کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن

۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #21
RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
بچه ها من عروسیم 12 خرداد باغ کاظمی چیتگره ، مهر 90 عروسیه دختر عمم اونجا بود خیلی پسندیدم . جاش قشنگه خدماتشونم خیلی خوبه غذاشونم خوشمزست ، سفره خونه سنتی ام آش ، چایی ، بلال می دن . من میخواستم منوی سلف سرویس 6 مدل غذا بردارم انقدر فامیلامون گفتند که غذاش خوشمزه بود به ما هیچی نرسید ( حالا بماند که نفری یه دیس خوردن) از ترس حرف درآوردن دیس پرس دادم 2 مدل . آخر شبم از تالار میای بیرون واست آتش بازی دارن . سفره عقدشم با گل درست می کنن قشنگه .
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #22
سام من با رنسانس برنامه داشتم و در کل راضی بدودم.غذاهاش کیفیت خوبی داشت.پذیراییشونم مرتیب و به موقع بود.پرسنلشم هی میخ نمی شده پول بخوان.
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #23
سلام من تو ثبت اطلاعات عروسی نوشتم گلم.اره عروسی بود.منوش از 23 اینا شروع می شد انگار مال من با میوه و شیرنی نفری 60.ورودی باغ 2 تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #24
سلام سال قبل عروسی من با تشریفات قاسمعلی بود خیلی راضی بوودم همه چیز کامل و همونطور که خواسته بودم بود تازه یه حسنی هم که داشت این بود کهLub فردای عروسی باهاش تسویه کردیم!!!
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #25

من اینجا یه پست زده بودم کوش؟؟؟

جمعه عروسی بودیم خدمات مجلسشون ژوانی بود خوب بود خدمش هم مرتب بودن
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #26
بچه ها من 25 ام مراسمم بود و از تشریفاتم خیلی راضی بودم خصوصا از غذاش . حتی بیشتر از منو هم گذاشته بود . تشریفات مرجان - آقای حنیفه
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ صبح توسط بهاردخت.)
ارسال: #27

تشریفات پیکاسو وان
مدیریت آقای شمس

هفته پیش توی تالار و باغ آیه کرج عروسی یکی از آشنایان

همه چیش عالی بود ولی چندتا از کارکنانش اخلاق خوبی نداشتند!
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #28
کیترینگ من Active بود (آقای بقایی تو پاسداران)... واقعا راضی بودم ازش... همهههههه چیز با خودش بود و همه چیزو بهترین چیز از بهترین جا برام فراهم کرد. از کیک و شیرینی و آتیش بازی تا DJ و شام و.... عالییییییییی.
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ عصر توسط hngzrk.)
ارسال: #29
بچه ها من وووووووووووووواااااااااااقعا از خدماتم ممنونم - خیلی عالی بود - همه ظرفایی که برای پذیرایی عروس داماد می اورد گل زده بود
جایگاهمم که همه عاشقش شده بودن
برای رقص تانگو -ورودی- کیک هم برامون اتیش بازی کرد که اصلا تو قراردادمون نبود...
غذا هم فرداش خونه مامان بزرگم 50 نفر غذا خوردن
با قیمت عالی
ما منو 24 تومنی گرفتیم 6 مدل غذا داشت
تازه پول ظروف و صندلی هم رو منو بود
خلاصه خدا خیرش بده من کلی واسش دعا کردم
راستی مراسممونم قاطی بود و باغمون پلمپ شده بود
اما با امنیت تمام مراسممون برامون برگزار کرد...

خدماتیمون اقای صالحی بود شمارشم میذارم شاید لازمتون بشه 44837508

البته عروسی پسرخالم گرفته بود اقای صالحی که من اونجا باهاش اشنا شدم پسر خالمم راضی بود
البته نسبت به قیمتش کاراش خیلی خوبه و شاید بعضیها که بخوان خیلی هزینه کنن این خدماتی راضیشون نکنه...

http://up.333.ir/images/slzhdj8p736rdy8a9c94.jpg
http://up.333.ir/images/q9rklsb8raw1map0pxh.jpg
http://up.333.ir/images/wnjuvelffmweybysn0q.jpg
http://up.333.ir/images/qd4cyppokotjwywem9r.jpg
دوستان این لینکه لباسمه و فقط یک بار ،400 تومان با تورش اجاره میدم....
نقل قول
 سپاس شده توسط mana90
۸-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #30
مراسم نامزدی و عروسی منو تشریفات آدم و حوا انجام داد که کارش فوق العادست. نامزدیم تو باغ دانیال بود و عروسیم باغ ایمان .
کاملا دو تا دیزاین متفاوت . واقعا از ته دل از آقای حسن پور ممنونم . موزیکشون هم آقای اورکی بود که کارش محشره
نقل قول
 سپاس شده توسط iran ، لی لی 68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام