونیک:
info@anisaclinic.com

[تصویر: کلینیک زیبایی و لاغری آنیسا]

اگر افتخار بدید در فروشگاه اینترنتی پوست و مو آرادرما در خدمتتون باشیم: araderma.com

نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #48
سلام دوستان من میخوام آر اف انجام بدم  کسی اینجارو پیشنهاد میکنه؟؟تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #49
 از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست متاسفانه این مجموعه همه رو شکل اسکناس میبینه خانم دکتر ا.... که مشاوره میده راحت از اعتماد شما سو استفاده میکنه و سرتون رو کلاه میزاره من به این کلینیک مراجعه کردم برای لاغری با دستگاه اگزیمیا که کلی تبلیغشو کرده بود و هر روز پیامک میداد که معجزه لاغری تماس گرفتم گفتند هر جلسه 170 وقتی مراجعه کردم خانم به اصطلاح دکترشون که بیزینس میکنه از 250 شروع کرد و وقتیکه دید من میگم هزینش بالاست و گفتید 170 بالاخره 20 تومان 20 تومان اومد پایین تا رسید به 170 بعد گفت 5 جلسه پاور و 5 جلسه اگزیمیا که بهتر جواب بگیری گفتم من نمیتونم این هزینه رو بدم گفت تو دو قسط بده خلاصه نزاشت بیام و هرطور بود گفت از همین الان شروع کن . بالاخره من 670 تومن دادم برای پیش پرداخت و اگزیمیا جلسه اولم روانجام دادم جلسه دوم پاور و جلسه سوم اگزیمیا که جلسه سوم چسبیدند که باید هزینه بدی برای من جای سوال بود که چرا کلینیک ایرانیان همین رو 390 میگیره خلاصه روز سوم رفتم ایرانیان مشاوره متوجه شدم داستان کلاه برداری دامون از این قراره که با دستگاه اشغال که فقط دو تا سر داره کار می کنند و زیرش برات روغن بچه فیروز میزنن ! در صورتیکه دستگاه اگزیمیا ایتالیا 4 تا سری داره و ژل و روغن مخصوص لاغری که کلی قیمتشه . هر جلسه که اندازه دور شکمم رو میگرفتم یا 1 سانت زیاد شده بود یا تغییر نکرده بود که میگفتن ادم شده و خوب میشه با اینکه رژیم داشتم .ضمنا بعد تحقیق متوجه شدم قیمت پاور 100 تومن است مکزیمم که اگه حساب کنید یعنی اینا داشتن پول اگزیمیاشون رو در میاوردن جلسه چهارم که رفتم دوباره منشی چسبید که باید تصفیه کنی گفتم پس این چه قسطی است که من یک روز درمیان که میام هی میگی تصفیه کن بزار 5 جلسم بشه بعد گفت نه نمیشه و از من اصرار و از اون انکار گفت فیش نمیتونم بزنم و کارم رو انجام نداد یعنی حدود 200 تومن من رو خوردن .ضمن اینکه از اپراتوراشون شنیدم که بهشون پورسانت میدن که مراجعین رو تشویق به انجام نخ و بوتاکس و مزو و .............. کنن تو این 3 جلسه هی اپراتور به من پیشنهاد میداد بیا اینکارو کن اون کارو کن و دم صندوق دکتر میپرسید گرفت مزو بوتاکس چی..... به هر حال گول این کلاهبردارا رو نخورید و پولتون رو تو اینجور کلینیکا حدر ندید واقعا متاسفم واسه این خانم دکتر بی وجدان  #damoon.clinic  @damoon.clinic
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #50
ار اف برای بعضی بدنها واکنش نشون میده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام