• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

کراتینه کردن مو

۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #301

RE: کراتینه کردن مو
(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ صبح)'tateena' نوشته است:  سلام بچه ها من یک هفتس کراتین کردم موهام بی نهایت لخت و نرم و سبک شده خیلی چسبیده به سرم حس خوبی ندارم بنظرتون طبیعیه ؟؟ موهام بلند و پاییناش موج دار بود اما چون دکلره شده بود پاییناش بیشتر بخاطر احیای اون قسمت انجام دادم که الان اونا بهتر شده اما حس میکنم حجم موهام کم شده اصن سرم خیلی سبک شده چرا بنظرتون ؟؟ من سالن ویس رفتم و حدود ٣ تومن هزینه ردم اما خیلی اوکی نیستم الان کسی تجربه ای داره

3 میلیون ؟؟؟؟؟ 
دوست عزیز این واقعا زیاد نیست ؟تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png

هیییییییسسسسس !
پدر آهسته خوابیده است !  Crying
gheshmmarket@
نقل قول
 سپاس شده توسط tateena
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #302

(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ صبح)'tateena' نوشته است:  سلام بچه ها من یک هفتس کراتین کردم موهام بی نهایت لخت و نرم و سبک شده خیلی چسبیده به سرم حس خوبی ندارم بنظرتون طبیعیه ؟؟ موهام بلند و پاییناش موج دار بود اما چون دکلره شده بود پاییناش بیشتر بخاطر احیای اون قسمت انجام دادم که الان اونا بهتر شده اما حس میکنم حجم موهام کم شده اصن سرم خیلی سبک شده چرا بنظرتون ؟؟ من سالن ویس رفتم و حدود ٣ تومن هزینه ردم اما خیلی اوکی نیستم الان کسی تجربه ای داره

عزیزم این خیی طبیعی که موها رو که صاف و لخت میکنی حجمش کمتر حس میشه و کتر این حجم دیده میشه 
همونطوری که موهای فر حجیم دیده میشن 
رو این موضوع حساس نباشید اما اگه ریزش دارید و این ریزش ها حجم رو کمتر کرده حتما به سالن مراجعه کنید و باهاشون صحبت کنید 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط tateena
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #303
(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ صبح)'hadis sh' نوشته است:  
(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ صبح)'tateena' نوشته است:  مر
سلام بچه ها من یک هفتس کراتین کردم موهام بی نهایت لخت و نرم و سبک شده خیلی چسبیده به سرم حس خوبی ندارم بنظرتون طبیعیه ؟؟ موهام بلند و پاییناش موج دار بود اما چون دکلره شده بود پاییناش بیشتر بخاطر احیای اون قسمت انجام دادم که الان اونا بهتر شده اما حس میکنم حجم موهام کم شده اصن سرم خیلی سبک شده چرا بنظرتون ؟؟ من سالن ویس رفتم و حدود ٣ تومن هزینه ردم اما خیلی اوکی نیستم الان کسی تجربه ای داره

عزیزم این خیی طبیعی که موها رو که صاف و لخت میکنی حجمش کمتر حس میشه و کتر این حجم دیده میشه 
همونطوری که موهای فر حجیم دیده میشن 
رو این موضوع حساس نباشید اما اگه ریزش دارید و این ریزش ها حجم رو کمتر کرده حتما به سالن مراجعه کنید و باهاشون صحبت کنید 

مرسی عزیزم نه الان که تو حموم میریرم ریزش نداره حتی از قبل بنظرم کمتر شده چون قبلا گره میخورد خیلی میریخت اما حس میکنم مرهام مخصوصا پشتش خیلی سبک شده قبلا رو سرم سنگینی میکرد الان انگار وزنی نداره قبلا وقتی خودمم اتو میکشیدم حس سنگینی داشتم الان حس میکنم یه وزنی از روی سرم برداشته شده حس مبکنم حین انجام کار تو ارایشگا خیلط موهام ریخته شده

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۸-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #304
منم موهای دوستمو دیدم کراتین کرده بود
خوب شده بود
سالن مصی مولایی تو شهرک غرب اگه اشتباه نکنم اسم خانمه مهرسا بود
نفهمیدم چقدر کارت کشید ولی دیگه سه تومن نشد

خدا گويد:
تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم ، تو اي والاترين مهمان دنيايم
شروع كن، يك قدم باتو ، تمام گام هاي مانده اش با من Heart
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ صبح توسط mahroo1371.)
ارسال: #305
سلام دوستان من موهام یکبار دکلره کردم و تقریبا سه ساله روزی ۱۰ ساعت زیر چادر و مقنعه هست خیلی خشک و وز شده و گره میخوره و باعث میشه مرتب به چشم نیام واسه همین تصمیم گرفتم در مورد کراتینه تحقیق کنم اگه خوبه انجام بدم راحت بشم چون واقعا شانه کردن موهام کلی کنده میشه و خیلی هم وقت گیره.
تو نت خونده بودم یه جا گفته بودن باید هر بار بعد حموم کراتینه رو اتو بکشی تا صاف بشه یه جا گفته بودن باید سشوار بکشی اگه اتو باشه که خوب صرف نداره کراتینه پس اگه سشوار  باشه هم در حد معمول خشک میکنم موهام رو همیشه.ولی این قضیه ترمیم که بعضیا گفتن چیه؟مگه فقط یکبار نیست؟و اینکه اگه ریشه موها در بیاد خیلی زشت میشه؟من صفره صفرم ممنون میشم اطلاعات بدید بهم
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #306
(۱۲-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  سلام دوستان من موهام یکبار دکلره کردم و تقریبا سه ساله روزی ۱۰ ساعت زیر چادر و مقنعه هست خیلی خشک و وز شده و گره میخوره و باعث میشه مرتب به چشم نیام واسه همین تصمیم گرفتم در مورد کراتینه تحقیق کنم اگه خوبه انجام بدم راحت بشم چون واقعا شانه کردن موهام کلی کنده میشه و خیلی هم وقت گیره.
تو نت خونده بودم یه جا گفته بودن باید هر بار بعد حموم کراتینه رو اتو بکشی تا صاف بشه یه جا گفته بودن باید سشوار بکشی اگه اتو باشه که خوب صرف نداره کراتینه پس اگه سشوار  باشه هم در حد معمول خشک میکنم موهام رو همیشه.ولی این قضیه ترمیم که بعضیا گفتن چیه؟مگه فقط یکبار نیست؟و اینکه اگه ریشه موها در بیاد خیلی زشت میشه؟من صفره صفرم ممنون میشم اطلاعات بدید بهم

من موهامو کراتین کردم اول اینکه اثرش 6 ماهه به مرور که حمام میری( تازه به شرط اینکه شامپو و ماسک مناسب موی کراتین استفاده کنی ) اثرش کم میشه دوم اینکه باید جایی بری که مواد خوب استفاده کنند چون باعث ریزش میشه حتی ممکنه فولیکول موهاتو بپوسونه منکه زمان اتو کشی تو سالن اینقدر اتو رو سفت میکشیدن کلی موهام کنده شد 
کلا با توجه به ریسک بالا و هزینه بالا به نظر من خیلی نمی ارزه 
پیشنهادم اینه بری دکتر خوب موهاتو ببینه
یا پیش یه طبیب گیاهی با توجه به وضع موهات و طبع سرت روغن تراپی برات تجویز کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ عصر توسط 74536-نوعروس.)
ارسال: #307

نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #308
سلام دوستان من هم موهامو کراتینه کردم موهام خیلی وز بود بر اثر رنگ کردن زیاد کمی دمیج هم شده بود اما الان خیلی راضی هستم
الان ٣ ماهه میگذره نه ریزش گرفته و نه مثل اون دوستمون که گفته چسبیده به سرم
من تو سالن سوسن این کارو انجام دادم موهام هم تا سرشونه هام بود و هزینم حدود ٥٠٠ تومن شد
قیمتهاشونم هم به نظر من خوب بود عجیب و غریب نبود
من که راحت شدم واقعا
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند.
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام