• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

کرم پودر (2)

۱۸-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۰۰ عصر توسط هلیاناز.)
ارسال: #4401
RE: کرم پودر (2)
نازگل جان لینک اون گروه تلگرامو میدی؟
استادرم فومشو منم داشتم خوب بود.الانم کرم فوم لانکومو شروع کردم.بعدش کلینیکو امتحان میکنم.

(۱۵-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۴۰ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  هلیاناز اصلا کرم سنگینی نیست لورال. من یه مدت روزانه استفاده کردم. نه برق افتاد.. نه جوش زدم. واقعا خوب بود. کاورش کمتره از استی ولی خب سبکتره خلیلی .
حالا جالبه من توی فکر مدل شیشه ایش بودم برای امتحان.. پس همون تیوپی رو بگیرم. راستی رنگش هم برای من که استی رو 2c1 میزنم لورال 12 خوب بود برام.

عزیزم خریدمش از یه پیج اینستا.تو اینستا راه تشخیص تقلب و اصلیشم گفتن.
یه بار تستش کردم سبک و مات بود.راضی بودم ازش
رنگشم من شماره ۲۰ رنگ sand خریدم که از شماره 1w2 رنگ sand استی‌لادر یه درجه تیره‌تره ولی اوکیه.
زیاد تن بژ نداره استی به نظرم بژتر بود ولی اوکیه خیلی تن صورتی نداره.
در کل خوب بود مخصوصا نسبت به قیمتش.به دوستمم پیشنهادش دادم
آره عزیزم تیوپیشو من خیلی سرچ کردم اکثرا راضی بودن ولی شیشه‌ایش مات نیس و ناراضی زیاد داشت.

نظرتون راجب پرایمر همین مارک چیه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط cloud
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #4402

من جدیدا پنکیک true match اورال رو خریدم خیلی راضیم. خیلی سبک و خوبه در عین حال مخملی.
در کل من از همه چیز اورآل راضیم قیمتاشم عالیه. اینو ۸۸ گرفتم از رژا

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، nika20 ، ایلین1366
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #4403
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ عصر)'cloud' نوشته است:  هلیا ناز جان از چه پیجی خریدی ؟ راه تشخیص اصلی و تقلبیش  چیه؟

از این پیج خریدم.تو این لینک راه تشخیص اصل و تقلبی رو گفته

https://www.instagram.com/p/BsI3paag2c1/...kwsgo7bz1u

نقل قول
 سپاس شده توسط cloud
  • بهرام بابایی
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #4404
بچه ها جون من ی کرم پودر خوب فقط واسه مهمونی میخئام کاورش بالا باشه پوستم چربه جوش داره لک.جوشم.داره میخوام .خوب بپوشونه ....و اینکه بعدش باید پودر فیک بزنم یا پنکیک راهنمایی کنید لطفا من زیاد بلد نیستم
بعد ی چیز دیگم چی بخرم واسه پخش کردنش؟؟مارکشکردنش؟؟مارکشم بگین ممنونننننننن

نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #4405
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ صبح)'cloud' نوشته است:  میشه ی کرم پودر با پوشش دهی خوب که خیلی سنگین نباشه معرفی کنید خیلی گرون نباشه پوستم معمولیه، بودجم تا 200 تومنه

ازمن میپرسی کرم پودر مای بخر عالیه
ایرانی ارزون
اگر راضیت نکرد بعد برو یک عالم پول بده
منکه خریدم و ازمدلای گرون خارجیم بیشتر ازش راضیم

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط cloud
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۵۷ صبح توسط ابوالمشاغل!.)
ارسال: #4406
(۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ صبح)'یار پنهان' نوشته است:  
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ صبح)'cloud' نوشته است:  میشه ی کرم پودر با پوشش دهی خوب که خیلی سنگین نباشه معرفی کنید خیلی گرون نباشه پوستم معمولیه، بودجم تا 200 تومنه

ازمن میپرسی کرم پودر مای بخر عالیه
ایرانی ارزون
اگر راضیت نکرد بعد برو یک عالم پول بده
منکه خریدم و ازمدلای گرون خارجیم بیشتر ازش راضیم

مدل بلک دایاموندش رو داری شما؟ 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #4407

(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ عصر)'negar22' نوشته است:  بچه ها جون من ی کرم پودر خوب فقط واسه مهمونی میخئام کاورش بالا باشه پوستم چربه جوش داره لک.جوشم.داره میخوام .خوب بپوشونه ....و اینکه بعدش باید پودر فیک بزنم یا پنکیک راهنمایی کنید لطفا من زیاد بلد نیستم

بودجه دقیق؟

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، negar22
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #4408
(۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ صبح)'nazgol22' نوشته است:  
(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ عصر)'negar22' نوشته است:  بچه ها جون من ی کرم پودر خوب فقط واسه مهمونی میخئام کاورش بالا باشه پوستم چربه جوش داره لک.جوشم.داره میخوام .خوب بپوشونه ....و اینکه بعدش باید پودر فیک بزنم یا پنکیک راهنمایی کنید لطفا من زیاد بلد نیستم

بودجه دقیق؟

گرون نباشه ..نهایتش 150 

نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #4409

بورال مدل اینقلیبل بخر مدل شیشه نیس

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط negar22
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #4410
(۱۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۶:۳۱ عصر)'nazgol22' نوشته است:  بورال مدل اینقلیبل بخر مدل شیشه نیس

نازگل جون متوجه نشدم ..
شماره هم داره؟ّمن پوستم روشنه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام