• آذینرو
  • تقی زاده

کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟

۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ عصر توسط حباب.)
ارسال: #41
RE: کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟
عزیزم خوشحالم که نتیجه ی خوبی گرفتی.اما همون طور که ملیکاجون گفت ملاک پذیرش خودت رو اطلاعات عمومیت قرار نده.من به عنوان مثال گفتم.خود من هم شاید حتی در زمینه تحصیلم اطلاعات کافی نداشته باشم.منظورم اینه که چیزایی که از نظر تو شاید مهم نباشه یا به چشمت نیومده واسه دیگران قابل توجه هست.
من میگم از چیزی که هستی راضی باش و نقاط مثبت خودت و تقویت کن.
من هم یه دوره ی سنی از خودم اصلا راضی نبودم ادمای دیگه رو الگو قرار میدادم تا دوست داشتنی بشم مثل اونا.
الان نه!الان با اعتماد به نفس میگم کله پاچه دوست دارم و کلم پلو دوست ندارم
بدون تردید از خواسته هام صحبت میکنم و ...حالا چه پیش خونواده یا دوستام محیط کار و... .

البته بگم که اینا از خودراضی بودن نیست.میخوام بگم خودم و تا حدی شناختم و از اینی که هستم ناراحت و نگران نیستم که مبادا یکی بگه اه اه این دختره رو...کله پاچه میخوره.
میخوام بگم اول راجع به چیزایی که میخوای فکر کن و حتی بنویس به چیزایی که نمیخوای،دوست نداری،بدت میاد و ..فکر نکن.
تمرین جالبیه.من اولا فقط میتونستم بگم چی نمیخوام چی دوست ندارم اما الان خیلی فرق کردم

خواستن،توانستن است
اما نخواستن ،تنوانستن نیست؛فقط نخواستن است.
نقل قول
 سپاس شده توسط blue sky ، tootak
۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #42
blue sky جان همه چیزخوب 100%نیست عزیزم!هیچ وقت فکرنکن فردی پیداکنی که همه همه همه چیزش عالی!اگرم کسی گفت مطمئنادروغ میگه !خوب مطلق خداست!
کمالگرایی خوبه اما به حدش عزیزم!
نقل قول
 سپاس شده توسط blue sky ، حباب
۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #43
شکر خدا

علم: ماه هر سال 3 سانت از زمین دور و به خورشید نزدیک می شود، آیه 9 سوره ی قیامت: در آنروز ماه و خورشید جمع می شوند...
چه راحت یوسف هایمان را چوب حراج زده ایم...
خدا همواره یار منست Heart
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #44
چه تایپیک باحالی منم یه مسئله ای ذهنم رو درگیر کرده من دوره دانشگاه یه همکلاسی داشتم که خب الان هم با هم در ارتباطیم خیلی دختر خوش برورو و جذابی هم هست خدائیش موقعیت خوبی هم داره ولی تا الان با هیچ پسری نبوده به گفته خودش آدم درست و حسابی دور و برش نیست در صورتی که خیلی از دخترایی که شاید از خیلی جهت ها از این پایین تره با ادمای خیلی شیک و با پرستیژی میپرن همسری میگه دوستت دختر ساده ایه منتظره یکی به تورش بخوره ولی دختر اگه میخواد با یه ادم درس و حسابی همراه باشه باید خودش زرنگی داشته باشه ولی خب این جواب منو قانع نمیکنهConfused
نقل قول
 سپاس شده توسط blue sky ، هانیه 1368 ، doublebangs
۱۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #45
(۱۴-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ عصر)unknown نوشته است:  چه تایپیک باحالی منم یه مسئله ای ذهنم رو درگیر کرده من دوره دانشگاه یه همکلاسی داشتم که خب الان هم با هم در ارتباطیم خیلی دختر خوش برورو و جذابی هم هست خدائیش موقعیت خوبی هم داره ولی تا الان با هیچ پسری نبوده به گفته خودش آدم درست و حسابی دور و برش نیست در صورتی که خیلی از دخترایی که شاید از خیلی جهت ها از این پایین تره با ادمای خیلی شیک و با پرستیژی میپرن همسری میگه دوستت دختر ساده ایه منتظره یکی به تورش بخوره ولی دختر اگه میخواد با یه ادم درس و حسابی همراه باشه باید خودش زرنگی داشته باشه ولی خب این جواب منو قانع نمیکنهConfused

دخترایی که خیلی خودشون رو دست بالا میگیرن و افاده ای هستن و اعتماد به نفس بالایی دارن و این از طرز حرف زدنشون هم معلومه
معمولا دیر کسی رو پیدا میکنن چون دنبال کسی هستن که تک باشه از هر نظر
و به خاطر فخرایی که فروختن و قپی هایی که اومدن راضی نیستن با یه آدم معمولی بگردن بخوان هم باید غرورشون رو زیر پا بذارن! چون فردا پشت سرش میگن که دیدی فلانی که با هیچ کس دوست نمیشد الان با کی دوسته؟؟ و کلی حرف پشت سرش زده میشه
من دیدم چند مورد که میگم و یکیشون هم دوست قدیمیه خودم بود که اتفاقا خیلی دوست داشت با همون آدم های عادی و معمولی دوست بشه اما غرورش نمیذاشت(پسرا هم دیگه خودشون رو کوچیک نمیکردن وقتی میدیدن دنبال یه آدم تک میگرده)

سخت ترین دو راهی: دوراهی بین فراموش کردن و انتظار است.

گاهی کامل فراموش میکنی و بعد می بینی که باید منتظر می ماندی.

و گاهی آن قدر منتظر می مانی که می فهمی زودتر از اینها باید فراموش میکردی!
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #46
(۲۹-مرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ صبح)atreeeshgh نوشته است:  بله منهم دقیقا به حرف شما ایمان دارم وهدفم از ازدواج این است که در کنار همسرم به یک آرامش روحی وصف ناپذیر برسم و یک زندگی با دستان خودمان بسازیم تا همه حیرت زده و مبهوت از حرکتمان شوند.

منظور من این است که فعلا دید عموم به این موضوع تغییر نکرده و همه فکر می کنند که هرکس در زندگی از نظریات و افکار همسرش پیروی می کند او یک زن ذلیل است.

من تاپیکی ایجاد کردم که هدف از ازدواج را بدانیم تا راحت تر بتوانیم فرد مورد نظرمان را برای شروع زندگی پیدا کنیم.

این هم لینک تاپیک

یه چیزی من بگم تمام اقایونی که مسخره میکنن که فلانی زن زلیله خودشون از همه بیشتر زن زلیلن! و اینم بگم که زن زلیل وحود نداره مگه غیر از اینه که هم مرد هم زن برای ساختن یک زندگی خوب باهم ازدواج میکنن ؟!پس هر کدوم برای ارامش هم بیشترین تلاش و میکنن . پس میتونم بگم فقط بازی با کلمات هست
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ صبح توسط MaloooS.)
ارسال: #47

بچه ها بعضی وقتا ظاهر خود ماست که باعث میشه کسی جرات نکنه جلو بیاد
مثلا خود من خیلی خوش خندم زود با همه راحت میشم کلا اخلاقم اینه ولی اگه کسی منو نشناسه یا دفعه اولش باشه که منو میبینه فکر میکنه من چقدر افاده ای هستمو کسیو محل نمیکنم
قبل نامزدیم من توی دانشگاه با هیچ کسی دوست نمیشدم (از پسرا) اصلا بهشون نگاه نمیکردم که بخوان پرو شن
1 دوست دارم که جلفه.1پسره باهاش دوست شد بعد که من نامزد کردم با بیچاره بهم زد گفت من میخواستم از طریق تو به دوستت برسم که هیچکیو محل نمیکنه.بیچاره شاخ دراورده بود
من اصلا با این موافق نیستم که دختر بره دنبال پسر.به نظرم دختر باید شان خودشو حفظ کنه
اما بعضی وقتام باید 1 چراغ سبزی نشون بده که تمایل به اشنایی داره

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، doublebangs ، ایرنا
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #48
(۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ صبح)malooos نوشته است:  بچه ها بعضی وقتا ظاهر خود ماست که باعث میشه کسی جرات نکنه جلو بیاد
مثلا خود من خیلی خوش خندم زود با همه راحت میشم کلا اخلاقم اینه ولی اگه کسی منو نشناسه یا دفعه اولش باشه که منو میبینه فکر میکنه من چقدر افاده ای هستمو کسیو محل نمیکنم
قبل نامزدیم من توی دانشگاه با هیچ کسی دوست نمیشدم (از پسرا) اصلا بهشون نگاه نمیکردم که بخوان پرو شن
1 دوست دارم که جلفه.1پسره باهاش دوست شد بعد که من نامزد کردم با بیچاره بهم زد گفت من میخواستم از طریق تو به دوستت برسم که هیچکیو محل نمیکنه.بیچاره شاخ دراورده بود
من اصلا با این موافق نیستم که دختر بره دنبال پسر.به نظرم دختر باید شان خودشو حفظ کنه
اما بعضی وقتام باید 1 چراغ سبزی نشون بده که تمایل به اشنایی داره

باهاتد خیلی موافقم خیلی جلف خوب نیست و همون جورم خیلی جدی دیگه زیادی میشه طرف فکر میکنه واقعا واقعا ازش خوشت نمیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS ، ثریا ، shaparak_7777
۴-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #49
همیشه لبخند رو لب داشته باشید ملایم اخم نکنید طرف بترسه من که با این کار جواب گرفتم 5ماه دیگه ام باهاش ازدواج میکنم اینو مکیگن مخ زنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5ماه مونده....Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، doublebangs
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #50
خنده ی زیاد هم آدما رو دچار سو تفاهم میکنه

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، ida ، مامان گل دخترا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام