کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن

۱۱-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ صبح
ارسال: #381
RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
سلام به عروس داماد های سخت پسند و قیمت مناسب این تشریفات جزو تشریفات های هستن که هم راه میان و هم کار هاشون عالینننننننننن تشریفات ادونیس به پیجشون سر بزنید تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #382
دوست من مراسمش با تخت جمشید بود و مراسمشون خیلی لاکچری بود توی باغ خودشونم گرفته بودن 
منوشون نفری 250 بود و همه چیزی هم داشتند از شیک بودن لباس و سر و وضع مهماندار ها و برخورد خوبشون که همه مشخص بود تحصیلکرده هستن و کارشونو بلدن تا پذایرایی عالی که داشتن 
گل آرایی عالی بود و من چون دیده بودم و خونده بودم که میگن گل ها تازه نیست و پژمرده بوده خیلی دقت کردم هم به گلای روی میز , گل های ورودی و جایگاه هیچ کدوم پژمردگی نداشتن
عروس میگفت بیشتر از توقع و تصوری که داشتم برام کار کردن و سنگ تموم گذاشتن
تازه با اتلیه هماهنگ کرده بودن و یه سری عکس ها با ریسه های گل اویز شده بودن که عکس های اسپرت و دوران عقد و نامزدیشون بود
بسیار عالی بود این مراسم میز غذا کاملا تمیز مهماندار ها به محض اینکه میدیدن شف های غذا خالی دارن میشن سریع پر میکردن و خیلی با سلیقه هم چیدمان شده بود همه چیز
فینگر فود و دسر ها همه تکنفره بود , انواع سالاد رو روی منوشون داشتن
کندی بار داشتن من چون خودم عاشق پاستیلم این یکی اصلا از ذهنم بیرون نرفته و شکلات های خارجی خوشمزه
و هماهنگی که اصلا حرف نداشت , دیجی فوق العاده بود مراسم کاملا دستشون بود و هر درخواستی که میدادیم سریع همون رو برامون اجرا میکردن خلاصه که اصلا چنین چیزی که دوستان نوشتن نبود 
از همین مراسم دوتا قرارداد همون لحظه فامیلاشون نوشتن با این تشریقات 
تعداد مهمونا کم بودن ولی مراسمشون خیلی با شکوه برگزار شد
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #383
Thumbs Up تشریفات دکتر سعید تقی زاده
سلام دوستان عزیز :
بلاخره بعد از سه ماه انتظار و هماهنگی ها و دوندگی ها این پروژه ما هم به نتیجه رسید و حالا میتونیم یه نفس راحت بکشیم ، ما چند روز پیش از ماه عسل برگشتیم که واقعا سفر خوبی بود و جای همتون خالی [تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن] به جرات میتونم بگم بعد از خستگی فرمالیته و مراسم عروسی یه سفر خوب اونم یه جای گرمسیری و بدور از سرو صدا حسابی حال آدمو جا میاره  حالا بعد از این آمدم تا جزئیات عروسیمونو به شما عزیزان منعکس کنم .
اونایی که پست اول مارو خوندن میدونن ما سر تشریفات بخاطر تایم کمی که داشتیم خیلی پرس وجو نکردیم و روی این قضیه خیلی نگران و حساس بودیم چون توی دوستامون خیلی ها رو دیدیم که از تشریفات واقعا ضربه خورده بودن بنابراین سعی کردیم از میان تشریفات این سایت چندتایی رو که جزء بهترینا بودنو انتخاب کنیم از میان تشریفات های خوبی که پیدا کردیم و تعریفشو میکردن همشونو تقریباً رفتیم و از نزدیک کارشون و کیفیت مراسمشونو بازدید کردیم و چند تاشون بد نبودن اما یا قیمتشان خیلی بالا در می آمد یا وقتی که تست مراسم میرفتیم یه ایراداتی داشتند, نکته مهم واسمون هزینه معقول با بهترین کیفیت بود که میتونم بگم تشریفات دکتر سعید تقی زاده عزیز [تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن]یه چیز دیگه بود و نکته جالب اینکه نظر همه عروس داماد های این پیج هم همگی مثبت بودکه بعد از عروسی برای ما نیز ثابت شد و تمام تعریف و تمجدید ها واقعاً به حق و واقعی بود... عروسی ما 5 دی توی باغ تالار رزا برگزار شد و به جرات و بی اغراق میگم که واقعا آقای دکتر سنگ تموم گذاشتند و کوچکترین ایرادی نتونستیم از هیچ یک از موارد وآیتم ها بگیریم . بی شک یکی از قشنگ ترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر عروس و دامادی ، روز عروسیشون است ،[تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن] درخصوص مراسم ما بگم بهتون همونطور که قولشو داده بودن و قرارداد داشتیم دیزاین باغ و ورودی عمارت و سالن پذیرایی وگل آرایی و رفتار مهمانداران فوق العاده بود. هماهنگی ها و کارگردانی بین بچه های موزیک و فیلم و عکس حین اجرای مراسم عااااااالی بود کیفیت غذا بینظیر و بیشتر از اندازه ، واسه من پر بودن سالن از دکور و گل و کیفیت غذا و طعمش در اولویت بود که گل آرایی در حجم خیلی زیاد محقق شد بطوری که سالن تو گل غوطه ور شده بود که مهمونای ما همش درحال عکس گرفتن بودن واقعا از سلیقه و دیزاین گل ها خیلی خوشمون آمد و به لطف بچه های آتلیه آفر [تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن]، با دیدن عکسامون که قبل از اومدن ما از تمام جزئیات عکس گرفته شده بود ، به انتخابمون افتخار کردیم . همه مهمانداران پذیراییشون و احترامشون به مهمونا خیلی مودبانه بود ،کیفیت غذاها و طعمشون مافوق تصور بود گوشت باقالی پلو توی دهن آب می شد آنقدر که لذیذ وخوشمزه بود و چیدمان غذا هم عالی ، انواع مختلف دسرها و تزیینشون خیلی خوشگل بود که متاسفانه ما از خوردنشون بی نصیب بودیم که با دیدن عکسها دوباره داغ دلمون تازه شد [تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن] غذاها مدام شارژ میشد خیلی خوشحالم که مثل خیلی از عروسیا شام که کم نبود هیچ ، خیلی هم زیاد اومد اینم بگم حتماً حتماً تو انتخاب باغتون دقت کنید درسته با تشریفات همه چیز زیبا و قشنگ به نظر میاد ولی انتخاب باغ و عمارت خوب ، میتونه کار تشریفاتو راحت تر و زیبایی دوچندان ببخشه و اینکه بهترین رضایت ، نظر شخص عروس و داماده نه کسی که مهمانه یا واسه تست مراسم اومده چونکه فقط عروس و داماد می دونن با چه جزئیاتی قرارداد بستن و با توجه به هزینه ای که کردن آیا اون تشریفات به نحو احسن انجام داده یا نه ، در کل  تشریفات دکتر سعید تقی زاده با مدیریت عالی وسلیقه تیم حرفه ایشون , 5  دی ماه 96 رو برای من و همسرم یه شب خاطره انگیز و بیاد ماندنی بجا گذاشتن و نتیجه اینکار با بازخورد عاااااالی مهمونا به شدت قابل تحسین بود و همچنین مایه افتخار ما [تصویر: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن]

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ صبح توسط mimdokht.)
ارسال: #384
سلام دوستان
من مراسمم با تشریفات رنسانس(آقای یاوری) توباغ دانش برگزار شد.مراسمم اول جدا و بعد شام مختلط شد. ما خیلی نگران بودیم که غذا کم بیاد یا درست مدیریت نشه اینطوری مراسم. ولی آقای یاوری و مدیر باغ خیلی خیلی عالی مراسمو برگزار کردن.تا ساعت 12 مراسم بود تااون موقع نوشیدنی سرو کرد.کیکم رو سرو کردن. آتیش بازی ورودی و کیک. یخ خشک موقع رقص. تومنو نوشتن میوه درجه یک، واقعا بهترین میوه ها را برامون گزاشتن. آبمیوه طبیعی و خوشمزه. غذاهارو چقد مهمونا تعریف کردن. خلاصه کم و کسری اصلا نداشت و یه مراسم آبرو مندو شیک داشتیم. از زحماتشون خیلی خیلی سپاسگزارم.

تاريخ بله برون: 95/12/20
تاريخ عقد: 96/4/5
تاريخ عروسي:96/10/1
تشريفات:رنسانس
باغ: دانش
آتليه:زئوس
آرايشگاه: مهيار آزادي و نوشين حقي
مزون: هستي

خوشبختيمو مي سازم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #385
باورم نمیشه بالاخره مراسم ما هم بعد از کلی عجله و دوندگی و دست تنها بودن به این خوبی برگزار شد
اگر می خواید تو روز مراسمتون به هیچ چیز فکر نکنید و استرس چیزیو نداشته باشید من اینجارو پیشنهاد میدم
مراسم ما تو باغ 21 با خود تشریفات 21 به مدیریت آقای هیبتی عزیز بود
 وقتی این باغ رو انتخاب کردم 4هفته مونده بود به مراسمم و هیچی راجع به تشریفاتش نمی دونستم فقط نمونه کاراشون رو تو فیلم دیدیم
حتی تست مراسم هم نداشتن تو اون فاصله که بریم و من از استرس داشتم می مردم که چی قراره پیش بیاد فقط برخورد خوبشون و صحبتاشون بود که دلگرممون می کرد
ولی وااای از روز مراسم که واقعا هرچی بگم کم گفتم،مراسممون بی نقص برگزار شد
گل آرایی خاص که همش با گل طبیعی بود،آتش بازی،پذیرایی،ظروف و شام همه چیز عالی بود
واقعا مدیریتشون حرف نداره همه چیز طبق برنامه و رو روال پیش رفت ذره ای تاخیر یا بدقولی ازشون ندیدیم واقعا تیمشون حرفه ای بود
فینگر فود چندین بار در طول مراسم سرو می شد
ظرف غذا یک لحظه خالی نمی شد چون آشپزخونه همون جا بود سریع شارژ می کردن از طعمشونم هرچی بگم کم گفتم کیفیت گوشت و مرغ هم عالی بود که دست آقای یکتا درد نکنه واقعا
ما دنبال هیچی نرفتیم حتی برای کیک هم عکس رو 3روز قبل فرستادیم و اون روز همون رو تحویل گرفتیم خودم باورم نمی شد فقط تم رو انتخاب کردیم و بعد همه چیز عالی پیش رفت
خود آقای هیبتی هم که واقعا آدم متشخص و خوش برخوردی هستن و بسیار دلسوز راجع به قیمت کلی با ما راه اومدن و درک کردن  
کارت های ولکامینگ و یه دسته گل هم بهمون هدیه دادنتصویر: images/smilies/tongue.gif
خلاصه که اگر میخواید یه شب به یاد موندنی داشته باشید بد نیست یه سری بهشون بزنید

عقد18/11/1396 
آتلیه:هانیه امینی(بی نظیر)
مزون:پیوگان(عالی)
گل:rouge and rose(عاشقشم)
آرایشگاه:چیلای جان
تشریفات و باغ 21(رویایی)
موزیک:power music(عااااالی)
 مرسی خدا جونمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #386
سلام به خانومای گل.
تشریفات کارن مراسم نامزدی منو تو اردیبهشت تو ویلای لواسون یکی از اقواممون برگزار کرد.میخوام فهرست وار بخشی از ویژگیهاشونو براتون بنویسم،تا خودتون برید و از نزدیک ببینید.
مدیران تحصیلکرده، حرفه ای و فوق العاده قابل احترام.
میتونید با سلیقه خودتون و البته راهنماییها و پیشنهادهای مدیران این مجموعه در مورد شام و پذیرایی ، دیزاین و گل آرایی و ... منوی مراسمتونو با توجه به ریز قیمت ها بسازید .تا بهترین مراسمو با توجه به بودجتون داشته باشید.
تمامی اکسسوری های دیزاینشون به روز و واقعا زیبان و بلدن چجوری با سلیقه ازشون استفاده کنن.همه چیز با هم یه هارمونی خاصی داره.
همه چیز برنامه ریزی شده و توسط تیم مربوط به خودش انجام میشه،که واقعا هم تو کارشون حرفه ای هستندو این باعث میشه خیال خودتونو خانوادتون واقعا راحت باشه.
تیم پذیرایی و مهماندارهاشون دختر و پسرهای جوونو مودبین که با لباس های شیک و یک دست مدام در حال پذیرایی از مهمونهاتون هستند.
شامشون هر غذایی که انتخاب کرده باشید فراوون و لذیذه و اصلا نگران کم اومدن غذا از هر نوعش نباشید.
امیدوارم تونسته باشم با توجه به تجربه ای که داشتم به بهترین شکل این تشریفاتو بهتون معرفی کنم و هم تشکری از تمام زحماتشون کرده باشم.

نقل قول
 سپاس شده توسط hadieh24 ، سوگند ۹۷ ، مریم.الف
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #387
بچه ها تشریفاتها همگی غذاهاشون سلف سرویسه؟مثلا جایی قبول نمیکنه فقط یک نوع غذا و دسر و سالاد بده؟ ولی کارشونم خوب باشه؟
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #388
سلام بچه ها کسی با تشریفات ساقدوش آقای مسعود حقیقی کار کرده؟
ما باهاشون قرارداد بستیم ولی استرس داریم نمیدونیم مراسممون چطور میشه؟
خود آقای حقیقی که بسیار محترم هستند و به آدم آرامش میدن ولی خوب اگه کسی تجربه همکاری باهاشون رو داشته حتما بگه یکم از استرسمون کم بشه 
تصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام