• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

کرم پودر

۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #11
RE: کرم پودر
بچه ها کرم بودر میکاب فکتوری کیفیتش چطوره؟

"" تاج عروس "" کاملا نو""
.
کت عروس "" کلاهدار لبه دانتل

حراجی/فروش واجاره توروکت شنل عروس/ص 5
.
.
بادری رنگی حمام و اتاق Heart ص87حراج لوازم خانه . 10و12تومن !!!
 سپاس شده توسط ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ عصر توسط samira- s.m.)
ارسال: #12

GARNIER ------------ BB cream

قیمت ندارم.

[تصویر:  کرم پودر]

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط nazgol22 ، xxmahyaxx ، ay naz ، shabnamjon ، Hani Afsan ، مامان کیانا ، veronika 2 ، دریا73 ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، پیشو ، golava ، MAR-ZIYE
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ عصر توسط veronika 2.)
ارسال: #13
پوشانندگی متوسط
قیمت جدید ندارم
\f0\fs24 \cf2 \cb3 \outl\strokewidth166 \strokec4 [تصویر:  کرم پودر]\cell \

\f0\fs24 \cf2 \cb3 \outl\strokewidth166 \strokec4 [تصویر:  کرم پودر]\cell \lastrow\row}
 سپاس شده توسط Hani Afsan ، دریا73 ، nasibe_603 ، پیشو ، MAR-ZIYE
  • آرته
  • خرید اقساطی
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #14
اگه اسپمه پاکش می کنم
فقط میشه بگه کرم bb برای چیه؟کرم گریم؟

اگه درمورد ترجمه سوالی داشتین میتونین بپرسینHeart
 سپاس شده توسط MAR-ZIYE
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ عصر توسط Ragazza.)
ارسال: #15
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ صبح)مامان کیانا نوشته است:  دوستان کسی قیمت بی بی کرم گارنیر رومیدونه؟ اخه تو سایت فروشگاه پارس رخ نوشته 36000 تومان و سایت فروشگاه ابلاتکا 97000 تومان . کسی میدونه کدوم فروشگاه معتبرتره؟ و اگه قیمت میدونین ممنون میشم برام بذارین

من قبل از عید مخصوص پوست مختلط و چربشو 35 ت خریدم (38 بود تخفیف داد)، البته از شیراز. هایپراستارم دیدم دقیق یادم نمی یاد ولی زیر 40 بود. اعتباره این فروشگاه هارو نمی دونم ولی به نظرم 36000 درسته.
قیمت مخصوص پوست مختلط و چربش با مدل معمولیش هم فک نکنم تفاوتی داشتن یا اگرم بود در حده 2-3 تومن. (قبل از عید که من خریدم این 2 مدلو داشتن حالا نمی دونم اون مدلی که شما دنبالشید همینا هستن یا نه)
---------------------------------
بی بی کرم گارنیه ( BB Cream - Garnier)
- 40ml (برای مقایسه اکثر کرم پودرها 30 ml هستن)
- spf20 داره

اینم عکس جعبش، همونطور که تو عکس مشخصه مخصوص پوست مختلط و چربه (من بینی و پیشونیم چربه ولی گونه هام خشک و حساسه)، مخصوص پوست خشکم داره فک کنم که اون تپل تره.

تو عکسا مشخصه که 2 تا برچسب داره که فک کنم برچسب شبنم و وزارت بهداشت هست (فرق اینارو نمیدونم خخخخخ )

اینم عکسه خودش:

------------------------------
تو انتخاب رنگش خیلی دقت کنید،با اینکه سبزه ی روشنم و medium شو دارم (light و medium داره فک کنم) یکی دو درجه تیرس واسم، وقتی هم که می زنم به صورتم بعد از چند دقیقه بازم تیره تر می شه (فک کنم می گن اکسید میشه)، 1تن نارنجی هلویی پیدا میکنه (من اصلا خوشم نمیاد، مثه اینکه صورتم کثیفه Angry ) ،،، اگه بخوام مقایسه کنم "تقریبا" رنگ medium اش شبیه 509 پنکیک تایرا هست.

حتما تستش کنید و اگه می تونید نیم ساعت، 1ساعت بذارید رو پوستتون بمونه که رنگش مشخص شه.

اینم عکسش رو دستم:

1خورده پخشش کردم:

کامل پخشش کردم:

^^^^البته بخاطر کیفیت پایین دوربینم Angry Mad Crying خیلی مشخص نیست رنگش، ولی امیدوارم به دردتون بخوره.
----------
در مورد پوشش: به نظرم اگه پوسستتون خوبه و مشکل خاصی نداشته باشه برای یه دست کردن خوبه و قرمزی ها و جوشای کوچولو و جای جوشایی که قرمز هستن رو هم "تقریبا" می پوشونه، ولی لک های بزرگ و تیررو فک نکنم. (من پایین و دور لبم 1خورده تیره شده نمی دونم لکه یا نه، ولی این قسمتو با بقیه ی صورتم 1دست نمی کنه Dodgy)

-------
ماته مات نیست و 1برقه خیلی خیلی کوچولو رو قسمت های چرب صورت من میندازه.
===========================================================

Die with memories, not dreams
 سپاس شده توسط samira- s.m ، zahra.70 ، samsoon ، sara87 ، دریا73 ، Hani Afsan ، مامان کیانا ، nasibe_603 ، narjes goli ، پیشو ، mahsa khanome aidin ، نگارا ، مونا201164 ، ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #16
من ایوروشه میزنم
چون گیاهیه و خیلی واسم مهمه که لوازم آرایشم تا جای ممکن بی ضرر باشن
ازش راضی هم هستم

چوشانندگیش منو راضی میکنه ولی خوب ممکنه به پای بعضی مارکای شیمیایی دیگه نرسه
ولی نیاز منو برطرف میکنه

فوق العاده هم سبک هست
اصلا اصلا هم برق نمیزنه

محشر نیست ولی خوبه
 سپاس شده توسط elham.voroOoOOjak ، life.for.life ، مر مری (مهدیه) ، ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #17

(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ عصر)maryamsh نوشته است:  
(۵-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ صبح)nazgol22 نوشته است:  
(۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ صبح)maryamsh نوشته است:  من قبل از عید با توجه به تعریفاتی که دوستان اینجا میکردن از مارک استی لودر یک کرم پودر و پن کک از فروشگاه اینترنتی زیبارو که مغازه اش به نام میلاد در اکباتان هست خریدم. کرم پودر رو فکر میکنم 180 و پن کک رو 160 خریدم. بنظرم یا اونطور که دوستان تعریف کردن اصلا باکیفیت نیست یا اینکه تقلبیه. پن ککش که مثلا دابل ور و لانگ لستینگ هم هست، خوابیدن روی پوست و دوامش حتی از پن کک دم دستی من که مارک کاپریس هست و فکر می کنم 45 تومان خریدم کمتره. خلاصه اینکه دقت کنید در خریدتون. در حال حاضر و با این وضع تحریمها احتمال اینکه چیزهایی که می خرید اصل باشه بسیار پایینه.

گلم اصله ولی احتمال قوی شما حتما رنگ مناسبی نخریدن..ویا مناسب پوست نیست این محصول باید مدلی ار این مارک میخریدن که مناسب پوستون باشه
میشه بگی پوستت چه رنگیه؟ جنسش چیه؟دقیقا کدوم محصولش خریدی>
من بارها گفتم که بچه تو انتخاب رنگ محصول و مدلش تو مارکها دقت کنید خیلی
من خودم چندبار چون تستر نبود اشتباه کردم اما همون محصول رنگ که مناسب پوستم بود خوارمه یا کس دگه داشت خیلی هم عالی بود
مثلا کرمپودر استیلودر پنکیکیش وکرم پودر برای پوست گندمی روشن رنگ مناسب پیور بژ ودیزت بژ هست

وگرنه محصولات زیبارو اکباتان اصله همه بچه اینجا خریدن راضین...

نه با رنگش اصلا مشکل ندارم ولی مخصوصا پن ککش اصلا کیفیت خوبی نداره. تازه پوست من چرب نیست مختلطه ولی بعد از 1 ساعت روی گونه هام از چربی برق میفته.(توی سایت نوشته لانگ لستینگ تا 8 ساعت) مدلشون هم که گفتم دبل ور ماکسیمم کاوره. من وقتی دیدم کیفیتش اینطوریه شک کردم و دنبال جعبه هاش گشتم که خوشبختانه دور ننداخته بودم. با اینکه این محصول آمریکاییه روی یکیش زده made in belgium و اون یکی made in usa. بارکد روی جعبه ها هم با چسب چسبانده شده. منظور من هم از تقلبی این نیست که در ایران تولید شده، احتمالا در چین یا کشورهای مشابه برای پایین اومدن قیمتش تولید میشه. چون واقعا 30 یورو برای یک محصول اصل و تولید آمریکا قیمت بالایی نیست. برای ما که در ایران به ریال پرداخت می کنیم بالا محسوب میشه. ضمن اینکه چون در ایران امکان مقایسه با اصل کالا نیست آدمها به اشتباه می افتند و همین کیفیت رو عالی می دانند.

گلم کلا محصولات مثل استیلودر کلینیک یا حتی لانوم چندیدن کشور نماندگی دارند وتولید میشن کانادا...امریکا...بلزیک...وغیره
این نشونه تقلبی بودنش نیست
من هم کلینیک هم استیلودر دارم ار نماندگی تو دبی یا حتی سنگاپور یا انگلیس خریدیم مال کشوزها متفاوته
اما مطمن باش رنگ بهتر میخریدی برات بهتر بود
شما پوست چه رنگی وچه شماره خریدی میشه بگی؟وجنس پوست چیه؟
ممکنه پنمی ک یا کرک مناسب پوست نیست
گلم قیمتها همین برو تو سایت اصلی محصولاتش ببین
اصلا چینی نیست کیفت همه کشورهاش مثل همه

خدایا شکرت
 سپاس شده توسط Hani Afsan ، veronika 2 ، nasibe_603 ، ترنج86 ، ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #18
من محصولات می بلین رو داشتم راضی بودم اما هیچوقت کرم پودرشو نگرفته بودم الان خریدم و استفاده میکنم خیلی راضیم پوستم رو یک دست میکنه یه کرم پودر چرب فشرده vov هم دارم اونم رو جوشام میزنم

New1
 سپاس شده توسط Ragazza ، bitajoon ، دخت تهران ، ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #19
بچه ها اینکه میگید بارکد رو اسکن کنید اگه محصول رو اورد یعنی اصله،
خب مگه وفتی جنسی رو تقلبیش رو میسازن نمیشه یه بارکد هم عین بارکد اصلش روش بچسبونن؟!

_
 سپاس شده توسط maryamsh ، ne-gin-00 ، MAR-ZIYE
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #20
(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ عصر)misskaty نوشته است:  بچه ها جون من یه چندتایی سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید!
1-برای استفاده روزانه بین دابل ور استی لودر(برای مهمونی از ماکزیمم کاور استفاده میکنم) و استودیو فیکس مک کدوم رو پیشنهاد میدید؟من پوستم اصلا جوش و کک و مک و لک یا جای زخم و اسکار نداره اما چون خیلی پوستم حساسه دوست ندارم از کرم پودر های بی کیفیت استفاده کنم
2-از اون جایی که تقلبی محصولات مک زیاد شده من شک کردم که محصولاتشو از کجا بخرم خصوصا اینکه بین سایت مک ایران و زیبارو تفاوت قیمت خیلی زیادی هست البته من همیشه لوازممو از میلادنور میخرم اگر جای مطمئن تری سراغ دارید که محصولاتش اصله ممنون میشم معرفی کنید
3-اگر از پرایمری که استفاده میکنید راضی هستین لطفا به منم کمک رسانی کنید این مشکل همیشگیه منه!
میدونم سوالام زیاد شد یه ذره دیگه شرمنده آبجی جونیا،بوسسسسسسسسسسسسسس!

1- به نظر من اگه پوستت مشکلی نداره ، این دو تا کرم پودری که گفتی سنگین هستن ، میتونی از کلینیک استفاده کنی . کیفیتش خیلی خوبه ولی کاورش به اندازه استی لادر و مک نیست . منم روزانه ازش استفاده میکنم ، سبکه .

خدایا خودت کمکم کنتصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط Ragazza ، ترنج86 ، MAR-ZIYE
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام