• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟

۳۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #21
RE: کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟
سلام
من خودم آدمیم که امروز واقعا به این نتیجه رسیدم که هیشکی دوس نداره با من دوست بشه
4سال درس خوندم تو دانشگاه صاف رفتم صاف اومدم به هیچ کسی اجازه ندادم جز درس باهام حرف بزنه.....
شاید این حرفا رو نباید بزنم ولی هیچ وقت تو زندگیم با سیاستی که خیلیا داشتن برخورد نکردم....1بار جدی رفتم تو1رابطه که تهش هم کلی بدهکاااار شدم

خواستم اینو بگم که آدما یه جایی تو زندگیشون دلشووون میخوااااد یکی باشه که نگرانشون بشه دلش تنگ شه واسه آدم یکی باشه همیشه کنارت باشه....
تنهااااایی بد دردیه......Sad(
نقل قول
 سپاس شده توسط _hadisamiram_ ، sepideh s ، pishi_gogoli ، marisa ، blue sky ، neginooo ، raha-71 ، آیسان عزیزی ، پرنیا جون ، hannane ، شیم شیم ، هانیه 1368 ، بارون*
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #22
عزیزم چرا تنها؟خودم باهات دوست میشم

تدریس خصوصی زبان فرانسه
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان عزیزی
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ صبح
ارسال: #23
من تا حالا نتونستم هیچ پسری رو اونطور که برای یه دوستی لازمه به خودم جذب کنم. همه دوستام تقریبا یه بار تجربشو دارن Sad

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa ، blue sky
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #24
(۳۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ عصر)تنهااااااا نوشته است:  سلام
من خودم آدمیم که امروز واقعا به این نتیجه رسیدم که هیشکی دوس نداره با من دوست بشه
4سال درس خوندم تو دانشگاه صاف رفتم صاف اومدم به هیچ کسی اجازه ندادم جز درس باهام حرف بزنه.....
شاید این حرفا رو نباید بزنم ولی هیچ وقت تو زندگیم با سیاستی که خیلیا داشتن برخورد نکردم....1بار جدی رفتم تو1رابطه که تهش هم کلی بدهکاااار شدم

خواستم اینو بگم که آدما یه جایی تو زندگیشون دلشووون میخوااااد یکی باشه که نگرانشون بشه دلش تنگ شه واسه آدم یکی باشه همیشه کنارت باشه....
تنهااااایی بد دردیه......Sad(

عین منی
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #25
این شخص با همجنساش می خواد دوست بشه و نمیتونه یا جنس مخالف؟
تا حالا به رفتار خودش دقت کرده و برخوردای خودشو تجزیه تحلیل کرده که چرا کسی برا دوستی به سمتش نمیاد؟
خودش برا دوستی با دیگران پیش قدم شده؟
به نظر منم بهترین راه بعد از فکر کردن به کلیات رفتاری خودش مراجعه به یه مشاور هست.

خدا جونم خیلی خوبی
تاریخ عقد: 22 فروردین 93
تاریخ عروسی:26 مهر 93
همه چیز عالی بود
ممنون از دعاهاتون
ایشالا همه خوشبخت بشین گلاNew1
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ صبح توسط Felertishia.)
ارسال: #26
مریم جون رفتارات بد نیست عزیزم
ولی باید بدونی که جدی بودن با خشن بودن خیلییییییی فرق داره فکر میکنم این دوتا رو با هم اشتباه گرفتی عزیزم
یا حداقل اینجوری نشون میدی
بعدم عزیزم 27 سال که سنی نیست تازه شروع همه موقعیتهاست
می تونی از این بعد یجوری زندگی کنی که دوست داری

در ضمن 2 سال تفاوت سنی اونقدر نیست که رفتار بقیه برات بچه گانه باشه مگر اینکه دوستات خیلی بچه تر از سنشون باشن یا تو خیلی بزرگتر

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط blue sky
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #27
اینجوریام نیست مریم جون...
همونطور که شما دنبال یه پسر میگردی که سنگین و رنگین باشه و درگیر مادیات و ظاهر نباشه و اهل سیگار و مشروب و شیطنت و اینا نباشه... پسرهای زیادی هم هستن که دنبال دختر ساده و متین هستن... که ظاهر آراسته و ساده داشته باشه... مثلا من یه آقایی رو میشناسم که خودش خیلی ساده و موقر بود... همیشه هم کت و شلوار میپوشید!!! (من خودم اصلا این تیپی نمی پسندما! ولی دارم مشخصات ایشون رو توضیح میدم)، خیلی سرسنگین بودن و همون اول هم گفتن که نمیخوام خانومم فشن و یا حتی یکم جینگولک باشه... آخرش هم یه دخترخانوم خیلیییی ساده و چادری رو برای ازدواج پیدا کردن و خیلی هم هردوشون راضی هستن از انتخابشون، چون این آقا هم دقیقا معیارهای خانوم رو داشت... منظورم رو متوجهی؟!؟

فقط دوتا مطلب رو میخوام بهت بگم:
1-جدی بودن با آویزون نبودن خیلی فرق داره... خوبه که به هرکسی رو نمیدی و برای خودت ارزش قائلی،اما دیگه نه اینکه اینجوری بشه که زیادی خودت رو دسته بالا بگیری! و اینکه زیادی جدی بودن باعث دور شدن دیگران از آدم میشه... سعی کن یکم جذابیتت رو بیشتر کنی، نه برای آقایون! برای خودت و خانوادت و دوستات... قطعا برای آقایون هم جذابتر میشی... بزار همه بدونن که تو از دور اینطور جدی هستی،ولی اگه نزدیکت بشن اون طراوت و شادی و مهربونی رو میتونن درونت بیشتر از هر دختر دیگه ای پیدا کنن... هیچ کس از معاشرت با یه آدم خشک و جدی لذت نمیبره دوستم... (ببخشید که انقدر رک گفتم)
بعدشم خودت رو ننداز... هرچقدر بیشتر حواست به سرو وضعت باشه و بیشتر به خودت و علایقت و ظاهرت اهمیت بدی، مطمئن باش هم خودت شادتری و هم دیگران بیشتر باهات حال میکنن

2-معمولا این آقایونی که شما میگید، تا اونجایی که من میدونم، به همون دلایلی که شما فکر میکنید پسری که به درد شما بخوره پیدا نمیشه، فکر میکنن دختری که به دردشون بخوره پیدا نمیشه، برای همین خیلی هاشون برای دوستی با خانوما وارد میدون نمیشن... میزارن سر فرصت درس و کار و ... رو ردیف میکنن و یهو میرن سر ازدواج... پس شاید شما قرار نیست دوست پسر مطلوبتون رو پیدا کنید ، اما مطمئن باشید همسر دلخواهتون رو خیلی راحت تر خواهید دید...

موفق باشید... برات یه عالمه آرزوی خوب دارم

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط blue sky ، neginooo ، حباب ، ida ، هانیه 1368 ، ایرنا
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #28
حالا مگه مهمه یه دختر حتما با یه پسر دوست شههههههه؟

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali ، آیسان عزیزی
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #29

این تاپیک دقیقا شرح حال منه ....... Sad !

4 مهر .... Heart یعنی میشه ؟
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #30
(۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ عصر)mary goli نوشته است:  نه دوستی مهم نیست اما به هرحال باید یه جوری باشه که بشه با یه پسر واسه ازدواج آشنا شه دیگه

حتما نباید ادم با کسی دوست شه بعد اشنایی واسه ازدواجو بعد ازدواج
میتونه به صورتی دیگه باشه..مثلا یکی 2نفرو به هم معرفی کنه بعد واسه ازدواج اشنا شن....حتما نباید یه پسر بیاد درخواست دوستی بدههههه

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام