کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن

۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ عصر توسط hngzrk.)
ارسال: #31
RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
(۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ عصر)iran نوشته است:  
(۳۰-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ عصر)sweet نوشته است:  
(۳۰-مهر-۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ عصر)hngzrk نوشته است:  بچه ها من وووووووووووووواااااااااااقعا از خدماتم ممنونم - خیلی عالی بود - همه ظرفایی که برای پذیرایی عروس داماد می اورد گل زده بود
جایگاهمم که همه عاشقش شده بودن
برای رقص تانگو -ورودی- کیک هم برامون اتیش بازی کرد که اصلا تو قراردادمون نبود...
غذا هم فرداش خونه مامان بزرگم 50 نفر غذا خوردن
با قیمت عالی
ما منو 24 تومنی گرفتیم 6 مدل غذا داشت
تازه پول ظروف و صندلی هم رو منو بود
خلاصه خدا خیرش بده من کلی واسش دعا کردم
راستی مراسممونم قاطی بود و باغمون پلمپ شده بود
اما با امنیت تمام مراسممون برامون برگزار کرد...

خدماتیمون اقای صالحی بود شمارشم میذارم شاید لازمتون بشه 44837508

البته عروسی پسرخالم گرفته بود اقای صالحی که من اونجا باهاش اشنا شدم پسر خالمم راضی بود
البته نسبت به قیمتش کاراش خیلی خوبه و شاید بعضیها که بخوان خیلی هزینه کنن این خدماتی راضیشون نکنه...

عزیزم اطلاعاتی که دادی واقعآخوب بود و با شرایط من جوره....ممنون که خواستی بقیه هم استفاده کنن

من رفتم دفترشون و نمونه کارشونو دیدم ؛ اگر یک زمانی خواستم تو تالار عروسی بگیرم حتما میدم ایشون کا را انجام بده.خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کارشون بد بود .

عروسی من توی باغ بود اما همه راضی بودن - خودمونم راضی بودیم
غذاش خیلی خوب بود ، من از تالارشون خبر ندارم اما باغش عالی بود همه مهمونا فکر میکردن 10 ملیون بیشتر از اونی که خرج کرده بودیم خرجمون شده

این آقای صالحی تنها تشریفاتی بود که کاری که ارائه داد بهتر از نمونه فیلماش بود
بقیه همه از فیلمایی که نشون میدادن بدتر بود

http://up.333.ir/images/slzhdj8p736rdy8a9c94.jpg
http://up.333.ir/images/q9rklsb8raw1map0pxh.jpg
http://up.333.ir/images/wnjuvelffmweybysn0q.jpg
http://up.333.ir/images/qd4cyppokotjwywem9r.jpg
دوستان این لینکه لباسمه و فقط یک بار ،400 تومان با تورش اجاره میدم....
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ صبح توسط aran.)
ارسال: #32
سلام بچه ها من عروسیم شهریور بودددد اگه هر چقدر از شخصیت و کار و سلیقه خدمات عروسیم بگم کم گفتم !
از کیفیت و کمیت عالی بود
شخصیت کارکنان عالی بود
سوپرایزاشون عالی بود
تمییزی کارکنان و سالن عالی بود
باورتون نمیشه یکی از پرسنلشون همیشه نزدیک من بود جوری که حضورشون رو احساس نمیکردم ولی همین که با چشم دنبال چیزی میگشتم مثل غول چراغ جادو حاضر میشد میگفت چیزی میخواین عروس خانم کاری دارید؟
موزیک که ترکونددددددددددد
یک عروسی شد که هنوزم باورش برام سخته ! باغ و سالن زیبا پدارایی با بال کبابی و آبمیوه طبیعی جوری بود مهمونا پس می زدن و نمی خواستن
یک تنگ شیشه ای بزرگ اب خنک بود که همیشه پر بود . مهمونای ایراد گیرمون که اتفاقا فامیلای خودم بودن نه دوماد همشون تعریف میکردن و تازه یکیشون که نامزدی دخترش و اونجا گرفت البته خداییش ماال اوناا هم عالی بود با اینکه نامزدی بود!!!1
خلاصه همیشه دعاش میکنم و ممنونم ازشون امیدوارم موفق باشن
تشریفات کلاسیک - آقای خانی

یک چیز دیگه پلان باغ و سالن و سالن شام عالی بود
جوری بود که موقع شام همه سریع میکشیدن و از در دوم میرفتن به سمت پشت باغ که پر از میز و صندلی بود و شیک چیده شده بود و راحت میشستن و می خوردن
و
از سالن اصلی راحت به جلوی باغ و سالن شام راه بود که مهمونا راحت هم تو باغ هم تو سالن تردد میکردن خلاصه اینقدر خوب چده شده بود که مسن های فامیل میگفتن خدا خیرتون ده
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ عصر توسط بتیس.)
ارسال: #33
بچه ها من عروسیم مهر با بهنامان بود البته تو تاپیکشم توضیح دادم . واقعا عالیییییییییییییییییییییی بود همه چیز عالی و باشکوه بود دیزاین متفاوت و شیک گل ارایی شمع جایگاه عروس و داماد و شام میوه کیک مهماندارا و................................ . واقعا ازشون ممنونم حتی از تعهداتی که به ما داشتن هم بیشتر برام کار انجام دادن انقدر کارشون خوب بود که تمام مهمونام گفتن بهترین عروسی و باشکوهترین عروسی رو داشتین هیچ چیزی برام کم نذاشتن . و خیلی خیلی شخصیت خوبی داشتن و همه چیز مرتب و منظم بود . تشریفات بهنامان آقای بهرامی شمارشونم اگر کسی خواست 09121249567 دفترشونم جردن هستش خ طاهری
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، bahar ، لی لی 68
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ عصر توسط qountom.)
ارسال: #34
Star RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
من چند وقت پیش عروسیم تو یه باغ سمت شهریار بود اسمش تشریفات پیکاسو1 بود خیلی راضی بودم همه چیش عالی غذاشم فوق العاده بوده قیمتاشم عالی بود.
پیشنهاد میکنم حتما برید پیشش.

(۴-مهر-۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ صبح)آیسان نوشته است:  سلام بچه ها

با توجه به وجود هزاران گروه تشریفاتی و برگزاری مجالس در تهران ، کسایی که برای مجالسشون از این گروهها استفاده کردن یا عروسی رفتن که تشریفاتش خوب بوده لطفاً بیان اینجا بگن که یه کمکی به بقیه بشه .

مرسی

سلام
من زیاد گشتم خیلی جاها رفتم به نظر من کار پیکاسو one نسبت به قیمتش خیلی عالی بود پیشنهاد می کنم حتما برین پیششون .
نقل قول
 سپاس شده توسط abasisarai
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #35
تشریفات شب شیشه ای مراسم ما رو برگزار کرد، همه چی عالییییییییییییییییییی بود
هم غذا و هم دیزاین و پذیرایی عالییییییییییییییییییییی بود

هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت Angel
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ صبح
ارسال: #36
بچه ها جون شما اول میرید باغ رو رزرو میکنید بعد با تشریفات هماهنگ میکنید؟
منظورم اینه که وقتی تشریفات میارین پیدا کردن جاش با خودمونه یا خود همون تشریفاتی ها مکانشم تعیین میکنن
اصولا هم مختلط برگزار میشه مراسم؟

Lub
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #37
عزیزم اگر خودت جا یا باغ داشته باشی که هیچی خدماتتو انتخاب میکنی اونم همون جا عروسیتو میگیره

ولی

اگر نداشته باشی اول خدماتتو پیدا میکنی خودشون واست جا پیدا میکنن که این خیلی بهتره چون هماهنگ تره

اصولاً هم مختلطه ولی میشه جدا هم باخه ولی خرج اضافست چون اگر جاهایی که مجوز دارن و فقط جدا میگیرن عروسی بگیری به صرف تره

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #38
بچه ها من نامزدیمو پارسال همین موقع تو خونه خودمون گرفتم و تشریفاتیم اسمش خدمت مجالس علامه تو سعادت آباد بود با آقای احتساب.
با اینکه خونه ما فضاش 180 متره و مهمونامون 80 نفر (شایدم بیشتر) بودن (منظورم اینه که جا نسبت به تعداد مهمون کم بود) اما همه چی عالی بود.شام و پذیرایی و دیزاین خونه و چیدمان و میز یادبودو بار میوه ومیز نامزدی وسایل پذیرایی و....... همه اینارم خودشون آوردن.ینی به جز فرش همه وسایل مارو جمع کردن توی اتاق خواب.همه چی عاااالی برگزار شد.دستشون درد نکنههه New1New1New1New1

عروس مهر 92
خدا جونم عاشقتممممم New1
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #39
بچه هاااا باغ ما مجتمع پذیرایی چیتگر بود خیلی خوب بود خودشون هم آدمهای خوبی بودن میوه شیرینی و کیک رو هم ما سپردیم به خودشون و فقط نوعشو مشخص کردیم همه خیلی تعریف می کردند یه سری هم به اونجا بزنید
نقل قول
 سپاس شده توسط ferial
۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #40
من فقط میگم تشریفات آریا من خیلی حساسم برای اطمینانا ز کارشون ۱۰ تا از مراسماشون رو رفتم کیفیت غذا ها عالی بود دیزاین محشر نامبر وان وقتی میرفتم تو مراسماش انقدر دیزاینا اروپایی بود که نمیدونم چی بگم. محشر بود همه چیزش عالی بود.به نظر من فقط تشریفات آرررررریا

27مهر92یه عروس خوشگل شدم Angel
آرایشگاه کلاسیک فرمانیه:عالی بود شبیه ملکه ها شده بودم
آتلیه باراد آقای آریا:از صد در صدم بیشتر راضی آقای آریا یه دونست عکسام بی نظیر بود عاشقتونم بچه های باراد
همه میگفتن عروسیت بهترین عروسی بوده که رفتیم
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar ، mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام