• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

کباب تابه ای مـــــــرغ

۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #1

Heart کباب تابه ای مـــــــرغ
به درخواست صدفی جونم Heart

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط sar ، roshanak.sh ، sadafiii ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، گلدون
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #2

RE: کباب تابه ای مـــــــرغ
مرسی سحرناز جون...Heart

اینم دستور پخت کباب تابه ای مرغ و بادمجون...Angel

مواد لازم:

نصف سینه مرغ چرخ شده خام

3 عدد بادمجان متوسط کبابی پوست گرفته شده

1 عدد پیاز متوسط رنده شده کاملا آب گرفته شده

آرد سوخاری یا پودر نان 1 قاشق غذاخوری

پودر سیر و نمک وفلفل و آویشن به مقدار لازم

روغن به مقدار لازم

طرز تهیه:

اول مرغ چرخ شده رو با بادمجون کبابی شده کاملا مخلوط میکنیم تا مواد یکدست بدست بیاید بعد پیاز و اضافه میکنیم و باز ورز میدهیم (کلا مواد چسبندس)و بعد هم ادویه ها و آرد سوخاری هم اضافه میکنیم بعد دستتون یکم خیس کنید و از مواد گلوله ای بردارید و در دست یا با قالب شکل دهید بعد در روغن سرخ کنید فقط زود سرخ میشه حواستون باشه خیلی برشته نشه که بسوزه... شعله اول داغ بعد ملایم کنید تا خوب مغز پخت بشه...

به همین آسونی...New2

بافتش خیلی نرم و ترد هست و اگر مزه بادمجون کبابی رو دوس دارید واقعا این غذا خوشمزست و لذیذه...Angel

امیدوارم بپسندید...Heart

سوالی داشتین در خدمتم...New1

اینم عکساش که من چندروز پیش واسه بار اول درست کردم و بازم درست میکنم... ببخشید بدون تزیین و هول هولکی عکس گرفتم...Embarrased

نوش جان....New1

[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]

از نمای نزدیک....Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط سمی جون ، nassim ، atrisa33 ، نارینه ، elina69 ، farda ، roshanak.sh ، HiddenBride ، sd3 ، ترنج ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، فندق ، ماهی ، raha-71 ، mahdis ، مهگل ، sailent ، حباب ، آهو مشکی پوش ، الیناز ، عطرین ، رخشان ، *آوا* ، @چشم عسلی@ ، fateme22 ، نوعروس92 ، شادن ، جیما ، nasibe_603 ، خگوشی ، نیازز ، fatemeh1990 ، دخترصبور ، سيم سيم ، mona*m ، *elay* ، Nacim ، shah navaz ، eternal ، پرسفووون ، گلدون ، Zendegim ، sun daughter ، مهرک ، 2015 ، zozoli ، نیلوییی ، baharnazi ، shaparak_7777 ، نیلوفر24
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #3
نمیشه بادمجون نریزیم؟
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #4

چرا نمیشه عزیزم... میشه کباب تابه ای مرغ... حتما تو کباب تابه ای مرغ هم سینه باشه هم رون چون فقط سینه مرغ باشه اونوقت کباب تابه ای خیلی خشک میشه حتما یذره رون هم باهاش چرخ کن تا خشک نشه...حتی میتونی بهش پودر پفک هم بزنی که مثل ناگت مرغ بشه عزیزم..New1
نقل قول
 سپاس شده توسط shabnam68 ، roshanak.sh ، ترنج ، آهو مشکی پوش ، *آوا* ، نوعروس92 ، جیما ، shah navaz
۲۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #5
RE: کباب تابه ای مـــــــرغ حلزونی
سلام این غذارو قرار بود کباب کنیم اما ذغال نداشتیم حالشم نداشتیم بریم بخریم مجبور شدم بزارم توی ماهیتانه
فقط عکساشو میزارم واسه دوستای گلم
New1New1[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]
http://upload.iranvij.ir/images_dey91/14...634829.jpg
سالادشم باز از اختراعات منه Big GrinBig GrinBig Grin
میزارمش توی قسمت سالادا

مسجد سر راه از ان گدشتیم بروی درش چنین نوشتیم :
در میکده هم خدای بینی
با مرد خدا اگر نشینی Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط sd3 ، ساغر ، yarauf ، MAAH ، ترنج ، مژي ، آهو مشکی پوش ، *آوا* ، نوعروس92 ، nasibe_603 ، نیازز ، fatemeh1990 ، m.r ، سيم سيم ، mona*m ، نسیم خانوم ، *elay* ، Helena 93 ، پرسفووون ، نیلوییی
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ صبح توسط roshanak.sh.)
ارسال: #6
این غذای خوشمزه رو خیلی وقت بو با مامانیم درست کرده بودیم منتهی عکسش رو الان گذاشتم طمع اش فوق العاده بود دسته صدفی درد نکنه تصمیم دارم عید پدر شوهریم اومد خونمون حتما براش درست کنم آخه اون همیشه گوشت سفید و رژیمی میخوره

البته من همراهش بادمجون هم حلقه حلقه سرخ کردم Smile

آدمهای ساده را دوست دارم.
همان ها که بدی هیچ کس را باور ندارند.
همان ها که برای همه لبخند دارند.
همان ها که همیشه هستند،

برای همه هستند...
نقل قول
 سپاس شده توسط NiiiKiii ، maryam banoo ، Fatima H ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، arianaz ، sadafiii ، *آوا* ، نوعروس92 ، nasibe_603 ، نیازز ، *elay* ، zozoli
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #7
(۲۹-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ عصر)sadafiii نوشته است:  چرا نمیشه عزیزم... میشه کباب تابه ای مرغ... حتما تو کباب تابه ای مرغ هم سینه باشه هم رون چون فقط سینه مرغ باشه اونوقت کباب تابه ای خیلی خشک میشه حتما یذره رون هم باهاش چرخ کن تا خشک نشه...حتی میتونی بهش پودر پفک هم بزنی که مثل ناگت مرغ بشه عزیزم..New1

پودر پفک چیه ؟؟؟
از کجا باید بخریم ؟؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sadafiii
۲۶-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ صبح توسط sadafiii.)
ارسال: #8

عزیزم پودر پفک من خودم همین پفکارو پودر میکنم ریز ریز میشه هاااا...بعد ناگتو میغلتونم توش (یک دست نزنیا ، یجور پودرو بپاش روش )... دیدی ته پفکا پودرش هست؟؟؟؟؟ همون پفکو پودرش میکنم(بریز تو نایلون گوشتکوب بزن روش راحت پودر میشه) .. راحت درست میشه....تاحالا مال بیرونو امتحان نکردم...

حتما پودر پفک آماده هم هست اگر بری همین سوپر مارکتای بزرگ...امیدوارم کمکت کرده باشم....

نکته: بهتره که پودرپفکتو با آرد سوخاریت مخلوط کنی که ناگت و راحت بغلتونی توش... دیگه نیازی نباشه چند دفعه اینکارو انجام بدی...
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، *آوا* ، نوعروس92 ، جیما ، ندای آسمانی
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ عصر توسط mahla.)
ارسال: #9
کباب تابه ای مرغ در فر با دستور زندایی جونم مثل دستور ابتدای تاپیک البته ایشون رو کباب پز میپزن معرکه میشهTongue[تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]" alt="تصویر: [تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]" title="تصویر: [تصویر: کباب تابه ای مـــــــرغ]" />

گنج قارون واسه قارون،ماروچه به مال دنیا ؟ گنج من یه تار موته ،نمیدم به کل دنیا
نی نی ما هم اومد تو دل مامانش
نی نی من الان دیگه پیشمه خدایا شکرتBlush:
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، نوعروس92 ، mahjan ، nasibe_603 ، نیازز ، fatemeh1990 ، دخترصبور ، سيم سيم ، فروغ بنی ، zozoli ، نیلوفر24
۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #10
مرغ تابه ای و کباب قلقلی و برنج زعفرانی

عروس فروردین 94 بگووو ایشالا ....واسه حل شدن مشکلم ی صلوات بفرستید ..ممنونLub
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیرا 68 ، mahjan ، جیما ، نیازز ، *FaRzAnEh* ، YALDA68 ، fatemeh1990 ، فروغ بنی ، نیلوفربی بی ، سيم سيم ، دخترصبور ، mona*m ، Aroose Maloos ، 3lena ، *elay* ، mehrafarin90 ، eternal ، nikita617 ، پرسفووون ، محبوبه ناز بانو ، sun daughter ، zozoli ، نیلوفر24
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام