• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

کریستال

۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3551

RE: کریستال
(۴-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ صبح)'آبگینه' نوشته است:  یه بار خواستم به یکی اطلاعات بدم در مورد کریستال چیزی یادم نمی اومد نوع صدا و سبک و سنگینی ، شفافیت شون چه فرقی داشت؟اونایی که کریستالین نوشته ، اونا تکلیفشون چیه ؟

اونایی ک چک اصلن  ته ظرف حک شده کاملن, مشخصه
با ناخون نتون یه ضربه ریز بزنین یه صدای زنگ مانند و تیز داره
برای اینکه متوجه نوع صداش بشین همین ضربه رو به چیز غیر کریستال بزنین متوجه تفااوت زیاد صدا ها میشین

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #3552

نه اونها خیلی خیلی ظریفن بهتر نذاشت

خدایا شکرت
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #3553
بچه ها من یه سرویس ۴۰ پارچه از کریستالهای ناخمن دارم که چون جا ندارمو به پولش نیاز دارم میخوام بفروشمشون

این لینکشه که توی دیوار برای فروش گذاشتم.
https://divar.ir/v/AXo23uIl
اگر هم خواستید این تلفنمه پیام بدید براتون عکسهاشو بفرستم
۰۹۳۳۶۴۵۳۷۶۱

منم مامان شدممممممممممممممممممممممممLub
خدا جونم ممنون که حاجتمو دادی
امام رضا یادم نمیره لطفتو
سيد حسام من ٢٨ هفته اشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubeh71
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۷ صبح توسط Desert_Bloom.)
ارسال: #3554
سلام بچه ها میشه لطفا مدل و مارک کریستال با قیمت مناسب و کیفیت خوب معرفی کنید....کسی الان قیمت کریستالای چک دستش هست...سرویس 12 نفرش چه قدر میشه؟ ما خودمون ناخمن المان از اون قدیمیاش داریم ولی الان خیلی گرونه نمیشه خرید اصا....کریستالای ایرنا لهستان رو کسی داشته از کیفیتش بگه چطوریه....؟

کسی gcc داره از کیفیتش بگه؟
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #3555
(۲۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ صبح)'Desert_Bloom' نوشته است:  سلام بچه ها میشه لطفا مدل و مارک کریستال با قیمت مناسب و کیفیت خوب معرفی کنید....کسی الان قیمت کریستالای چک دستش هست...سرویس 12 نفرش چه قدر میشه؟ ما خودمون ناخمن المان از اون قدیمیاش داریم ولی الان خیلی گرونه نمیشه خرید اصا....کریستالای ایرنا لهستان رو کسی داشته از کیفیتش بگه چطوریه....؟

کسی gcc داره از کیفیتش بگه؟

بچه ها لطفا راهنمایی کنید...

نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #3556

من gcc
دیدم خیلی بچه اینجا داشتن راضین
بوهمیما اصل هم راضی داره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Desert_Bloom
۲۵-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #3557
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ عصر)'nazgol22' نوشته است:  من gcc
بوهمیما اصل هم راضی داره

نازگل جان برای سرویس غذاخوری 18 نفره،  18 تا لیوان و 3 تا پارچ  کافیه برای سفره؟ باید سر سرویس کریستال باشه؟
پارچ در دار 2 تا واس استفاده های خودمون بگیرم؟ما فریگور در ابی داریم پارچش کوتاهه مربعی شکلم هست تو یخچال جا میشه ولی بقیه پارچا بلندن جا نمیشن....شما چه پیشنهادی دارید؟
واسه شربت خوری و پذیرایی از مهمون پارچ و لیوان جدا باید گرفت؟

نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #3558
بچه ها کریستال روگاشکا اون دست سازهاش کجا داره ؟اونا خوبه ؟
کلا کریستال مارکای خوبش چیه ؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #3559
(۲۵-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۳۴ صبح)'Desert_Bloom' نوشته است:  
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ عصر)'nazgol22' نوشته است:  من gcc
بوهمیما اصل هم راضی داره

نازگل جان برای سرویس غذاخوری 18 نفره،  18 تا لیوان و 3 تا پارچ  کافیه برای سفره؟ باید سر سرویس کریستال باشه؟
پارچ در دار 2 تا واس استفاده های خودمون بگیرم؟ما فریگور در ابی داریم پارچش کوتاهه مربعی شکلم هست تو یخچال جا میشه ولی بقیه پارچا بلندن جا نمیشن....شما چه پیشنهادی دارید؟
واسه شربت خوری و پذیرایی از مهمون پارچ و لیوان جدا باید گرفت؟

پیلیز هلپ لطفاتصویر: images/smilies/huh.gif

نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۸, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #3560

اره برای ١٨نفره ١٨لیوان و سه پارچ کافیه

نه اصلا لزومی نداره کریستال باشع بلور جنس خوب عست مثلا همین لومینارک داره و خوبن

برای استفاده خودتون یکی هم کافیه در دار از اون مارک مدلی که تو میگی ما داشتیم خوبه
اما مناسبتر هست تو یخچال جا میشه

البته بقول توردونا برای مصرف خودتوم بهت یکب اگه تو شهر شما شیر کیلویی میغروشن توش شیر کنی یکی توش شربت چبزی
اب الان یا یخچال ابریز دارند یا خیلی میریرند تو این بطری شیشه ای اب بجای پارچ

من برای شیرم تنگ شیشه گرفتم اب تو بطری شیشه میریرم اما خوب یه پارچ دگه داشتم بقول تو برای شربت تو تابستون خوب بود

مارک پاشا باغچه هم پارخ خوب داره

من تنگ نمدونم مارکش چیه اما در داره تو طبقات راحت جا میگیره بعد چوم پایین پهن حجم خوبی نگه میداره

ببین تو میتونی همون لیوان سر سفره ات حوری بگیری هم به درد سر سفره بخوره هم شربت خوری
البته میشه حدا هم گرفت برای مهمون
من سرویس لومینارک ارکوپال مهمونم خودش لیوان شیشه ای داشت همون سر سفره میبرم دگه جدا نخریدم فنحون ارکوپال داشت همون برای پدیرایی میبرم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Desert_Bloom
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام