• لی لی رضایی
  • تقی زاده

کاشت و نگه داری سبزیجات قابل کاشت در منزل

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ عصر توسط moomoo.)
ارسال: #181
RE: کاشت و نگه داری سبزیجات قابل کاشت در منزل
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ صبح)'آبگینه' نوشته است:  تصویر: images/smilies/confused.gif مادرشوهرم تو گلدون واسم سبزی کاشت نگرفت
میاین بگید خودم چیکار کنم ؟ تا حالا خودم نکاشتمتصویر: images/smilies/sad.gif
من ریحان و جعفری و تره و شاهی میخوام تصویر: images/smilies/biggrin.gif

عزیزم باید حیاط یا رو پشت بوم یا تراس شمالی داشته باشی چون نور خیلی مهم
بذر کیفیت خوب بخر ،
گلدونت حتما ۳۰ سانت به بالا ارتفاع داشته
همین دیگه بکار و لذتشو ببر

مررررسی شری امیدوارم گلدونای تو هم برات کلی محصول بده تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
شری تربچه من هرکار میکنم ته نمیگیره نازک میمونه و ضخیم نمیشه چه کنم

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، آبگينه ، (صبا) ، K.L.S
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #182

بذرت چیه ؟ خیلی فشرده و نزدیک هم بکاری تپل نمیشن ، گلدونشون باید خیلی پت و پهن باشه ، میتونی تو جعبه کاهویی هم بکاری که جا زیاد باشه ، خیلی هم اب بهش نده ، اما از همه مهمتر بذره ، خیلیاشون دزدن اصلا دونه هاشون درست نیست ، من که خیلی وقته بذر های خودمو استفاده میکنم ، مثلا میزارم چندتا از تربچه ها بزرگ بشن گل بدن و دونه بعد که کامل رسید همون دونه ها رو میکارم خیلی عالیه ، بهتر از این تجاریا درمیاد
وای دیدی محصولات خود ادم چه عطر و طعمی داره ، بچه ها با گوشی میشه عکس گذاشت اینجا ؟ منم عکس گلدونامو بزارم ؟تصویر: images/smilies/tongue.gif

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، (صبا) ، K.L.S
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #183
اها مرررسی عزیزم
اره میشه فقط باید حجمشون رو کم کنی

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، sherioshahab
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام