• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

کتی دیلمی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۴۰ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
کتی دیلمی
سرکار خانم کتی دیلمی نیازی به معرفی مفصل ندارند. چرا که جزء اولین میکاپ آرتیست هایی هستن که در سایت نوعروس حضور داشته اند

دوستان عزیز کتى دیلمى که همه ما ایشان را با سالن گل و سیترین میشناسیم در حال حاضر در منطقه زعفرانیه و سالن دوژه پذیراى عروس هاى عزیز میباشند...

سالن VIP دوژه که یکى از مجهزترین و مدرن ترین مجموعه هاى عروس منطقه میباشد که با پارکینگ اختصاصى ومحیطى ارام در خدمت شما میباشد.

شماره تماس کتی دیلمی
09122388533

اینم از پیچ اینستاگرامشون
https://instagram.com/katideilami_makeup

[تصویر: کتی دیلمی]

نقل قول
 سپاس شده توسط ایرنا ، فرانک خانم ، nasibe_603 ، كتي خانم ، aty133
۱۳-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ صبح توسط منيره.)
ارسال: #2
کتی دیلمی
مرسی ساینا جونم از اطلاعاتت

پارمیس جونم دوستت کی رفته بود چه شکلی شده بود؟ عکسی نداری ازش
چقدر قرارداد بسته بود؟ یکی از دوستام 21 مهر عروسیشه میره اونجا 1100 باهاش قرارداد بسته گفت 100 تخفیف داده حالا نمی‌دونم!!!
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #3
کتی دیلمی
مانا عروساش چه شکل بودن چطوری درستش کرده بود نسبت به جاهای دیگه که رفتی بودی چه فرقی داشت؟ 1100 می‌ارزه بدی؟
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #4
کتی دیلمی
منیره جون من خیلی عروس ازش دیدم چون عید فطر اونجا بودم و اون روز عروس زیاد داشتن.هرکدوم رو یه مدل درست کرده بودن و همه با هم فرق داشتن.سبک آرایشم که الان لایته دیگه همه جا.قیمتشم به نظرم به نسبت خدماتی که داره خوب می گیره.من کار نیکادل رو هم دوست داشتم ولی اینجا با پاتختی شد 1500000. ولی نیکادل فقط عروسی رو 1500000 می گرفت که یکم گرون می شد برام.
نقل قول
 سپاس شده توسط فرهناز@67
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #5
کتی دیلمی
مانا جون دوستم گفت 1100 قرار داد بسته واسه پاتختی 400 میگیره؟
بعد 1100 باهزینه تاج و موی اضافست یا هر کدوم قیمت جدا دوباره می‌گیره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فرهناز@67
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #6
کتی دیلمی
منیره جون پکیجش کلا 1200000 هستش که با پاتختی شد 1500000.هزینه تاج که جداست ولی موی اضافه رو خاطرم نیست که هزینه اش چه جوریه!؟
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #7

کتی دیلمی
ساینا جان می شه دقیقا بگی چه سبکی درستت کرده بود و آیا نظر خودت رو اعمال می کنه یا کار خودشو می کنه . در ضمن مبارک باشه Smile

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #8
کتی دیلمی
بچه ها کتی دیلمی فردا 2 تا عروس داره پنج شنبه 18/12/90
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، scarlet ironi ، afshan
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #9
کتی دیلمی
بچه ها امروز شنبه 20/12/90
کتی دیلمی یه عروس داره به من گفت 11.30 اونجا باش می رم می بینم می یام می گم
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #10
کتی دیلمی
بچه ها زنداداش من 2 سال پیش یعنی وقتی کتی دیلمی تو ارایشگاه گل یوسف آباد بود عروس کتی بود خیلی خوب بود تا اخر شبم ارایشش تکون نخورد . دیشبم عروسی داداش زنداداشم بود که عروسمون باز رفت پیش کتی انصافا دیشبم خیلی خوشگل شده بود و 250 تومنم داده بود
ببخشید دیگه همش داداشو زنداداش شدBlush
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام