• تشریفات صدف
  • گل سنتر

کرم پودر (2)

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #4261
RE: کرم پودر (2)
سلام خانوما
منم واس عید ایرمات بورژوا رو خریدم شماره 1
خیلی سبکه حتی سبکتر از مرطوب کننده و اصلا برق نمیفته و صورتم باهاش تعریق نداره خوشبختانه
پوشش هم برای من ک لک ندارم قابل قبوله
مرسی از حدیث جون بخاطر راهنماییاش

دارم به تک تک خواسته هام میرسم.خدایا شکرت

بعد از ۷ سال انتظار به هم رسیدیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

عقد: ١٣٩۶/٩/٧
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #4262

(امروز ۱۱:۰۵ صبح)'ساری جون' نوشته است:  سلام خانوما
منم واس عید ایرمات بورژوا رو خریدم شماره 1
خیلی سبکه حتی سبکتر از مرطوب کننده و اصلا برق نمیفته و صورتم باهاش تعریق نداره خوشبختانه
پوشش هم برای من ک لک ندارم قابل قبوله
مرسی از حدیث جون بخاطر راهنماییاش

عززززززززززززززیزم , ممنونم ازت
خوشحالم که راضی بودی و راهنمایی های من رو قابل دونستی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

instagram : hadisam_2تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ساری جون
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #4263
من پوستم نمیدونم چیه نه چربه نه خشک فک کنم به چرب بیشتر گرایش داره پرایمر و کرم پودر که سبک باشه میخوام کسی اطلاعاتی داره

نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ صبح توسط parmin.ab.)
ارسال: #4264

(امروز ۱۲:۲۶ عصر)'نگ جان' نوشته است:  من پوستم نمیدونم چیه نه چربه نه خشک فک کنم به چرب بیشتر گرایش داره پرایمر و کرم پودر که سبک باشه میخوام کسی اطلاعاتی داره

پرایمر بنفیت که آبی رنگ مخصوص پوست چرب کرم پودر اکتی پور نوروا که خیلی سبکه پوشش دهی خاصی نداره ولی من استفاده کردم راضیم چون اگه میخوای پوشش بالا داشته باشه سنگین میشه که برای پوست چرب مناسب نیست 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #4265

(دیروز ۱۲:۲۶ عصر)'نگ جان' نوشته است:  من پوستم نمیدونم چیه نه چربه نه خشک فک کنم به چرب بیشتر گرایش داره پرایمر و کرم پودر که سبک باشه میخوام کسی اطلاعاتی داره

عزیزم اول باید بدونی نوع پوستت چیه , این خیلی مهم 
بعد بودجه ات چقدر ؟؟؟؟
و اینکه توقعت از کرمی که میخوای بگیری چیا هستش ؟؟ (کاور , سبکی , مهمانی یا روزانه و ... )
چه فلسفه ای داره خرید ی  کرم  تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #4266
من فک کنم مختلطه پوستم و اینکه برای مصرف روزانه میخوام کاورش خوب باشه ولی سبکم باشه چقدپرتوقعم پولش مهم نیس
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #4267

(دیروز ۰۲:۴۴ عصر)'نگ جان' نوشته است:  من فک کنم مختلطه پوستم و اینکه برای مصرف روزانه میخوام کاورش خوب باشه ولی سبکم باشه چقدپرتوقعم پولش مهم نیس

برای روزانه اگه کاور خوب میخوای همین ایرمت بورژوا که دوستمون هم گفت خریده و راضی بوده و کرم پودر اورال 

کاور متوسط اکتی پور((ضدجوش و رنگی)

کاور پایین و سبک : کورانس اون 

اینا تجربیات من هستند که راضی هم بودم ازشون

نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم67
۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #4268

من الان دو ساله که کرم پودر ایون بتر کلینیک استفاده میکنم . مهمونی بعضی وقتا هروز. کلا دیگه ضد آفتاب نمیزنم موستمو نابود کرده بود. لک پوستم هم کمتر و کمرنگ تر شده از وقتی ضد آفتاب نمیزنم.انواع اقسام ایرانی و خارجیش رو امتحان کردم. ولی الان از این کرم پودر واقعا راضی هستم و باز هم همینو تمدید میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام