• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

کرایو لیپولیز برای لاغری موضعی

۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: کرایو لیپولیز برای لاغری موضعی
مریم مامان از نت بدگ بگیر اگه تهرانی چون هرینه هاش بالاست.بعدم خیلی تحقیق کن برا دستگاهها
نقل قول
 سپاس شده توسط مريم مامان امير عباس
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #22
دوستان این همون لیپولیزه؟بعد هم من شنیدم این روش دوباره برمیگرده.پس جریان این لیپوماتیک که میگن چیه؟کسی اینجا تا به حال انجام داده؟
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ صبح
ارسال: #23
دوستانی که تجربه دارید ایا میشه چربی های پاهارو هم باهاش اوکی کرد؟من دلم میخواد ران هام رو یعنی در واقع بغل ران نداشته باشم میتونم از این روش استفاده کنم؟چند وقته جواب میده؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۸-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #24
(۱۷-اسفند-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ صبح)بامبو نوشته است:  دوستانی که تجربه دارید ایا میشه چربی های پاهارو هم باهاش اوکی کرد؟من دلم میخواد ران هام رو یعنی در واقع بغل ران نداشته باشم میتونم از این روش استفاده کنم؟چند وقته جواب میده؟

عزیزم من خودم دنبال لیپوماتیک بودم ولییییییییییی منصرف شدم و اکثر ادما ک انجام دادن گفتن واسه ران و پا اصلنننننننن خوب نیس
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #25
سلام
شاید جاش اینجا نباشه ولی بچه ها کسی راجع به بای لاین اطلاعاتی داره؟! کسی هست که خودش استفاده کرده باشه یا درباره اش چیزی شنیده باشه؟! من باید از ناحیه شکم و پهلو سریع لاغر شم !!!!
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ عصر توسط تكتم.)
ارسال: #26
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ صبح)faezeh.f نوشته است:  سلام
شاید جاش اینجا نباشه ولی بچه ها کسی راجع به بای لاین اطلاعاتی داره؟! کسی هست که خودش استفاده کرده باشه یا درباره اش چیزی شنیده باشه؟! من باید از ناحیه شکم و پهلو سریع لاغر شم !!!!

من کلی پول بای لاین دادم و ٢٤ جلسه گرفتم ولی در کل ٢ جلسه رفتم چون تکون هاش اونقدر شدید بود که کلیه هام داشت آسیب شدید می دید و از لحاظ بهداشتی هم دوست نداشتم ولی در کل خوب نبود چون آخرش می گفت اگه همراه با رژیم نباشه لاغر نمی شی

خانوما کسی راجع به کرایوماتیک تجربه ای داره؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #27
بچه ها من تاپیکش رو پیا نکردم.کسی تا به حال کویتیشن انجام داده؟
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #28
سلام کسی کرایو انجام نداده تازگیا

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام