• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

کرم پودر

۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #21
RE: کرم پودر
بچه ها من اصلا دوست ندارم واسه کرم پودر ایییین همه هزینه کنم یه بار آمیتیس گرفتم کاورش خیلی عالی بود اما الان خیلی گرون شده و به نظرمم واسه استفاده روزانه کاورش زیاده ! من کاور معمولی میخوام چون کاور بالا فقط به نظرم واسه مجالس با آرایش غلیظ خوبه که اونم میرم آرایشگاه
یه بارم بورژوییس گرفتم کاورش متوسط بود یعنی به نظرم واسه استفاده روزانه خوب بود اما قیمتش خیلی پایینه ! 18تومان ! انقدر میبینم اینجا بچه ها کرم پودرای گرون میخرن شک کردم!
به نظرتون خوبه ؟ همونو باز دوباره بگیرم ؟

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ صبح
ارسال: #22
(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ عصر)misskaty نوشته است:  بچه ها جون من یه چندتایی سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید!
1-برای استفاده روزانه بین دابل ور استی لودر(برای مهمونی از ماکزیمم کاور استفاده میکنم) و استودیو فیکس مک کدوم رو پیشنهاد میدید؟من پوستم اصلا جوش و کک و مک و لک یا جای زخم و اسکار نداره اما چون خیلی پوستم حساسه دوست ندارم از کرم پودر های بی کیفیت استفاده کنم
2-از اون جایی که تقلبی محصولات مک زیاد شده من شک کردم که محصولاتشو از کجا بخرم خصوصا اینکه بین سایت مک ایران و زیبارو تفاوت قیمت خیلی زیادی هست البته من همیشه لوازممو از میلادنور میخرم اگر جای مطمئن تری سراغ دارید که محصولاتش اصله ممنون میشم معرفی کنید
3-اگر از پرایمری که استفاده میکنید راضی هستین لطفا به منم کمک رسانی کنید این مشکل همیشگیه منه!
میدونم سوالام زیاد شد یه ذره دیگه شرمنده آبجی جونیا،بوسسسسسسسسسسسسسس!

مک عالیه برای پوشش بالا

از استی لادر خوشم نمیاد

کار سبک میخای دیور و شنل

منم میخام مک ایران بگیرم خوندم تونت خریدن راضی بودن Shy
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #23
منم یه کرم پود میزم خیلی خوبه و چندوقته که دارم ازش استفاده میکنم و راضیم
من خودم پوستم چربه و وقتی کرم پودر میزدم سریع برق میوفتاد ولی این کرم پود نه برق زیاد میندازه نه خیلی میماسه و ....
خیلی سبکه و طبیعیه رو پوست
برای مصرف روزانه خیلی خوبه
من که خیلی راضیم قیمت زیادی هم نداره
یبار خریدم 18 تومان
یبار شیشه ایشو خریدم که بیشتر توش داره 24 تومان
مارک کنویس

اینو خریدم 18
[تصویر:  کرم پودر]
اینو خریدم 24
[تصویر:  کرم پودر]

دوستی:9/6/91
نامزدی رسمی:16/7/94
عقد:21/12/94
عروسی:سال 95
درکنار عشقم بهترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ... خدایا شکرت
شروع ب خرید جهیزیه ....
 سپاس شده توسط الی طلا ، nasibe_603 ، ترنج86 ، ne-gin-00
  • آرته
  • خرید اقساطی
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ صبح توسط Hani Afsan.)
ارسال: #24
(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ عصر)misskaty نوشته است:  بچه ها جون من یه چندتایی سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید!
1-برای استفاده روزانه بین دابل ور استی لودر(برای مهمونی از ماکزیمم کاور استفاده میکنم) و استودیو فیکس مک کدوم رو پیشنهاد میدید؟من پوستم اصلا جوش و کک و مک و لک یا جای زخم و اسکار نداره اما چون خیلی پوستم حساسه دوست ندارم از کرم پودر های بی کیفیت استفاده کنم
2-از اون جایی که تقلبی محصولات مک زیاد شده من شک کردم که محصولاتشو از کجا بخرم خصوصا اینکه بین سایت مک ایران و زیبارو تفاوت قیمت خیلی زیادی هست البته من همیشه لوازممو از میلادنور میخرم اگر جای مطمئن تری سراغ دارید که محصولاتش اصله ممنون میشم معرفی کنید
3-اگر از پرایمری که استفاده میکنید راضی هستین لطفا به منم کمک رسانی کنید این مشکل همیشگیه منه!
میدونم سوالام زیاد شد یه ذره دیگه شرمنده آبجی جونیا،بوسسسسسسسسسسسسسس!

دابل برای استفاده روزانه سنگینه.

وقتی میگی پوستت اصلا لک نداره پس نیازی نیس کرم پودری به این سنگینی واسه روزانه استفاده کنیSmile

کلینیک واسه استفاده روزانه خیلی خوبه چون سبکه و کاور بالا هم که نمیخوای.
یه پوشش عینه پوست خودت میده.

درمورد قیمت من تاحالا از مک ایران خرید نکردم ولی یادمه میگفتن قیمتاش 2ساله که همینه. احتمالا به روز نکردن.

Treat yourself as a QUEEN
&
You'll attract a KING
 سپاس شده توسط nazgol22
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #25
بچهها من دیروز از روژا تیراژه کرم پودر کلارنس گرفتم گیاهیه و روی پوست سریع میخوابه و من مخصوص پوستای چربشو گرفتم
من که یه با زدم خیلی راضی بودم خیلیم سبکه و پوشش دهیش خوبه
148 گرفتم

عروس ١٣٩٥/٦/٢٤
تالار لبينا سالن VIP
اتليه باراد (بهرام بابايي)
ارايشگاه شبنم نظيف
 سپاس شده توسط samira- s.m
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #26
نه مک ایران قیمتش آپدیته من زنگ زدم پرسیدم .
 سپاس شده توسط *mahsan*
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #27
سلام
کرم پودرMakeup For Ever قیمتش چنده!؟ برای استفاده روزانه میشه استفاده کرد ؟ ایا برای پوست های مختلط خوبه؟

بهترین نیستم اما اینقد پررو هستم که بهترین هارو بخوامCool
 سپاس شده توسط samira- s.m
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ عصر توسط ay naz.)
ارسال: #28

عزیزم makeup for ever حدود 150 تا 200 تومن ایناس ، واسه پوست مختلط داره ولی مناسب مهمونیه و واسه مصرف روزانه مناسب نیست . خیلیییییی کرم پودر خوبیه با پوشش بالا

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
 سپاس شده توسط samira- s.m ، M@R ، Hamta naz
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #29

عزیزم کرم پودر Bourjois Happy Light Foundation مناسب پوست خشکه و واقعااااا عالیه همکارم ازش استفاده میکنه .

سپاس شده توسط *mahsan* ، Ragazza ، مر مری (مهدیه)
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ عصر توسط ay naz.)
ارسال: #30

almaas4 : خواهش میکنم گلم New1 عزیزم شماره 2 رو تست کن

(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ عصر)*mahsan* نوشته است:  دیدم ولی نمیتونم مقایسه اشون کنم چون من پوستم خیلی خیلی خشکه هر کرم پودری رو پوستم خوب نمیشینه پوسته پوسته میشه

عزیزم حتماااا قبل زدن کرم پودر ، مرطوب کننده مناسب پوست خشک بزن اینجوری اصلا پوسته پوسته نمیشه New1

سپاس شده توسط *mahsan* ، almaas4 ، marisa ، مر مری (مهدیه)
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام