• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

کلینیک دکتر عباس غلامی - تمام زمینه های زیبایی

۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۴۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
کلینیک دکتر عباس غلامی - تمام زمینه های زیبایی
رازهای اعجازانگیز جوان ماندن، لاغری، تناسب اندام، زیبایی پوست و مو

برای رسیدن به زیبایی و جوان ماندن پوست صورت و بدن و جلوگیری از پیر شدن پوست ، ترکیب روشهای طبیعی و استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته توصیه میشود.
نکته بسیار مهم این است که متاسفانه بعضی از روشهای اعلام شده توسط برخی از شرکتها حالت تبلیغاتی داشته و علاوه بر اینکه نتایج درمانی خوب و موثری ندارد، احتمال ایجاد عوارض جدی هم وجود دارد.
استفاده مفید از محصولات آرایشی و عصاره های جوانساز پوست به همراه مصرف اصولی مولتی ویتامین های تقویت کننده بدن و پوست و مو در کنار استفاده از دستگاههای فوق پیشرفته، بهترین روش های جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری پوست است.
دستگاه فوق پیشرفته  لیزر فوتونا که در اروپا و امریکا از آن به عنوان معجزه قرن در زمینه جوانسازی پوست و لاغری و تناسب اندام ذکر می شود. مهمترین ، موثرترین وایمن ترین دستگاه جهت رسیدن به زیبایی طبیعی است.
خوشبختانه فقط یک شرکت توانایی تولید این دستگاه فوق پیشرفته را دارد و امکان تولید نمونه های بی کیفیت از این دستگاه در سایر شرکت ها وجود ندارد.

در لیست زیر به صورت اجمالی لیست درمان های طبیعی و ترکیبی را برایتان شرح می دهیم :

1- درمان جوش  صورت:
جوش صورت به واسطه علل مختلف هورمونی و تغذیه ای و حتی طبع مزاجی افراد ایجاد می شود و یکی از مهمترین دلایل ادامه دار بودن این مشکل عدم جواب دهی مناسب به درمانها، کم آب بودن پوست صورت و استفاده از مواد آرایشی رنگدانه دار است که باعث افزایش چربی پوست و تشدید مسیر التهابی پوست می گردد. به واسطه ترکیب هوشمندانه لیزر فوق پیشرفته فوتونا و ترکیب های مکمل،این مشکل به صورت عالی مرتفع می گردد.
[تصویر: کلینیک دکتر عباس غلامی - تمام زمینه های زیبایی]

2- رفع خط خنده:
به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف ، پیری ناحیه صورت به ویژه در ناحیه خط خنده اتفاق می افتد که یکی از روش های درمانی مفید ،استفاده از فیلر یا تزریق ژل است که البته به علت افزایش شدید  قیمت ها که طی چند وقت اخیر ایجاد شده است برای تزریق ژل های با کیفیت عالی بایستی مبالغ چند میلیونی هزینه شود.
این مشکل به وسیله لیزر فوق پیشرفته فوتونا طی چند جلسه با هزینه عالی (جلسه ای 350.000 تومان) به صورت اصولی درمان می شود که ماندگاری آن نسبت به ژل خیلی بیشتر بوده و طبیعی است و عوارض احتمالی تزریق ژل را ندارد.

3- رفع شلی و افتادگی صورت:
به مرور زمان بر اثر جاذبه زمین میزان شلی وافتادگی پوست صورت بیشتر می شود و پوست خاصیت کشسانی خود را از دست میدهدو توانایی بالا نگهداشتن پوست کم می شود. این مشکل در افرادی که دچار چاقی و لاغری های شدید می شوند بسیار بیشتر دیده می شود که به واسطه عوامل دیگر مثل سیگار کشیدن و استرس این مشکل تشدید می شود.
بوسیله لیزر فوق پیشرفته فوتونا لایه های عمقی پوست مجددا ترمیم شده و بازسازی خوبی در لایه شبکه کلاژن و الاستین اتفاق می افتد که باعث افزایش میزان سفت شدن پوست می گردد.

4- رفع چروک دور چشم:
عضلات اطراف چشم بر اثر انقباض های طولانی و مکرر باعث ایجاد چروک دور چشم می شود که به چروک پنچه کلاغی مشهور هستند. مهمترین راه پیشگیری از ایجاد این چروک ها استفاده از بوتاکس است که در صورت ایجاد شدن می توانیم با استفاده از بوتاکس تا حدودی این چروک ها را برطرف کنیم اما برای درمان اصولی و اساسی تر استفاده از لیزر فوتونا بسیارعالی جواب داده که بدون هیچگونه جراحی، درد و سوختگی طی چند جلسه نتایج عالی را به همراه دارد.

5- رفع جای جوش:
بر اثر جوش زدن های متوالی و عمیق لایه های پوستی تخریب شده و حالت فرورفتگی در سطح پوست ایجاد می شود که ظاهر نامناسبی را در پوست ایجاد می کند. این مشکل تاثیر خیلی منفی روی اعتماد به نفس افراد دارد.
یکی از بهترین روش های درمانی ،استفاده ترکیبی از لیزر فوق پیشرفته فوتونا و میکرونیدلینگ و محصولات کلاژن ساز است که می تواند تا نتایج بسیار بسیار عالی باعث بهبود فرورفتگی های جای جوش بشود.
البته مراقبت های درمانی بعد از آن هم بسیار مهم است که باعث ایجاد لک در نواحی درمانی نشود.

6- جوانسازی صورت:
به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف درونی و محیطی لایه های پوست تخریب شده و مسیر پیری پوست نمایان تر می شود و از طریق روش های مختلفی می توانیم این مسیر پیری پوست را کند کرده و حتی باعث ترمیم و جوانسازی مجدد پوست بشویم.
ترکیب حرفه ای لیزر فوتونا و سایر روش های مکمل می تواند به صورت معجزه آسائی باعث جوانسازی پوست صورت بشود. مهم ،استفاده از روش های طبیعی و بدون عارضه است . هر چند که ممکن است کمی طولانی تر بشود ولی باز هم مورد تائید مراجعه کنندگان است.

7- عروق سطحی پوست:
به مرور زمان بر اثر فشار روی عروق سطحی پوست در نواحی مختلف و مخصوصا نواحی ساق و ران پاها، عروق ریز به صورت متورم و برجسته نمایان می شوند که به صورت تار عنکبوتی در سطح پوست دیده می شوند. این عروق از نظر نمای زیبایی پوست برای خانم ها خیلی آزار دهنده است.
به وسیله لیزر فوتونا و لیزر کوترا بسیار عالی این مشکل مرتفع می شود.

8- رفع جای بخیه:
بر اثر جراحت های مختلف محل ترمیم زخم ممکن است طولانی بشود و حالت اسکار یا گوشت اضافه پیدا کند .هر چه زمان ترمیم این جراحت سریعتر باشد احتمال ایجاد گوشت اضافه کمتر است.
که لیزر فوتونا در یک حالت تنظیمی عالی می تواند مسیر ترمیم زخم را تسریع نماید .اگر در مسیر ترمیم تاخیر صورت گیرد و باعث ایجاد گوشت اضافه بشود بازهم لیزر فوتونا با یک سری تنظیمات دیگر می تواند طی چند جلسه باعث بهبود فوق العاده در محل گوشت اضافه بشود.

9- رفع خروپف در هنگام خواب:
به مرور زمان بافت های بدن خاصیت کشسانی خود را از دست داده و حالتی شل و افتاده پیدا می کند.  این مشکل در ناحیه کام نرم دهان و اطراف حلق باعث حالت افتادگی بیشتر بافت این نواحی مخصوصا هنگام خواب می شود که با حرکت هوا هنگام دم و بازدم صدای خر و پف ایجاد می شود.
به وسیله لیزر فوتونا می توانیم میزان سفتی و قدرت کشش بافت نواحی مذکور را بیشتر کنیم که باعث بهبودی فوق العاده این مشکل بشویم. بدون درد و خونریزی و بدون نیاز به استراحت در منزل است و فرد می تواند پس از انجام کار درمانی به زندگی عادی خود برگردد.

10- سفت کردن پوست گردن
پوست ناحیه گردن بواسطه نازک بودن واز همه مهمتر، میزان فشار کششی زیاد هنگام حرکت سر به اطراف احتمال شلی و افتادگی آن بیشتر می شودوانجام کارهای درمانی مختلف در این نواحی بسیار حساس و خطرناک است. به علت عبور عروق و اعصاب حساس در این نواحی با هر دستگاه یا روشی نمی توانیم این نواحی را جوانسازی کنیم.
لیزر فوتونا به واسطه ایمنی بسیار بالا میتواند این نواحی را بسیار عالی تحت پوشش خود قرار بدهد و اثرات درمانی فوق العاده ای را به همراه داشته باشد.

11- رفع ترک های پوستی شکم و سینه
بر اثر چاق شدن شدید پوست و افزایش فشار و کشش لایه های مختلف پوستی از هم گسیختگی بین لایه های پوستی اتفاق می افتد حالت پارگی ایجاد شده که به مرور بر اثر ترمیم ناقص حالت سفید رنگ به جای می ماند.
رفع این مشکل پوستی جزو سخت ترین درمانها محسوب شده که بواسطه ترکیب عالی لیزر فوتونا با سایر درمانها می توانیم درصد بسیار عالی درمان را کسب کنیم.

12- سفت کردن پوست شکم
تعداد زیادی از بانوان بعداز زایمان و حتی بعد از انجام عمل های جراحی زیبایی لاغری مثل لیپوماتیک ، باز هم از شل بودن پوست شکم خود ناراحت هستند. با ترکیب لیزر فوتونا و چند روش طبیعی دیگر می توانیم بسیار عالی میزان سفت شدن پوست شکم را بیشتر کنیم.

13- لاغری موضعی:             
برای لاغری موضعی لیزر فوتونا از یک تکنیک و ایده بسیار عالی و حرفه ای در عین ایمن بودن بهره می برد به وسیله تابش نور لیزر از سطح پوست به عمق پوست .
میزان زیاد انرژی گرمایی به لایه چربی زیر جلدی وارد می شود و باعث افزایش گرما در بافت چربی شده که سلول های چربی نمی توانند این افزایش دما را تحمل کنند و باعث مرگ سلول چربی می شود.
درمان مورد نظر طی مدت(حدود 2 تا 3 ماه) سلول های چربی کشته شده از محل بافت چربی توسط سیستم لنفاوی (تعریق و ادرار) خود به خود از بدن خارج می شود و همزمان با گرمای ایجاد شده در بافت چربی در عمق پوست ، حالت سفت شدن پوست را هم ایجاد می کند.
این روش بسیار عالی و حرفه ای باعث ایجاد لاغری موضعی می شود. بدون درد و خونریزی و  جراحی و بدون نیاز به استراحت در منزل می توانید به لاغری و تناسب اندام مورد نظر خود دست پیدا کنید. البته ورزش و رعایت رژیم غذایی هم برای رسیدن به نتیجه گیری بهتر الزامی است.اما مهم این است که بدون هیچ گونه عارضه ای می توانید به لاغری و تناسب اندام واقعی خود برسید.

14- لیفت پلک بالا:
شلی و افتادگی پلک بالا معمولا در سنین 35 الی 40 سال شروع شده که خیلی از بانوان با این موضوع مشکل جدی دارند. البته در بعضی از مواقع تجمع بافت چربی هم در لایه های بالایی پلک باعث ایجاد پف و افزایش بیشتر سنگینی پلک می شود.
به وسیله لیزر فوتونا بسیار عالی و بدون درد و خونریزی می توانیم سفت شدن پوست پلک بالا را شاهد باشیم.
نکته مهم این است که افراد می توانند بعد از چند جلسه درمان و رسیدن به نتیجه مطلوب، با تکرار سالانه فقط یک جلسه مانع از شلی و افتادگی پلک بالا بشود.

واقعیت های لیزر موهای  زاید
امروزه دستگاههای زیادی برای لیزر موهای زاید در مراکز مختلف پزشکی و حتی آرایشگاهی وجود دارند که درجات مختلفی ازتاثیر گذاری را در زمینه رفع موهای زایِد را شاهد هستیم اولین و مهمترین نکته اینست که این دستگاهها ایمن باشند یعنی در قبال لیزر موهای زایدباعث ایجاد آسیب به پوست نشود
نکته دوم اینکه تمام دستگاهها حتی لیزرهای خانگی در طی 2 الی 3 جلسه اول حدود 70 الی 85 درصد موهای ناحیه لیزر زده شده را از بین می برد اما مشکل از جلسه سوم به بعد ایجادمیشود، که کمتر دستگاهی توانایی انجام این کار را داردچون در این مرحله موها نازک شده اند،واگر بخواهیم میزان شدت انرژی دستگاه رابالا ببریم ریسک سوختگی زیاد میشود،در این حالت با بعضی از دستگاهها باانرژی متوسط برای مراجعه کننده لیزرمی زنندو این باعث میشودموهای آن ناحیه وارد فاز خواب بشوند،و بعد از دو ماه از پایان لیزر مجددا شروع به رویش نمایند. 
مشکل اصلی اینجاست که اگر یک بار با یک دستگاه قوی در نواحی فوق لیزر زده شود باعث میشود بصورت ناگهانی حجم موهای آن قسمت چند برابر رویش نمایندکه این موضوع یکی از دلایل تأثیرخوب دستگاه جدید است و یکی از نشانه های ضعیف بودن دستگاههای قبلی است .اما اگرچند جلسه به فاصله 45الی 60 روزبادستگاه قوی لیزر موهای زایدزده بشود بالای 85الی90 درصد موهابطور کامل از بین میرود.
نکته بسیار مهم بعدی امروزه دستگاه لیزر الکساندرایت به عنوان موثرترین و مهم ترین دستگاه لیزردر این زمینه شناخته شده است اما برای نواحی تیره مثل ژنیتال و زیر بغل انجام لیزر الکساندرایت 100% خطرناک بوده و حتمأ باعث سوختگی میشود،به همین خاطربرای این نواحی ازلیزر ان-دی-یاگ   استفاده میشود که تعداد محدودی از دستگاههای لیزر نسل جدید دارای لیزرالکساندرایت و ان-دی-یاگ هستند یعنی برای نواحی روشن تر از لیزر الکساندرایت زده شود و برای نواحی تیره از ان-دی-یاگ استفاده شود پس لطفا در مراجعه حضوری به مراکز اصراربرانجام لیزرالکساندرایت برای نواحی تیره نفرمایـید چون ریسک سوختگی برای نواحی تیره بالاتر میرود و یااینکه مرکز جهت احتیاط بادرجات کمتر لیزر میزنند و عملأ نتیجه گیری خوبی ندارید، ولی برای سایر نواحی بدن میتوانید از لیزر الکساندرایت نتیجه عالی کسب کنید.

لیزر الکساندرایت کوترا که به لیزر الکس سرد مشهور است دستگاه فوق مدرن و آخرین نسل لیزر موهای زائد است که برای تمام نواحی بدن میتوانیم از آن استفاده کنیم .
میزان تاثیر گذاری اثر این دستگاه فوق العاده بالا بوده و طی 4 الی 6 جلسه بالای 90 درصد موهای بدن از بین میرود .

دستگاه الکساندرایت کوترا(الکس سرد) 2018

آدرس:
سعادت آباد
تلفن:
02188693515

ثبت نام فقط از طریق سایت:
www.drgholami.ir

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: لیزر رفع موهای زائد
سلام من می خام برای فول بادی به یک مرکز لیزر خوب با قیمت مناسب و ترجیحا در امتداد خیابان ولیعصر (میدان ولیعصر تا میدن ونک) برم.
میشه کسی بهم معرفی کنه واقعا لازمه که زودتر برم و اگه کسی جایی هنوز می ره هم با هم بریم؟
مرسی
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #3
سلام. از دوستان کسی مرکز لیزر ارتا در فرامرز عباسی در مشهد رفته؟ من میخوام فول بادی برم ولی متاسفانه اشنایی با مرکزش ندارم. قیمت هاش به نظرم مناسبه. دکتر انجام میده یا تکنیسین؟ 
فول بادی کاریردی 300
چون من قبلا بهاران توتو سناباد میرفتم خود دکتر متخصص لیزر انجام میده و دست تکنیسین نمیدن. فقط گردن و چونه پشت لب پارسال  نزدیک 200 میدادم. و شاتی حساب میکنن. الان گرون تر شده. تصویر: /images/smilies/new/huh.png

همه چی ارومهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #4
بچه ها من ١٠ جلسه لیزر رفتم الان حدودا ٢٠-٣٠ درصد از موها مونده که نازکن،جدیدن وقتی میرم لیزر برمیگردم میبینم اون ٢٠-٣٠ درصده باز هستشتصویر: images/smilies/sad.gif کسی میدونه دلیل چیه؟ من خودم فکر میکنم عمدا درجه لیزر رو پایین میذارن که بیشتر برمتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
نقل قول
۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #5
سلام ببخشید منم میخوام برم لیزر ولی نمیدونم کدوم دستگاه خوبه هر دکتری هم یه قیمت میده یکی میگه ایلایت یکی میگه الکساندرایت و چیزای مختلف.ایلایت و چند نفر رفتن رضایت داشتن به نظر شما چطوره؟؟؟
نقل قول
۳-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #6
(۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ صبح)'سحر92' نوشته است:  سلام ببخشید منم میخوام برم لیزر ولی نمیدونم کدوم دستگاه خوبه هر دکتری هم یه قیمت میده یکی میگه ایلایت یکی میگه الکساندرایت و چیزای مختلف.ایلایت و چند نفر رفتن رضایت داشتن به نظر شما چطوره؟؟؟

من پوست سفید با موهای معمولی از نظر ضخامت داشتم ، دستگاهم الکساندرایت بود خیلی خوب جواب گرفتم 
تندیس رفتم
فکر کنم نسبت به جاهای دیگه گرون تره ولی میارزید واسم

نقل قول
 سپاس شده توسط سحر92
۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #7
خیلی ممنونم عزیزم منم موهام معمولیه بعضی وقتا میگم شاید جواب نگیرم حتی بعضی جاها کرکیه
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #8
تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
سلام
من موهام خیلی ضخیم و بسیار پر بود مخصوصا موهایی شبیه موهای هورمونی داشتم . اولین کاری که کردم مراجعه کردم متخصص زنان و زایمان و ایشون برای من آزامایشات نوشتن از آزمایش خون گرفته تا چک کردن رحم بابت کیست تخمدان و خوشبختانه من نه هورمون هام و نه کیست تخمدان داشتم یعنی سالم بودم اما به صورت وراثتی از یکی از اجدادم این موهارو به ارث برده بودم .
پزشکم بعد از جکاپ کامل و دیدن جواب آزمایش ها به من اطلاع دادن که میتونم برای لیزر موهای زائد اقدام کنم و من اینکارو کردم
من برای لیزر اقدام کردم و باید هر ماه 1 بار میرفتم و تمام مدت باید ابدنم رو شیو میکردم . دستور العملش به این صورت بود که شیو رو روز قبل لیزر انجام میدادم و بعد از لیزر تا دوهفته(14روز) شیو نمیکردم و محددا بعد از دو هفته شیو میکردم تا روز قبل جلسه بعدی لیزر.
 موهای زیر چونه ام که بسیار کلفت و زیاد بودن در 4 جلسه ریختن و در نیومدن .
موهای زیر بغلم هم 5جلسه کامل از بین رفت
موهای دستم که نازکتر بودن در طی 3 جلسه
وپاها و بیکینی و شکم و پهلوها با مقاومت بیشتر در 6 جلسه تمام شد
بابت هر جلسه هم 350 برای کل بدن دادم برای لیزر SHR که برای پوست من مناسب بود
کلینیکی که میرفتم همه دستگاه هارو داشت و این لیزر رو مناسب پوست من میدونستن

البته من این رو میدونم وقتی لیزر رو انجام دادید هر چند سال باید تکرار کنید تا موها برگشت نداشته باشند و تمام مدت حتی برای موهای کرکی بدنتون شیو رو انجام بدید
به نظرم لیزر بهترین راه هست مخصوصا که اگر در بعضی قسمت ها پوست مرغی رو داشته باشید حل میشه فقط حتما قبلش از نظر هورمون و کیست تخمدان چک کنید و با پزشک زنان مشورت کنید بعد برید برای انجام لیزر
امیدوارم همتون موفق باشید

داشتن پدرت بهترین حس دنیاست
و داشتن تو به زیبایی همان حس است
بی شک تو و پدرت بزرگترین معجزات زندگی من هستید ...
نقل قول
 سپاس شده توسط Shirin noorayi
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #9
RE: کلینیک دکتر عباس غلامی - تمام زمینه های زیبایی
ماری جان شما کجا رفتی؟کدوم مرکز لیزر؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام