• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

کاشت مژه

۲-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #1
کاشت مژه
بچه های عزیز میتونید اینجا راجب کاشت مژه بحث و گفتگو داشته باشید و عکساتونو در تاپیک زیر بزارید
عکس مژه های کاشته شده +اسم آرایشگاه و قیمت
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...%AA--13809
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #2

RE: کاشت مژه
ادمین جووووون مرررسی از لطفت خیلی زحمت کشیدی Angel
بچه ها بیاید بایید تاپیک رو شلوخی کنید
3 (12)

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareM ، ایلین1366
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #3
کاشت مژه ساغر در گیوا رویال رو خیلی شنیدم یکی از دوستامم که رفت خوب موند ، تا 1 ماه موند
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #4
کسی کاشت مژه انجام داده؟
چقدر میمونه هزینه ش چقدره؟

من عاشقم
عاشق تمام خوبی های تو...
عاشق مهربانی هایت
و صداقتی که داری
همیشه لبخند بزن
دنیا به رویم میخنددHeart
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #5
سلام من برای کاشت مژه خیلی جاها رفتم گرونو مصنوعی بودن و اونی که من میخواستم نشد سالنی سراغ دارین که کارش خیلی خوب باشه؟
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۸:۲۹ صبح توسط N_Moradi.)
ارسال: #6
'seti_md dateline='' نوشته است:  سلام من برای کاشت مژه خیلی جاها رفتم گرونو مصنوعی بودن و اونی که من میخواستم نشد سالنی سراغ دارین که کارش خیلی خوب باشه؟

منم تعریف چندتا ارایشگاه برای کاشت مژه شنیده بودم سالن پارس آنا که رفتم ازهمه اونايي كه ديدم بهتربود نرگس کارش خیلی خوب و طبیعیه وقیمتش بین٣٥٠تا٤٠٠ 

نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #7
(۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ عصر)'seti_md' نوشته است:  سلام من برای کاشت مژه خیلی جاها رفتم گرونو مصنوعی بودن و اونی که من میخواستم نشد سالنی سراغ دارین که کارش خیلی خوب باشه؟

من بالاخره رفتم مژه کاشتم، همون سالنی که واسه عقدم رفته بودم سالن سیمای فرح تو پاسداران، فکر کنم اسمش سنا بود خیییلییی کارش تمیز بود من با اینکه همسرم دوست نداشت و می گفت مصنوعی میشه اما به شدت طبیعی و خوب شد ، من میخاستم از کوتاه به بلند بشه که گوشه چشمام بلند باشه که خیییلیی خوب شد

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #8
من اینجور کارا رو که با اعضای حساس بدن سروکار داره خیلی میترسم دست آرایشگرا بدم. بچه ها شما نمیترسید؟
یکی از فاملامون هم کاشته بود میگفت همش حس میکنم یه چیزی تو چشممه

نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #9
دوستان کاشت مژه با اکستنشن مژه فرق دارن با هم؟

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #10
(۳۰-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ عصر)'(کژال)' نوشته است:  دوستان کاشت مژه با اکستنشن مژه فرق دارن با هم؟

بله عزیزم فرق میکنه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام