• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

کرم پودر (2)

۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #4421
RE: کرم پودر (2)
سلام خانوما
من از رنگ کرم پودر لورئالم راضی نبودم.پوستم خیلی روشنه و دوس دارم کرم پودرم تناژ بژ داشته باشه.
تناژ صورتی و نارنجی اصلا دوس ندارم.
ولی این رنگش هم برام تیرس هم تناژش رو به قرمزیه.شماره ۲۰ هستش و در واقع رنگ روشنشه.

نمیدونم چیکار کنم.همچنان استی لادر و کلینیکمو دوس دارم.ولی گرون شدن.
نمیدونم چیز جدیدی تست کنم یا همینا رو بخرم

نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ عصر توسط mina.minamo.)
ارسال: #4422
کرم پودر لاکورت شماره ۲۳[تصویر: کرم پودر (2)]
کرم پودر لاکورت Makeup Foundation

آبرسانتغذیه کننده و ویتامینهدارای ضد آفتابپوشانندگی بالاضد تعریقاین محصول علاوه بر پوشش یکنواخت و سبک بدلیل دارا بودن مواد معدنی دریایی که از سواحل اقیانوس آرام گرفته شده باعث آبرسانی پوست میشود و پوست شفاف و لطیف به نظر میرسد و همچنین با دارا بودن درصد SPF23 میتواند در عین زیبایی سلامت پوست شما را نیز تضمین کند.لاکورت :ترکیبی از دو کلمه فرانسوی لک (دریاچه) و ورت (سبز)- با بیست سال تجربه در ساخت محصولات مراقبت از پوست که اطمینان مشتریان را برای تولید محصولاتی با کیفیت عالی و کاملا گیاهی و ارگانیک جلب نموده است.http://yon.ir/7jKTw
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #4423
کسی تا حالا کرم پودر میلانی استفاده کرده؟

به امید روزهای بهتر
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ عصر توسط nazi021.)
ارسال: #4424
(۱۲-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ صبح)'هلیاناز' نوشته است:  سلام دوستان
از بین این ۳تا کرمپودر کدوم بهتره؟میخوام مات باشه.

اینفلیبل لورال.... فتوفوکس وت ان وایلد...اکتیپور.

و یادتونه چندماه پیش گفتم دوباره استی لادر خریدم چرا مثه جعبه قبلیش خوب رو پوستم نمیخوابه؟
دلیلشو فهمیدم.اسفنج بد بود.
اسفنج کیس بود مدل کمرباریکش.افتضاح.سفت و کلی کرمپودر میخوره.

الان ایبلین دارم خیلی نرمتره و بهتر میخوابونه.کمترم کدم میخوره.
بیوتی بلندر تا حالا نداشتم ولی قطعا از همشون بهتره

لوریل خیلی پس میده به همه جا. من از وت اند وایلد فتوفوکوس خیلییی راضی ترم. کاملا ماته موندگاریشم به نسبت هم قیمتای خودش عالیه
اسفنج هم بیوتی بلندر خیلی خوبه ولی ریل تکنیک نارنجی هم قیمتش از بیوتی بلندر کمتره هم کیفیتش مثل همونه زیاد با هم فرقی ندارن. به نظرم امتحان کن

(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ عصر)'negar22' نوشته است:  بچه ها جون من ی کرم پودر خوب فقط واسه مهمونی میخئام کاورش بالا باشه پوستم چربه جوش داره لک.جوشم.داره میخوام .خوب بپوشونه ....و اینکه بعدش باید پودر فیک بزنم یا پنکیک راهنمایی کنید لطفا من زیاد بلد نیستم
بعد ی چیز دیگم چی بخرم واسه پخش کردنش؟؟مارکشکردنش؟؟مارکشم بگین ممنونننننننن

من پوستم همینجوریه دقیقا خیلی هم کرمپودرای مختلف امتحان کردم دیگه چند وقته که عوض نمیکنم برند کرمپودرامو چون هر دفعه عوض میکنم پشیمون میشم باز میرم سر قبلیا
واسه مهمونیا استی لادر دبل ور استفاده میکنم همون مدل شیشه ایش و عاااالیه
اگه قیمت مناسب تر میخوای وت اند وایلد فتوفوکوس همون مدل شیشه ای. کاورش بالاس به نسبت موندگاریش خوبه مات هم میشه
پودر بیک برای زیر چشمه بعد از کانسیلر میزنن
برای روی کرمپودر وقتی کرمت خوابید روی گوستت، پنکک یا پودر صورت بزن که صورتتو خشک کنی اصطلاحا. بعدش دیگه بقیه آرایشتو انجام بده. واسه بیشتر شدن موندگاری آرایشت آخر آخر اسپری فیکس هم میتونی اسپری کنی روی صورتت
واسه زدن کرمپودر هم من روزانه فقط با اسفنج میزنم مهمونیا هم با براش میزنم بعدش با اسفنج میزنم روش که بیشتر بخوابه. اسفنجت هم اول باید خیس کنی بعد آبشو بگیری بعد استفاده کنی. برند بیوتی بلندر توی گرونا خوبه اگه مناسب میخوای ریل تکنیک عالیه

One smile can start a friendship
One word can end a fight
One look can save a relationship
One person can chang your life
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام