• گل سنتر
  • مهناز

کرم پودر (2)

۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #4361
RE: کرم پودر (2)
به نظر من کرم بیوتی لوپ هم خیلی عالیه
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #4362

(۲۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۵ صبح)'nazgol22' نوشته است:  حدیث
مطمنی کرم پودر کلینیک الکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم سوپر بالانس داشتم خوب بود پنکیک سوپر پودرش داشتم خوب بود
ریمل یشمی داشتم خیلی معمولی بود
اما اون ریمل نقره سرش سبز فسفری میدونم اون خوبه
رزلبش داشتم اون نقره و وان سبز نقره خیلی بهتر بود
رزگگونه خواهرم داشت خوب بود ضدافتاب داشتیم خیلی خوبه
صابون مایع عالیه 10 ساله دارم تمدید میکنم

منظورم کلا محصولات کلینیک 
و همه بلاگر های خارج یهم تائید میکنن که اکثر محصولات کلینیک الکل داره  , کرم پودرش رو نمیدونم الکل داره یا نه 
ولی از کرم پودرش راضی زیاد دیدم

---صابون مایعش رو هم من سه دوره مصرف کردم عااااااااالی بود (دیگه این سری خواستم یه چیز متفاوت امتحان کنم چای سبز بادی شاپ رو گرفتمکه ازش راضی هستم )
---من ریمل  پوکه سبزش رو هم دارم که میتونم بگم رو کژه خیلی خوشگل میشه , یعنی از نظر من سبک و طبیعی و شیک و ( از نظر من عالی 0 چیزی ک من میخوام 9 ولی متاسفانه اگه عرق کنی و یکم اب بخوره بره تو چشمت  افتضاح میشه  - چشما رو سرخ میکنه و اگه نخوای هم باید بشینی زار زار گریه کنی ( قشنگ مشخص که ی چیزی مثل الکل داره ) 
---کرم مرطوب کننده زرد دراماتیکالی اش رو هم دارم عاااااالی و راضیم
---دو مدل دیگه از مرطوب کننده هاش دارم که فلن شروع نکرده به استفاده ازش
---سرم هوشمندش رو هم دارم که نسبتا خوب ولی تاثیر آنچنانی ازش ندیدم
---ریمور چشم و صورت بنفشش رو هم دارم که خیلی چرب طوریه  نسبت به دوفاز لانکوم ولی ازش راضیم و خوب و راحت پاک میکنه

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، ایلین1366
۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ صبح توسط parmin.ab.)
ارسال: #4363

کرم پودرهای مناسب پوست چرب :
 تصویر: ./uploads/201808/post_91469_1535351237_fb7befb2dc4f5f8b11b0fc302493048b.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-08-27_10-44-09.jpg (اندازه: 40.07 KB / دانلودها: 1)

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • بیکیوت
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #4364
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ صبح)'hadis sh' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ صبح)'ilhamiiii' نوشته است:   اینترنتی سفیر بنظرتون قابله اعتماده؟

چ شماره ای مناسبمه؟ا
ی کرم پودر خوب با پوشش نسبتا خوب معرفی کنین 

الهام جون من کوتاه جواب میدم
 فروشگاه اینترنتی سفیر و رژا قابل اعتماد و محصولاتشون ارجینال خیالت راحت باشه 
+
شماره پوست رو نمیشه برای کسی نسخه کرد باید خودتون امتحان کنید رو پوستتون و ببینید کدوم مناسب ولی خوب ترجیحا شماره های پایین برای پوستهای روشنی که نمیخوان تغییر رنگ آنچنانی داشته باشند و موقع خرید میتونی ازشون بخوای اگر براشون مقدور تست رنگ برات تو تلگرام و یا ایمیل بفرستند (ممکنه اینکار رو انجام بدن)
+
بورژوا ایر مت هم قیمتش خوب و هم راضی زیاد داره و رنگهای خوبی هم داره , در موردش یککم سرچ کن دوست داشتی بخر
 +
دلایل جوش زدن به خیلی چیزا ارتباط داره ولی ابتدایی ترینش اینه که ممکنه پوستت تمیز نباشه و پوستت رو حسابی نمیشوری و یا با آرایشو کرم میخوابی و تغذیع خوبی نداری
یک دوره یکمماهه ویتامین آ مصرف کن اگه خوب نشد  چیز دیگه بهت میکم
+
پنکیک نزن اصلا خوب نیست رو پوست خشک بزنی  - پوست رو چروک میکنه به مرور
+
طبع و مزاجت رو بررسی کردی ؟؟؟

(۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ صبح)'72057-نوعروس' نوشته است:  سلام.من پوستم خشکه.کدوم نوع کرم پودر لانکوم برای من مناسبه؟ممنونم.

تصویر: ./uploads/201808/post_59775_1533964344_ea20ec2e0be4740f350e1c84c7a476bc.attachتصویر: ./uploads/201808/post_59775_1533964282_110c740e0162b6d3fddd4d1ec2e7a37f.attach

این دو مدل برای پوستهای خشک خوبه

یکی از دوستان گفتن اکتی پور بزن من دو سه تا تیوپش رو خالی کردم الان پوستم کم آب شده چون رواکوتان مصرف میکردم چربیش کم شده پوستم ولی مستعد جوشم الانم ک قرصو یک ماهه قطع کردم زیره نظره پزشک باز کم کم داره چربیه پوستم برمیگرده تازگی جوش زدم زیاد.

حدیث جون من هیچوقت با ارایش نمیخابم ولی تغذیم خوب نیست چون اشتهای درس درمون ندارم با قرص اشتها زندم!درمورد طبع ومزاج هم نمیدونم بلد نیستم تشخیص بدم میشه بگی؟
و اینکه ویتامین آ برم داروخانه بگم قرص ویتامین آ بدین یا اسمه خاصی داره؟الان چندماهه اینجوری شدم موهامم خیلی شدید میریزه.خشک هم شده ازریشه.ماسک میزارم نرم میشه.واینکه ببخشید ولی عادت ماهانمم بسیار نامنظم وخیلی کم شدهتصویر: images/smilies/huh.gif بنظرت اینا بهم مرطبتن؟ واسه این مشکلام دقیق چ دکتری برم اینشو نمیدونم.قبله عید آزمایش دادم نرمال بود همچی از عید ب اینور کلا بهم ریختم بااین اوصاف چ دکتری برم موندمتصویر: images/smilies/sad.gif

بخدا دل آلزایمر نمیگیرد...
بفهمید آدم ها..
هورااا بلاخره آپلودسنتر نوعروس درست شدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط هلیاناز
۲۱-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #4365
دوستان ب ب کرم بخرم یا اکتی پور؟!

پوستم نسبتا مختلطه، لک هم زیاد ندارم. اکتی پورم استفاده کردم چند سال ولی یه کرم سبکتر برای مصرف روزانه مخوام

.
.
فرهنگ " تشکر " یادت نره .. تصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۱-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #4366

(امروز ۱۱:۳۲ صبح)'ژاکلین' نوشته است:  دوستان ب ب کرم بخرم یا اکتی پور؟!پوستم نسبتا مختلطه، لک هم زیاد ندارم. اکتی پورم استفاده کردم چند سال ولی یه کرم سبکتر برای مصرف روزانه مخوام

ژاکلین جون بستگی به خودت داره 
منم پوستم مختلط  و مستعد جوش هستش 
و لک هم زیاد ندارم ( تقریبا شرایط مشابه داریم )
دوسه تا بی بی تاالان گرفتم و از هیچکدوم راضی نبودم و هیچ چیزی به اندازه اکتی پور و بعدش کورانس اون من رو راضی نکرده (برای پوشش سبک و کم ضرر و طبیعی تر )
من بی بی کرم کلینیک و بادی شاپ رو داشتم ولی نمیدونم چرا این بی بی ها انقدر چرب و چیل هستند و یه برق بدی دارند 
در صورتیکه برای پوستهای چرب طور اینا باید یکم مات باشن 
و اکتی واقن همون که نیاز یه پوست مختلط و نسبتا چرب و جوش دار رو رفع میکنه
من حتی گاهی که بخوام یکم اکتی رو سبکتر و بی بی اش کنم مرطوب کننده بهش اضافه میکنم  و رو دستم ترکیبش میکنم  و میرنم صورتم , اینطوری دقیقا بی بی میشه
حتی گاهی اکتی رو با ویتامین سی و ضدآفتاب و سرمهام ترکیب میکنم و میزنم , نتیجه خوبی میده
حتی صدف هم به تازگی دیدم که همینکار رو کرد و پیشنهاد کرد برای داشتن بی بی نیازی نیست بخرید کافیه یکم ضدآفتاب و مرطوب کننده و کرم پودر رو ترکیب کنید رو دست و بزنید به پوست به همیسن راحتی  
تصویر: /images/smilies/new/wink.png

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط kentia ، ژاکلین
۲۱-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #4367
(امروز ۰۹:۳۹ عصر)'hadis sh' نوشته است:  ژاکلین جون بستگی به خودت داره

مرسی از راهنمایی کاملت حدیث چونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پس ب ب کرم چیز خاصی ندارهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
وگرنه منم یه وقتایی برای مراسما کرم پودر میزنم زیرشون حتما مرطوب کننده میزنم

ولی من اکتی پور استفاده میکردم جون هم میزدم، نمیدونم دلیلش اکتی پور بود یانه تصویر: /images/smilies/new/huh.png

.
.
فرهنگ " تشکر " یادت نره .. تصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
دیروز, ۰۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۱:۴۵ عصر توسط *كيانا*.)
ارسال: #4368
بچه ها کرم پودر پوست چرب چی پیشنهاد میدید؟ کرم خودم برای مهمونی و عروسی استی لودر هست و همینجوری لورال اینفلیبل. به نظرتون بورژوا برای بیرون رفتن و نه روزانه خوبه؟ پوشش دهیش چطوره؟ ایرمتش برای پوست چربه؟
کرم پودر میلانی هم توی نظرم هست اما شنیدم برای پوست چرب خیلی مناسب نیست. درسته؟
نقل قول
دیروز, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #4369
(امروز ۰۲:۲۷ عصر)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها کرم پودر پوست چرب چی پیشنهاد میدید؟ کرم خودم برای مهمونی و عروسی استی لودر هست و همینجوری لورال اینفلیبل. به نظرتون بورژوا برای بیرون رفتن و نه روزانه خوبه؟ پوشش دهیش چطوره؟ ایرمتش برای پوست چربه؟
کرم پودر میلانی هم توی نظرم هست اما شنیدم برای پوست چرب خیلی مناسب نیست. درسته؟

ایزادورا فاقد چربی و تارت فاقد چربی 
هردو پوشش متوسط دارن و سبک و طبیعی هستن
استی لودر برای پوست گندمی روشن چه شماره ای خوبه ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام