کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن

۱۱-بهمن-۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #11
RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
سلام بچه ها

من با یک تشریفاتی قرارداد بستم که انصافاً هم خیلی با سلیقه است هم خیلی با ما راه اومد . اسم تشریفاتشم مرجان .اگه کسی شمارشو می خواد یا سوالی داره بپرسه
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #12
تشریفات رنسانس هم که یکی از بچه ها معرفی کرده بودم قیمتاش خوبه.ولی من کاراشو فقط تو فیلم تبلیغاتی خودش دیدم
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #13
من خدمات مجلسم سعادت آباد اسوریک بود واقعا عالی بود باغ ما ملارد بود خیلی خوشگله اسم باغ إیمان بود ,کیفیت غذا عالی همه راضی بودن بعد من ٢ تا از دوستامون اونجا رزرو کردن قیمتاش مختلفه برید ببینید ، واسه تست غذا و دیدن دیزاین دعوتتون میکنن.
نقل قول
 سپاس شده توسط abasisarai
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ عصر توسط پگاه.)
ارسال: #14
Rad jun
باغاش متفاوته توی تهران هم داشت ... منوی ما انتخابی بود نفری ١٥٠ بود ولی فکر کنم از ٥٠ تؤمان داره.... تلشون ٠٩١٢١٨٥٤٢٢٥ اقای حسام

باغاش متفاوته توی تهران هم داشت ... منوی ما انتخابی بود نفری ١٥٠ بود ولی فکر کنم از ٥٠ تؤمان داره.... تلشون ٠٩١٢١٨٥٤٢٢٥ اقای حسام
نقل قول
 سپاس شده توسط RAD ، farimah
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ عصر توسط farimah.)
ارسال: #15
من کل تهران رو زیر پا گذاشتم 2 جا بودن که عالی بودن و با هر هزینه ای منو داشتن و واقعا شیک بودن یکی معطر بود که رامین رحیمی مدیرش بود.09121004914._0912004914._09123004914 و اون یکی سالسا بود که مدیرش آرش همتا بود..من بین این دوتا موندم

بچه ها من کلی سوال داشتم از طرف شما که خواسته بودید بیشتر راجع به کار این دوتا کیترینگ بدونید. من اطلاعاتی که دارم رو میذارم براتون... اول اینکه من کیترینگ زیاد دیدم..از پیانو ..مینیاتور.هترمند.کلاسیک.وارطان.فانتستیک.نقشینه..و.. من نهایتا به دو تا کیترینگ رسیدم.معطر و سالسا..مسایلی که برای یک کیترینگ حتما لازمه یه سری فاکتورها هستن که اگر داشته باشه برجسته میشه.چندتا از این فاکتورها رو میگم براتون.اولین چیزی که مهمه میز شام و مزه ی غذاهاست که چون ما ایرانی ها اکثرا با مشکل حرف دراومدن مواجه هستیم میز شام برامون مهمهدر مورد شام دو نکته مهمه اول اینکه آشپز باید حرفه ای باشه در حال حاضر بهترین آشپز تهران آقای رضا ماهوتیان هست که فقط با چندجا کار میکنه مسله ی دوم اینه که یه کیترینگ خوب میز شام رو طوری شارژ کنه که نفر آخری که میره سر میز همه چیز برای خوردن ببینه نه به اندازه ی به نفر به اندازه ی 20 نفر..دومین چیزی که مهمه میز و صندلی و گل آراییه.زمان صندلی فلزی و روکش صندلی به نظرمن تموم شده یه عروسی شیک مبله هست و سر میزها شمعدون های بلند با شمع هست صورت مبل با صندلی کلا متفاوته و عروسی کلاا مجلل میشه به این ترتیب.میوه رو دیگه تو ظرف نمیچینن هر فردی یه ظرف میوه ی ککتل شده جلوش داره و یک گوشه ی سالن یه بار میوه میزنن واسه زیبایی..ورودی عروس و داماد مهمه که چه دکوری داشته باشه..نوع اسنک ها فینگرفودها و مزه اشون مهمه..مدل و چیدمان سفره خونه ی سنتی و تنقلاتشون و کافی شاپ..تزیین استخر که الان من فقط توی معطر دیدم 2 تا قو روی اب شنا میکنن و واقعا عاشقانست..اینها و یه سری چیزایی که الان ذهنم واقعا یاری نمیکنه مهمن..برید این دوجا رو ببنید

برید همه جا رو ببینید.باز هم به نظر من زمان سفره عقدهایی که ظرفای گنده و پایه های گچ کاری شده داشتن و حتی ظرفای بلوری که توشون آ ب و گل مریختن تموم شده یک کیترینگ خوب سفره عقد تک به شما میده که شما مدلش رو هر جایی نمیبینید..من همیشه از سفره عقد بدم می اومد اما کارای جدید این دوجا رو که دیدم واقعا خشکم زد..یه مسله ی مهم اینه که خودمون رو اوستا نکنیم یعنی تصمیم نگیریم که خودمون مجموعه رو جمع کنیم هرکی رو از یه جا بیاریم گل کارمون با سفره آرا با شمع کار هر کی یه سازی بزنه..یا دعوا میشه بینشون یا نتیجه اونجوری که باید نمیشه..وظیفه ی اصلی کیترینگ اینه که دغدغه ی خاطر رو برطرف میکنه کسی نگران هماهنگی نمیشه..میوه رو یکی بیاره شیرینی رو یکی کیک رو فلانی بره از فلان جا بیاره و ابن خبرا نیست..شما و خونوادتون فقط لذت میبریدبدون اینکه به مسایل جانبی و خوب پذیرایی شدن از نوه عموی مامان فلانی که خیلی حرف دراره بترسید فقط به خوشگذروندن میرسید..اینا همه نظرای شخصیمه ها سو تفاهم نشه بچه ها..

راستی اگر زیر 55 تومن میخواید این دو جا رو کاندید نکنید
نقل قول
 سپاس شده توسط sepid91 ، jessi ، bahare71 ، simi ، Ashna ، ShaDee ، banafshe y ، bahar ، abasisarai ، m_lovely
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #16
مدیریتش خیلی خوش برخورد و مودب بودن کاملاً توضیح می دادن و وقت میذاشتن دیزایناشونم( البته من تو فیلم دیدم) خیلی شیک و قشنگ بود کلاً به دلم نشست حالا قراره بریم تست زنده یه مجلسشونو ببینینم و تست غذا

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ صبح توسط farimah.)
ارسال: #17
(۳۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ عصر)sepid91 نوشته است:  [quote='farimah' pid='157621' dateline='1333615697']
من کل تهران رو زیر پا گذاشتم 2 جا بودن که عالی بودن و با هر هزینه ای منو داشتن و واقعا شیک بودن یکی معطر بود که رامین رحیمی مدیرش بود.09121004914._0912004914._09123004914 و اون یکی سالسا بود که مدیرش آرش همتا بود..من بین این دوتا موندم

فریماه جان این دوتا تشریفاتی که گفتی سالن یا باغ هم دارن تو تهران؟من میخوام عروسیم اولش جدا باشه.بعد از شام مختلط باشه.اینجوری هم برگزار میکنند؟Huh

آره عزیزم دارن. اینجوری هم میگیرن تو نمونه هاشون من دیدم

(۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح)shania نوشته است:  من که فک نمی کنم تشریفاتی ای اصن وجود داشته باشه که خودش سالن و باغ نداشته باشه

دقیقا درست گفتی..اصلا وجود نداره . بعضی از بچه ها چون زیاد اطلاعات ندارن و دنبالش نرفتن نمیدونن..کم کم که پاشون به کیترینگ ها باز بشه میاد دستشون

(۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ عصر)leyli نوشته است:  بچه ها ما هم خیلی نگران گیر آوردن جا و تشریفات خوب هستیم
مخصوصاً که یه وقت محدودی هم داریم
برادرم تو تیر از آمریکا میاد و باید همون موقع عروسی رو بگیریم، چون اون تا یه مدت بعدش دیگه نمی تونه بیاد...
لطفاً هر کس تشریفات خوب پیدا کرده اسم و شمارشو اینجا بگذاره

دوستم این کار کاملا سلیقه ایه میبینی اینجا هرکس یه جا رو پیشنهاد میده و به نظرم تو وقتت کمه باید زودتر بری ببینی و تصمیم بگیری هرکس از مراسمش یه انتظاری داره باید ببینی کجا میتونه توقعات خودت رو براورده کنه.این نظر منه البته

(۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ صبح)khorshid نوشته است:  سلام میشه یه مشورت بهم بدید؟
یکی از همکارام قراره باغ ویلاشو که تو آبسرد دماوند برای عروسی در اختیارمون قرار بده، خیلیم شیکو قشنگ و بزرگه ، واسه سرویس دهی هم یه تشریفات خوب گیر آوردم آتلیه هم با اخوان قرار داد بستم، منتها همش دلشوره دارم که مهمونام به خاطه دوری راه نیان یا دیر بیان یا به موقع بیان و بعدش غر بزنن راهت دور بودو از این حرفا.ازیه طرفم تاریخ عروسیم مال 15 تیر به نظرتون چیکار کنم باغمو عوض کنم؟ پدرم میگه واسه هماهنگی بیشتر دوتا ماشین(اتوبوس) بگیریم همه را بیاره واااااااااااااای به نظرم خیلی زشت و خزه.چیکار کنم؟

به نظر من یه کروکی دقیق بده به مهمونا اتفاقا الان خیلی از عروسی های عالی هستن که از تهران دورن .من نمیگم عروسیم خوب میشه اما باغ خودم واسه عروسی جاده مخصوصه نزدیک گرم دره..اصلا نگران نباش اخوان هم کارش عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط sepid91 ، abasisarai
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #18
من نوآفتاب و دیدم کاراش خوبه قیمتاشم خوبه

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط abasisarai
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #19
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ عصر)shaden نوشته است:  خورشید جون چقدر برات در اومد؟

عزیزم ما باغمون آبسرد دماوند و برای باغ هزینه نکردیم چون مال یکی از همکارامه
آما کل مراسم شامل میوه و شام منوی یک و سرویس پذیرایی منو دو -سفره خانه و موزیک و گل آرایی روی میز مهمانها و 250هزار تومان سرویس ایاب و ذهاب شده 6.175.000 تومان برای 170 نفر مهمان که البته موزیک ارزونتر هم داشت.
فک کنم کمترم بشه دچون الان که حساب میکنم میبینم 160 تا مهمان بزرگ و 12 تا هم بچه داریم
اگه کیفیتشم مثل قیمتش باشه عالیه خودشون که خیلی مطمئن حرف میزنن و میگن چون واسطه نیستن و جزو اتحادین قیمتشون پایین تره. ما دو شنبه میریم قرار داد به شرط تست ببندیم. و یه بیانه دکوچولو بهشون میدیم. عزیزم عروسیت کیه؟
مال من 15 تیرهBig Grin
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #20
اگر تو کرج می خواهی سفیر خیلی شیک و باقیمت مناسب کار می کنه و الان هم کارای عروسی من رو انجام می ده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام