• نسیم عقیلی
  • هیژا

کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟

۱۸-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #1
Sad کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟
[size=largNew3[align=justify]e][font=Arial]Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #2

RE: کسی که هیچ کس باهاش دوست نمیشه تکلیفش چیه؟
اگه واقعا هیچ کس باهاش دوست نمیشه، بهتره حتما از یه مشاور همفکری بگیره
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان عزیزی ، سراب ، kolo
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ صبح
ارسال: #3

آزاده جان الان داری در مورد یک شخص واقعی صحبت می کنی یا همینطوری از رو کنجکاوی می پرسی؟
اگه همچین کسی هست, تا حالا شده از کسی درخواست دوستی کنه؟ جواب دیگران به درخواستش چی بوده؟

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان عزیزی ، سراب
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #4
این کسی ، دختره یا پسره ؟
کلا امکان همچین چیزی ضعیفه. سلیقه ها مختلفه. همه میتونن فرد مورد نظرشونو پیدا کنن. اکثرا این اشکال دیدگاه خود ماست که شاید اعتماد به نفسمون کمه.
فقط گاهی به زمان احتیاج داره تا فرد مورد نظر سر راه آدم قرار بگیره. نه باید عجله کرد ، نه کم حوصلگی.
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان عزیزی ، پرستوی مهاجر ، pegah70 ، sara joon ، سراب ، فرانک خانم ، doublebangs
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #5
سلام خدمت خانومای عزیز

عذر خواهی می کنم که وارد این مبحث شدم.من پسر هستم ولی کلا دوست دارم با عقاید جنس مخالفم که خانوما باشن آشنا بشم.

نمی دونم چرا من یه کم زن زلیلم.هنوز ازدواج نکردم ولی می دونم که اگر ازدواج کنم زن زلیل میشم.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #6
به جمع ما خوش اومدی!

چرا باید زن ذلیلی بشی؟کلا این حرف یعنی چی؟؟؟
اگه یه اقا به حرفای همسرش توجه کنه،این میشه زن ذلیلی؟؟!!
این که اصلا منطقی نیست،اگه این طرز فکر درست باشه،پس خیلی از خانوما هم مرد ذلیلن!!!

تو ازدواج هر دو نفر میشن ما!باید فکر هر دو باهم زندگی رو بسازه!نه فقط یه نفر!
به نظرم حقوق اقایون با خانوما برابر که میشه،مردا میترسن،اتیکت زن ذلیلی بگیرن!
ولی واقعا این طور نیست!
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha ، atreeeshgh ، نغمه ، SAMAHIR ، golchinshodeh ، وینی ، rezghul ، Love p ، آیسان عزیزی ، پرستوی مهاجر ، shaparak_7777 ، دخترپاييزي ، banoooo ، سراب ، فرانک خانم ، آرام ram@ ، zibamehr1377
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #7
بله منهم دقیقا به حرف شما ایمان دارم وهدفم از ازدواج این است که در کنار همسرم به یک آرامش روحی وصف ناپذیر برسم و یک زندگی با دستان خودمان بسازیم تا همه حیرت زده و مبهوت از حرکتمان شوند.

منظور من این است که فعلا دید عموم به این موضوع تغییر نکرده و همه فکر می کنند که هرکس در زندگی از نظریات و افکار همسرش پیروی می کند او یک زن ذلیل است.

من تاپیکی ایجاد کردم که هدف از ازدواج را بدانیم تا راحت تر بتوانیم فرد مورد نظرمان را برای شروع زندگی پیدا کنیم.

این هم لینک تاپیک
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، zibamehr1377
۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ صبح
ارسال: #8
به نظره من چنین فردی باید با خودش حال کنه . به نظره من ادما تنها هم میتونن زندگی خوبی بکنن

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان عزیزی ، سراب ، zibamehr1377
۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ صبح توسط عروس خانم.)
ارسال: #9
بهار عاشق اعتماد به نفستم Smile

من نفهمیدم منظورش از دوستی ، دوستی با جنس مخالف ، یانه دوست هم جنس خودشو نمیتونه پیداکنه

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar ، khoodka ، آیسان عزیزی ، سراب
۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ صبح توسط bahar.)
ارسال: #10
عروس خانم منظورش پسر هست بابا

من و دختر عموم هم سن هم هستیم . اون پارسال ازدواج کرد . همیشه به شوخی به من میگفت بیخود نگرد دنبال پسر ... گشتم نبود نگرد نیست Smile
ازدواج که کرد گفتم چی شد گفتی که نیست ؟ گفت اون موقع گشتم نبود ... گفتم پسر دیگه ؟ گفت : نه قسمت نبود !!!!
هر وقت قسمت بشه خودش میاد آزاده جان ... دنبالش نگرد

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط mattina ، ملودی 25 ، پرستوی مهاجر ، shaparak_7777 ، سراب ، فرانک خانم ، zibamehr1377
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام