• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

کرم پودر

۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #31

RE: کرم پودر
عزیزم شما کرم پودری که انتخاب میکنی حالا از هر برندی ، باید فاقد چربی نباشه! چون پوستت خشکه . این مدل بورژوا که بهت گفتم رو حتما تست کن

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
 سپاس شده توسط *mahsan* ، marisa
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #32
بچه ها من اصلا دوست ندارم واسه کرم پودر ایییین همه هزینه کنم یه بار آمیتیس گرفتم کاورش خیلی عالی بود اما الان خیلی گرون شده و به نظرمم واسه استفاده روزانه کاورش زیاده ! من کاور معمولی میخوام چون کاور بالا فقط به نظرم واسه مجالس با آرایش غلیظ خوبه که اونم میرم آرایشگاه
یه بارم بورژوییس گرفتم کاورش متوسط بود یعنی به نظرم واسه استفاده روزانه خوب بود اما قیمتش خیلی پایینه ! 18تومان ! انقدر میبینم اینجا بچه ها کرم پودرای گرون میخرن شک کردم!
به نظرتون خوبه ؟ همونو باز دوباره بگیرم ؟
پس چرا کسی جواب منو ندادددد Crying

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
 سپاس شده توسط marisa
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #33
(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ عصر)misskaty نوشته است:  دوستان گلم samson و ziba_pashne_tala و hani afshan خیلی ممنون از راهنماییتون.راستش دلیل من برای انتخاب این کرم پودرها(دابل ور و استودیو فیکس)اصلا کاور کردن نیست من یه چیزی لازم دارم که یه روز تمام روی پوستم تکون نخوره و کثیف نشه چون فعالیت و کلاس ها و برنامه هام خیلی زیاد هست صبح که میرم بیرون غروب برمیگردم ضمن اینکه ورزش هم میرم اینکه برام مهمه که پوستم تا وقتی خونه نیستم یه دست بمونه چون اصلا از تجدید میک آپ بیرون خونه خوشم نمیاد مگر یه رژ لب که کمرنگ بشه یا پنکک وگرنه کرمتو بخوای تجدید کنی مصیبت اعظمه!حالا بازم اگر دوستان کسی مارک و مدل بهتری سراغ داره من خوش حال میشم بهم معرفی کنید،بوسسسسسسسسسسس

محیا جانم تا چه قیمتی میخوای هزینه کنی؟

عزیزم مک اینطوره از مک و دیو ر و شنل و لانکوم بهتر دیگه نیست

البته سیسیلی و گورلین هم هست که گرونت و ایران هم نیست !
 سپاس شده توسط samira- s.m ، marisa
  • آرته
  • خرید اقساطی
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ عصر توسط *mahsan*.)
ارسال: #34
کرم پودری که گرفتم فوق العاده عالی و سبک دقیقا چیزی هست که میخواستم با این که فاقد چربیه و من پوستم خشکه اصلا رو پوستم پوسته پوسته نشد
[تصویر:  کرم پودر]

گله ای نیست من و فاصله ها همزادیم

گاهی از دور تو را خوب ببینم کافیست ...
 سپاس شده توسط lilia1367 ، Ragazza ، nazgol22 ، Hani Afsan ، ترنج86 ، مر مری (مهدیه)
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #35
سلام.کرمه من اینه،خیلی راضیم مخصوصا تو مهمونیا جواب میده عرق نمیکنی بعدم قدرت پوششش خوبه اون سرشو اگه ببینی یه تیکه داره صابون ماننده ماله کاور کردنه،اگه لکه حتی بزرگم داشته باشی اینو اول روش میزنی بعد خوده کرمو میزنی روش کامل کاور میکنه.منکه راضی بودم.پارسال مهر ماه 35 تومن خریدم.

سپاس شده توسط Ragazza ، atefeatii ، jine ، ay naz ، marisa ، narjes goli ، Eliii liii ، atfe ، ne-gin-00
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #36
بچه ها من میخوام این کرم پودر بگیرم
ولی شهرخودمون نداره.
باید بگم ازتهران برام بیارن.
منتها نمیدونم واسه پوستم که روشنه(سفیدگندمی)چه شماره ایش خوبه.
برنز اصلا بهم نمیاد و سفید میشه پوستم خیلی بهتره.
حالا بنظرشما کدوم شماره اش خوبه که غیرطبیعی نباشه و برنزم نباشه؟!!
http://images.persianblog.ir/146467_K7UaCTAR.jpg
مثلا رنگ اکتی پور بژروشن رو پوستم طبیعیه.
راستی جدیدترین قیمتشم اگه میدونید بهم بگید
بچه ها مدل لیتفتش پیدا کردم ولی نمیدونم واسه من که 25سالمه اشکال نداره استفاده کنم؟
واسه روزانه نمیخام.مهمونی اینا.
New1

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
 سپاس شده توسط marisa ، ne-gin-00
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #37
سلام
کسی جدیدا کرم پودر گاش خریده؟قیمتش و کیفیتش چطوره؟
من یه بار سه چهار سال پیش خریدم خیلی راضی بودم میخوام ببینم کیفیتش فرقی نکرده؟
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #38
(۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ صبح)parastooyeamin نوشته است:  من جدیدا کرم پودر اریکه خریدم دکترم بهم داد واسه پوستای چرب خیلی خوبه
پوست یکدست میشه اصلنم انگار نه انگار کرم زدی احساس خفگی و سنگینی نمیکنم Smile

چنده؟پوشش دهیش چطوره؟طبیعیه!بهتر از بیو و ارکوتد هست؟

خدایا هر لحظه قسمت میدم ب بسم الله الرحمن الرحیم تا منو ب عشقم برسونی.خدایا متشکر ک زندگیمو بهم بخشیدیHeart
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #39

(۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ صبح)M@R نوشته است:  
(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ عصر)ay naz نوشته است:  عزیزم makeup for ever حدود 150 تا 200 تومن ایناس ، واسه پوست مختلط داره ولی مناسب مهمونیه و واسه مصرف روزانه مناسب نیست . خیلیییییی کرم پودر خوبیه با پوشش بالا

ممنون .
عزیزمکرم پودری ک واسه مصرف روزانه باشه و پوشانندگی خوبی داشته باشه چی معرفی میکنید؟

عزیزم واسه روزانه آرتدکو گزینه مناسبیه New1 بیو و دبورا رو هم تست کن

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ziba_pashneh_tala ، M@R ، ترنج86 ، marisa ، مر مری (مهدیه)
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #40

(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح)ziba_pashneh_tala نوشته است:  نه مک ایران قیمتش آپدیته من زنگ زدم پرسیدم .

دوتا مک ایران هسا دقت کنید اشتباه نکنید یکی ادرس شهرک غربه یکی نماندگیش تو دبی
اونکه مال دبی به روز نشده قیمتاش

خدایا شکرت
 سپاس شده توسط ziba_pashneh_tala
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام