• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

کاشت مو

۲۴-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #41
RE: کاشت مو
سلام. همسر من هم قصد کاشت مو داره اگر دوستان کسی در اقوامشون تجریه کاشت داره و راضیه دکتر یا کلینیک معرفی کنه ممنون میشم.

همه چی ارومهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #42
(۲۴-شهريور-۱۳۹۶ ۰۴:۴۶ عصر)'**le**' نوشته است:  سلام. همسر من هم قصد کاشت مو داره اگر دوستان کسی در اقوامشون تجریه کاشت داره و راضیه دکتر یا کلینیک معرفی کنه ممنون میشم.

سلام نمیدنم الان این پیغام به کارتون میاد یا نه ولی من براتون مینویسم
یکی از بهترین متخصص ها در این زمینه دکتر نیلفروش زاده هستند
مطبشون هم توی خیابون جردن هست.

نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #43
دوستان روشی هست برای کاشت مو که لازم نباشه همه موهای سر و تراشید و برای یه مدت کچل نبود؟
نقل قول
  • گروه ژ
۲۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #44
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ عصر)'سوسن 66' نوشته است:  سلام دوستای گلم
من ریزش موی خیلی شدید دارم و پوست سرم پوست پوست میشه و خارش زیادم داره
از 4سال پیش هرسال زیر نظر یک متخصص پوستم(من مشهدم)
دوسال پیش که آبنوس میرفتم واسم پرونده تشکیل دادن و کلی آزمایش و دکتر فرستادنم (دکتر غدد و زنان و زایمان سونوگرافی و..)
کلی ازمایش تو این مدت انجام دادم که همشون رضایت بخش بود و هیچ مشکلی نداشتم
اینقد قرص و شامپو و ویتامین و انواع سرم تو این مدت خرج موهام کردم هیچکدوم فایده نداشت حتی درمانهای خانگی تا دلتون بخواد انجام دادم بازم بی فایده بود روز ب روزم ریزش موهام بیشتر میشه و الان جلو و کف سرم خالی شده و کلی اعتماد ب نفسم و از دست دادم حتی اکستنشن مو هم انجام دادم که بدتر از همه بود
کم کم به این نتیجه رسیدم که باید به فکر کاشت موی قابل رشد باشم دوستان اگه بین شما یا اشناها کسی کاشت مو قابل رشد انجام داده ممکنه تجربیاتشو بگه از عوارضش و اینکه باید هرماه ترمیم بشه یا نه احتیاج به ترمیم نداره و ...
من الانم دوباره دکتر غدد رفتم و باز هم ازمایش هورمون دادم منتظر جوابم که ببینم قراره چیکار کنم ممنون میشم اگه کسی خودش انجام داده این اطلاعات رو هم در اختیار ما بذاره

من این سوالات و تو تاپیک ریزش مو هم پرسیدم اینجا هم نظرات دوستان و خوندم و بیشتریا ناراضی بودنSad
وای ینی هیچ راه حلی برای درمان کم پشتی و ریزش مو نیستCrying

این پست شما برای سال 94 هست. در این مدت چکار کردید؟ نتیجه گرفتید؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #45
من از ریزش و کم حجم شدن موهام کلافه شدم
هر دارویی گفتن خوردم هر روغنی زدم
اما اثر نداره
کاشت مو انجام بدم ممکنه بازم ریزش پیدا کنم؟
یعنی موی کاشت هم امکان ریزش داره؟

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #46
چند وقته ریزش موهام بیشتر شده راهکار جدید بجر کاشت پیشنهاد چیه ؟ مزوتراوی یا پی آر پی کسی نتیجه گرفته؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام