• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

کباب تابه ای مـــــــرغ

۱۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #11

RE: کباب تابه ای مـــــــرغ
(۱۵-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ عصر)nina2376 نوشته است:  سلام دوست جونا.من چرخ گوشت ندارم.میشه مرغ رو با غذاساز له کنم؟؟خب ندارم چرخ گوشت و دوس دارم درست کنم این غذارو

آره عزیزم... من خودم با 1 2 3 هم کامل لهش کردم..اما نذار مرغ خیلی یخ زده باشه... مرغ یکم نرم باشه به تیکه های کوچیکتری تقسیمش کن بعدش بریز تو غذاساز یا 1 2 3 ... خیلی راحت مرغ چرخ شده تحویل میگیری...
نقل قول
 سپاس شده توسط nina2376 ، رها92 ، homajun
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #12
من به کتلت مرغم گوجه میزنم و علاوه بر اون آبلیمو هم داخلش میزنم خیلی خوب میشه حتما امتحان کنید
[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]

اینم وقتی دیگه پخته شد
شاید فکر کنید کامل پخته نشده اما خوب پخته شد اگه بیشترم بمونه رو شعله کم اشکالی نداره و کاااااامل مغر پخت میشه

خدا جونم صدامو بشنو لطفا.....من آرزومه مامان بشم قول بده آرزومو تا 1ماه دیگه برآورده کنی..عاشقتمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط googoli ، s h i r i n ، RL92 ، سيم سيم ، aseman313 ، mona*m ، Aroose Maloos ، فروغ بنی ، 3lena ، mahla ، nonoo ، Chika ، zibaye ziba ، nikita617 ، mahsa 66 ، پرسفووون
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #13

میتونی تو فر بذاری یا زیرش شعله پخش کن بذاری
اما کلا چون بادمجون کبابی اکثرا میکیس میشه یه کم هم خام باشه ایراد نداره

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #14

خواهر من سینه ی مرغو با پیاز چرخ میکنه توش ادویه شامل نمک فلف زردچوبه کمی زعفرون یکمی ابلیمو می ریزه بعد توی روغن کم با ماهیتابه رژیمی سرخ میکنه خیلی خوشمزه میشه اخرشم میشه روش ی ذره کره بمالی که خوش عطر تر بشه

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان ماهان92 ، medis
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ صبح توسط mar-mar.)
ارسال: #15
من امروز کباب کرغ درست کردم شوهری بدغذا بسیییییییییییییی ازش استقبال کرد.
نصف سینه مرغ رو گذاشتم 2-3 ساعت کامل باز شه. بعد استخوانهاش رو با چاقو درآوردم و همراه یک پیاز بزرگ ریختم تو غذاساز... قبلا با چرخ گوشت این دوتا رو مخلوط میکردم اما الان دیدیم با غذاساز یا احتمالا 123 اصلا مثل خمیر میشه.... عالیییییییییییی
بعد تو یک ظرف دیگه یکم روعن مایع درحد چرب شدن طرفم ریختم که مواد زیاد خشک نشه، همراه با ادویه جات (زردچوبه، فلفل سیاه و قرمز و زعفران) و یکم آویشن و جعفری خشک برای از بین رفتن طعم مرغ.
در نهایت تو ماهیتابه روغن ریختم و سرخشون کردم. خیلی هم زیاد شد این نصفه سینه! برای دو وعده مون. مزه جوجه کباب میداد...
راستی برای اینکه زیاد خشک نباشه با برنج، آخرش ماهیتابه رو شستم (چون روغنش یکم داشت سیاه میشد)، پیاز داغ کردم با یک گوجه بزرگ و دوباره ادویه و یکم هویج که مربعی خورد کردم، و آب ریختم و زیرش رو زیاد کردم تا جوش بیاد و کبابها رو دوباره ریختم و کمش کردم نیم ساعت جوشید.

فقط یادتون باشه کبابهاتون رو ناااااااااازک کنین که مغزش نپخته نباشه.....
امیدوارم درست کنید و خوشتون بیاد.... نوووووووووووش جاااااااااااااااااااااااااااااااان

یه پشتیبان محکم که داشته باشی، دیگه خیالت راحته حتی اگه همه آدما دشمنت باشن Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mina 26 ، nasina7 ، mina_v ، 3lena ، nafis ، asalakjoon ، پرسفووون ، samina ، نیلوفر24
۱۰-آبان-۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #16
سلام وااااقعاکباب تابه ای مرغ خوشمزس خیلیییییییی.من برای اولین باراونروزامتحان کردم عالیه عالی.
اگه خواستین بگین دستورخودموواستون بنویسم.

خدابزرگه...
نقل قول
 سپاس شده توسط sisi_beh ، پرسفووون
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #17

کباب مرغ خوشمزه منTongueTongue

لبخند بزنید لطفاBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط Chika ، eternal ، mahsa 66 ، پرسفووون ، Najmeh Mahdi ، zozoli ، نیلوییی
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ عصر توسط هاله عالی نژاد.)
ارسال: #18
بچه ها منم کباب مرغ درست کردم، خیلی خوب و راحته
عین کباب تابه ایه گوشت درست میشه
من زعفرون نزدم، به جاش یه کوچولو رب تو آب حل کنید بریزید اینجوری هم رنگش بهتر میشه هم طعمش عالی
مزش مثل جوجه کبابه

ما عروس و داماد شهریور هستیم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط پرسفووون
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #19

منم پختم خیلی خوشمزه میشه سینه مرغ رو چرخ می کنیم همراه با پیاز فراوان بعدش نمک کمی زردچوبه آبلیموه فلفل پاپریکا و ورز می دیم سرخ می کنیم چندتا گوجه هم حلقه کرده سرخ می کنیم با برنج عالیه[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]
نقل قول
 سپاس شده توسط sara-1360 ، memol.goli ، پرسفووون ، mehrafarin90
۲۴-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #20
من کباب تابه ای رو تو فر درست می کنم عالی می شه امتحان کنید روغن کمتری هم مصرف می کنه (به خاطد مامانم که توپوله)
نقل قول
 سپاس شده توسط liliumflower ، فرشته ی نجات ، nonoo ، پرسفووون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام