کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن

۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ صبح
ارسال: #1
کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
سلام بچه ها

با توجه به وجود هزاران گروه تشریفاتی و برگزاری مجالس در تهران ، کسایی که برای مجالسشون از این گروهها استفاده کردن یا عروسی رفتن که تشریفاتش خوب بوده لطفاً بیان اینجا بگن که یه کمکی به بقیه بشه .

مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzad64
۱۷-آبان-۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #2
RE: کسانی که از خدمات مجالسشون راضی بودن
من واسه نامزدیم از امید پایتخت استفاده کردم خوب بود شمارشو تو یه تاپیک گذلشتم بخواین میذارم
مالِ خواهرمم قریشی بود بد نبود
عروسیه خودمم باغ مجنونه که همه کارش با خودشونه

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #3
عروسی من تشریفات رنسانس بود تو سعادت آباد. غذاش بنظرم خیلی خوب بود. همهکارها رو خودشون انجام دادند حتی کیک هم خودشون دادند.ما فقط رفتیم کیک رو اتنخاب کردیم. اگر کسی خواست شمارشو بذارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۸-آبان-۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #4
(۱۷-آبان-۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ عصر)maya نوشته است:  تو کدوم تایپیک؟می شه اینجا هم بذاری؟قیمتاش چطور بود؟

٢٢٣٧٨١٣٦ توی سعادت اباد هستش
قیمتاش از٥٠ شروع میشه به بالا،کارشون خیلی خوبه هرچیزی که میخواستم رو واسم انجام داد
خدمه هم تروتمییز و مؤدب بودن

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط fandoghi
۱۸-آبان-۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #5
اسم باغش نیر بود. نرسیده به شهرک اندیشه بود. ورودی باغ 1،5 بود.
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #6
چشم عزیزم الان دوباره از شوهرم پرسیدم. ما 300 نفر مهمون داشتیم برای شام فکر کنم نفری 25 تومن دراومد البته پدرشوهرم اصرار داشت 12 نوع غذا سفارش بده. الته این 25 تومن رو هم من فکر کنم انقدر شده اگر بهم فرصت بدین امشب از پدرشوهرم میپرسم. کیک رو هم از لادن گرفتند. کیکش 4 طبقه بود. شیرینی رو هم گفتند خودتون برین لادن انتخاب کنید. میوه رو خودمون گرفتیم. آتیش بازی گل آرایی شمع آرایی سفره عقد نورپردازی اونا انجام دادند.
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ عصر توسط new bride.)
ارسال: #7
عروسی ما تشریفاتش با موسسه پیانو بود و واقعا""" عالی بود و بهترین پذیرایی رو انجام دادن و همه چیزم باخودشةن بود. با هزینه باغ تقریبا" نفری 100 تومن شد ولی بی نظیر بود

ل أرایی,نورپردازی, پذیرایی هماهنی همه ی عاااالی بود واقعا" برام مثل خواب بود. مهمونا کع اومده بودن تا یه مدت تو هنگ بودن Smile خیلی تعریف کردن.باغمونم خیلی قشنگ بود تو جاده کرج بود و بسیار زیبا تزییتش کرده بود موسسه پیانو....
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #8
سلام به همگی.ما خیلی واسه تشریفات گشتیم.تشریفات نو آفتاب از همه اونایی که دیده بودیم کاراشون بهتر بود .انصافا تو مراسممون فوق العاده کار کردن.هم قیمت مناسب هم کار خوب
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #9
تشریفات میرداماد - ما از همه چیزش راضی بودیم. هم نامزدی خودم هم نامزدی برادرمو اون گرفت- عروسیمم با اوناست. سایتش http://www.mirdamadwedding.com
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #10
(۵-بهمن-۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ عصر)سابرینا نوشته است:  بچه ها منو و قیمت تشریفات قریشی را میدونید؟خوبه؟من 300 تا مهمون دارم میخوام واسه شام فقط تا 8 یا9 تومن هزینه کنم.میشه کمکم کنید

عزیزم من نامزدیم با قریشی بود ولی دیگه سرویس دهیش مثل قبل نیست

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
نقل قول
 سپاس شده توسط سابرینا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام