• مرضیه محمدی
  • مهناز

کرم پودر (2)

۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۴۰ عصر توسط tateena.)
ارسال: #4421
RE: کرم پودر (2)
(۲۳-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ صبح)'ساحلی' نوشته است:  
(۲۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ عصر)'tateena' نوشته است:  ممنون عزیزم  راجب رنگشم میشه کمکم کنی خودمم تعریف استی لادر رو زیتد شنیدم من پوستم روشنه دوسم ندارم تیره شم اما بعضیکرم پودرا انگار میمونه رو پوست یه حالت اکسید و تیره میشه این اینطور نیست ؟
خوشگلا من یه کرم پودر میخوام که خیلی خوب باشه تا الانم هیچ کرم پودری نزدم فقط پنکک پوستمم مشکل خاصی ندارهالبته چربه و اگه محصول مناسب نزنم مستعد جوش حالا الان بعضیارو میبینم که پوست شفاف و شیشه ای و یکدست دارند دلم اونجوری میخواد میخوام در عین یکدستی پوستم شاداب و شفاف هم باشه رژا بهم لانکوم پیشنهاد کرد نظز شما چیه ؟ خودم از پنکک کلینیک الان فقط استفاده میکنم

بهترین کرم پودر برای پوست چرب استی لادر هست 
البته کاور مک هم خیلی خوبه ولی نظرها در موردش متفاوته ولی تا حالا کسی رو ندیدم از استی لادر ناراضی باشه 

(۲۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ عصر)'tateena نوشته است:  خوشگلا من یه کرم پودر میخوام که خیلی خوب باشه تا الانم هیچ کرم پودری نزدم فقط پنکک پوستمم مشکل خاصی ندارهالبته چربه و اگه محصول مناسب نزنم مستعد جوش حالا الان بعضیارو میبینم که پوست شفاف و شیشه ای و یکدست دارند دلم
اونجوری میخواد میخوام در عین یکدستی پوستم شاداب و شفاف هم باشه رژا بهم لانکوم پیشنهاد کرد نظز شما چیه ؟ خودم از پنکک کلینیک الان فقط استفاده میکنم

البته کاور مک هم خیلی خوبه ولی نظرها در موردش متفاوته ولی تا حالا کسی رو ندیدم از استی لادر ناراضی باشه 

(۲۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ عصر)'tateena' نوشته است:  ممنون عزیزم  راجب رنگشم میشه کمکم کنی خودمم تعریف استی لادر رو زیتد شنیدم من پوستم روشنه دوسم ندارم تیره شم اما بعضی کرم پودرا انگار میمونه رو پوست یه حالت اکسید و تیره میشه این اینطور نیست ؟
خوشگلا من یه کرم پودر میخوام که خیلی خوب باشه تا الانم هیچ کرم پودری نزدم فقط پنکک پوستمم مشکل خاصی ندارهالبته چربه و اگه محصول مناسب نزنم مستعد جوش حالا الان بعضیارو میبینم که پوست شفاف و شیشه ای و یکدست دارند دلم اونجوری میخواد میخوام در عین یکدستی پوستم شاداب و شفاف هم باشه رژا بهم لانکوم پیشنهاد کرد نظز شما چیه ؟ خودم از پنکک کلینیک الان فقط استفاده میکنم

نقل قول
۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #4422
سلام خانوما
من از رنگ کرم پودر لورئالم راضی نبودم.پوستم خیلی روشنه و دوس دارم کرم پودرم تناژ بژ داشته باشه.
تناژ صورتی و نارنجی اصلا دوس ندارم.
ولی این رنگش هم برام تیرس هم تناژش رو به قرمزیه.شماره ۲۰ هستش و در واقع رنگ روشنشه.

نمیدونم چیکار کنم.همچنان استی لادر و کلینیکمو دوس دارم.ولی گرون شدن.
نمیدونم چیز جدیدی تست کنم یا همینا رو بخرم

نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ عصر توسط mina.minamo.)
ارسال: #4423
کرم پودر لاکورت شماره ۲۳[تصویر: کرم پودر (2)]
کرم پودر لاکورت Makeup Foundation

آبرسانتغذیه کننده و ویتامینهدارای ضد آفتابپوشانندگی بالاضد تعریقاین محصول علاوه بر پوشش یکنواخت و سبک بدلیل دارا بودن مواد معدنی دریایی که از سواحل اقیانوس آرام گرفته شده باعث آبرسانی پوست میشود و پوست شفاف و لطیف به نظر میرسد و همچنین با دارا بودن درصد SPF23 میتواند در عین زیبایی سلامت پوست شما را نیز تضمین کند.لاکورت :ترکیبی از دو کلمه فرانسوی لک (دریاچه) و ورت (سبز)- با بیست سال تجربه در ساخت محصولات مراقبت از پوست که اطمینان مشتریان را برای تولید محصولاتی با کیفیت عالی و کاملا گیاهی و ارگانیک جلب نموده است.http://yon.ir/7jKTw
نقل قول
  • پیانو
  • تقی زاده
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #4424
کسی تا حالا کرم پودر میلانی استفاده کرده؟

به امید روزهای بهتر
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام