• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

کباب تابه ای مـــــــرغ

۴-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #31
RE: کباب تابه ای مـــــــرغ
ی سوال فنی...من هر وقت کباب تابه ای میپزم بعد پخت جمع میشه و کوچولو...چرا اینطوریه؟؟!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط 2015
۳۰-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ صبح توسط versteckt.)
ارسال: #32
(۴-تير-۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ عصر)saraamiss نوشته است:  ی سوال فنی...من هر وقت کباب تابه ای میپزم بعد پخت جمع میشه و کوچولو...چرا اینطوریه؟؟!!!

کلا مدلشه و بخاطره گوشته عزیزم
خیلی نازک توی تابه پهنش کن به شکلی که میخوای، منم بار اول و دوم برام سوال بود و بعد که خیلی نازک کردم بهترشد
اگرم میخوای دقیقا صاف در بیاد میتونی توی ظروفی که میشه داخل ماکروفرگذاشت بزاری و بپزی

(۲۸-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ عصر)elham.hamed نوشته است:  سلام دوستان میشه مواد کباب مرغو آماده کرد بعد فریز کرد ؟

بشرطی که بعد از1ساعت برداری و سرخ کنی، آخه با مواد که بزاری فریزر و بعد چندوقت استفاده کنی مزش یجوری بدمیشه، البته این از نظر سلیقه ی مزه غذایی منه و شاید دوستان نظرمتفاوتی داشته باشن
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #33

من همیشه از این کباب تابه ای مرغ درس میکنم خیلیم خوشمزه میشه
من مثل شما بادمجون اینا نمیزنم روش من اینه
در یه ظرفی سینه مرغ رو قطعه قطعه میکنم و پیازهارو درشت خرد میکنم آبلیمو و زعفران آب کرده و نمک و زرد چوبه باهم مخلوط میکنم یکم فلفل دلمه ای هم رنده میکنم توش بعد یک ساعت این مخلوط رو با چرخ گوشت چرخ میکنم
بعد یه گلوله از مواد رو برمیدارم با نایلون فریزر اندازه میکنم روغن رو که داغ کردم سرخ میکنم
به همین آسونی

♥♥تاریخ بهترین روزم♥♥
♥♥روز عروسیم 95/10/16♥♥

13 دی فرشته آسمونیم زمینی شد
گل پسرم اومد بغلم
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط 2015 ، النازی ی ی ، سلین
۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #34
من برای درست کردن کباب تابه ای مرغ سینه مرغ رو با مقداری چربی گوسفند و یه دونه پیاز چرخ میکنم بعد یه کوچولو گوشت چرخکرده اضافه میکنم و نمک و فلفل سیاه و زعفرون دم کرده بهش اضافه میکنم بعد به هرشکلی که دوست دارن تو تابه میچینم بعد کمی که پخت روش گوجه وفلفل دلمه ای میچینم ومیذارم دو طرفش سرخ بشه

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...

خدایا ممنونم بخاطر معجزه ات...

فَالله خیرٌحافظاو هواَرحمَ الراحمین 
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ صبح توسط مانازرین.)
ارسال: #35
مریــــــــــــــــم بانو

این جوجه کبابی که عکسش رو ملاحظه میکنید بسیار خوش عطر و خوشمزه است. اگر هم از شب قبل فرصت بزارید و فیله ها رو مزه دار کنید که دیگه جای بحثی نمیمونه. برای مزه دار کردنش از پیاز رنده شده و نمک و فلفل و زعفرون استفاده کنید. من گاهی چند برگ جعفری یا پیازچه هم میزارم.
روی سیخ چوبی به ترتیب فیله مرغ،قارچ،فلفل دلمه ای و گوجه بزارید. از پیاز هم میتونید استفاده کنید.
کف ماهیتابه گریل رو با روغن زیتون چرب کنید و کبابها رو کنار هم بچینید و با شعله ملایم زمان بدید تا بپزه. میتونید داخل فر هم بزارید.
و اما برای برنجش: من وقتی برنج رو آبکش کردم لابلاش دارچین و زیره و زرشک ریختم. روی برنج هم کره محلی. خیلی حیلی حوش طعم شد.
[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]

نقل قول
 سپاس شده توسط fereshteh720 ، mesripoor.66 ، 2015 ، نیلوفر24
۵-آبان-۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ صبح توسط invisible.)
ارسال: #36

من کباب تابه ای مرغم رو به روشی متفاوت از دوستای گلم که اینجا دستور گذاشتن درست میکنم
دوست داشتید امتحان کنید Big Grin

من سینه مرغ رو چرخ میکنم و با پیاز رنده شده و نمک و فلفل و کمی پودر سیر و زعفران دم کرده ورز میدم و کف ماهیتابه پهن میکنم و یکم کره و خیلی کم روغن که کره نسوزه درشو میذارم که بپزه بعد که پخت و از اونطرف میکنم که حسابی سرخ بشه بعد با گوجه سرخ کرده و برنج سرو میکنم

instagram:
صفحه آرایشی و بهداشتی Beauty.spell
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط 2015 ، fereshteh720 ، *كيانا* ، reyzan ، fs135 ، آرزو بانو ، آیسان243 ، ***ترمه*** ، janan joon ، نیلوفر24 ، barun ، bahar1360 ، Sarinaa77
۱۰-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #37
دوستان من یه سوال دارم این که کباب تابه ای مرغ من کمی خشک و سفت میشه و بافت نر و ابداری نداره چرا؟
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #38
عزیزم شما می تونی برای نرم ترشدن کباب تابه ای به جز گوشت سینه مرغ کمی گوشت ران مرغ هم اضافه کنی بعد چرخش کنی وهمچنین توی موادچرخ شده یه قاشق روغن زیتون وپیاز رنده شده هم حتما اضافه کن اونوقت بعدازسرخ شدن حسابی نرم وخوشمزه میشه

ماشاالله
لاحول ولا قوه الا بالله
خدایا مشکلات همه روحل کن آمین
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۳-آبان-۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #39

(۱۰-آبان-۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ صبح)sarah_6162 نوشته است:  دوستان من یه سوال دارم این که کباب تابه ای مرغ من کمی خشک و سفت میشه و بافت نر و ابداری نداره چرا؟

چون زیاد از حد سرخ کردی عزیزم این مواد انقدر لطیفن که با همون مقدار زعفرون دم کرده پخته میشن
من که با رسپی خودم درست میکنم فوق العاده لطیف و آبدار میشن

instagram:
صفحه آرایشی و بهداشتی Beauty.spell
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ملوس
۱۵-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #40
ممنونم از پاسخ شما دوستان.........
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام