• آتلیه اساطیر
  • چم

کار جالب و متفاوت در تالار

۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #1

کار جالب و متفاوت در تالار
Angel

خدایا شکــرت ♥♥♥
انشالله عروس اردیبهشتم Angel
امیدمون فقط به خداست ♥♥♥
فردا عروسیمه...خوشحالم
انشالله همه چی عالــــــــــــــــــــــی باشه♥♥

عروسیمون گذشت...عالی بود،بیاد موندنی ترین روز عمرمون شد
Tlgrm.me/tikiliidolls
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard ، maral1234 ، مهتاب69 ، فلفلی ، فندق ، دختر ایرونی ، zeinab.mh ، ne-gin-00
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #2

RE: کار جالب و متفاوت در تالار
یادش بخیر چه تایپیک خوبی بود.....ولی دوباره بیاین احیاش کنیم...
[تصویر: کار جالب و متفاوت در تالار ]

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، فلفلی ، عروس مشهدی ، eternal ، *آوا* ، کیتی ، masoumeh.p ، ana110 ، mahboobe ، zeinab.mh ، ne-gin-00
۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #3
وای خدا جونم چقدر غصه خوردم آخه چرا تاپیک به این خوبی باید خراب بشه ؟؟ Crying

به چندتا از خانومای رقاص فامیل بگید واسه شب عروسیتون یه رقص تکی تمرین کنن با موزیک مورد علاقشون ...
بعد شب عروسی با همون موزیکی که از قبل تمرین کردن یکی یکی بیان برقصن ... من توی عروسی دوستم دیدم خیلی باحال بود و خوشم اومد New2

تاریخ مراسم عروسی : 10 شهریور 93
باغسرا ؛ باغسرای قصر ترنم
آتلیه ؛ استودیو لرد
آرایشگاه عروس ؛ چهره پردازان
آرایشگاه اسپرت خودم ؛ 2پارته ( چهره پردازان و فرآرا )
آرایشگاه داماد و اسپرت ؛ کلوزآپ
مزون ؛ نامشخص
گل فروشی ؛ گل نسترن یا گل سوسن
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفلی ، فندق ، *آوا* ، bahmas ، reyhun ، leila71 ، ana110 ، فلفل بانو ، zeinab.mh ، NeGin Sj ، samae
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ صبح توسط shk.)
ارسال: #4

حیف از تاپیک بله اون خوشگلی

من خیلی از ایده های اون تاپیکو تو دفترچه ایده هام نوشتم یه روز حوصلم بیاد همشو میذارم دوباره

1-شب قبل مراسم همه کارد و چنگالا رو گرفتم آوردم خونمون و شوهرخاله ها و پسرخاله های بیچارم دور همشون روبان همرنگ تم مراسم بستن؛ مهمونا کف بر شده بودن خخخ

2- 2 ساقدوش کوچولو داشتم ک لباسشون شبیه لباس من بود منتها با یکم اختلاف

3- علاوه بر کیک؛ یه ژله چند طبقه هم درست کردیم

4- 2 تا کارد کیک تزیین شده داشتیم ک هر کدوم دست یکی از ساقدوشا بود؛ با یکی کیک بریدیم با یکی ژله

5- ما مهر سفارش دادیم و روی همه شاباشا و پولایی ک قراربود بریزن سرمون؛ روی دستمال کاغذیا و هرچی ک بذهنمون رسیده بود ازین مهر زدیم, هزینه زدن تبدیل عکس به مهر 25 تومن شد
و هزینه ساخت مهر هم جدا گانه فکرکنم 14 تومن!

اینم طرح اصلیش بود؛ ک از همین طرح همراه اسم و تاریخمون واسه تگ گیفت ها استفاده کردیم

اینم پولامون:

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس مشهدی ، eternal ، مهتاب69 ، فلفلی ، فندق ، مرمر68 ، zozoo ، *آوا* ، eshghe mostafa ، maral1234 ، pikard ، masoumeh.p ، پرنسس65 ، m.t ، روناک بیزمارک ، lili91 ، strips ، leila71 ، fati69 ، yasstagemanage ، دختر ایرونی ، mahboobe ، Leyenda ، پریشاد خاتون ، bahar ، یلدا 110 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، miss-lonely ، فلفل بانو ، Baby jon ، zeinab.mh ، ندا ندا ، pari.h ، صبا65 ، parynaz ، آیسل خانومی ، atfe ، عروس ناناز ، ***نفس*** ، Adeleh Tsh ، dokhtare69 ، paeez1367 ، sogand irani ، nahid3 ، fench ، زیبای تبریز ، ne-gin-00 ، ماه شب 14 ، Bahareh94 ، A_T
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #5

ایده برای مهر شاباش و گیفت ها[تصویر: کار جالب و متفاوت در تالار ]

آدرس اینستاگرام منLub mahtab.bahamin
لینک کانالم که کلی ایده داره@ideashpazi
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفلی ، shk ، عروس مشهدی ، eternal ، *آوا* ، eshghe mostafa ، maral1234 ، pikard ، تك ستاره ، masoumeh.p ، m.t ، sombol ، روناک بیزمارک ، میداز ، nazi68 ، ماه عروس ، mahboobe ، ghoghnoose ، arose93 ، melody68 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، milan ، فندق ، miss-lonely ، Baby jon ، ستایش زلزله ، zeinab.mh ، parynaz ، ***نفس*** ، بانوی قصه ، pari.h ، زیبای تبریز ، ne-gin-00 ، ماه شب 14 ، A_T
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #6

این کار تالار بود
روی سلفون ظرف ها هم اسممون رو نوشته بود
اینقدر ذوق کردو وقتی دیدم Smile

جرأت کنید راست و حقیقی باشید. جرأت کنید زشت باشید! اگر موسیقی بد را دوست دارید، رک و راست بگویید. خود را همان که هستید نشان بدهید. این بزک تهوع انگیز دوروئی و دو پهلویی را از چهره روح خود بزدایید، با آب فراوان بشوئید!
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفلی ، مهتاب69 ، zozoo ، shk ، eternal ، *آوا* ، pikard ، masoumeh.p ، m.t ، fatima.s ، zeinab.mh ، nahid3 ، ne-gin-00
۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #7
سلام دوس جونا.عروسی من 2 هفته پیش بود.کل تاپیک قبلی را خونده بودم و ازش ایده گرفتم و بعضیاشو شب عروسی اجرا کردم که براتون میگم.
من یه میز یادبود خوشگل درست کردم روی میز را با کاجهای طلایی و مقواهای قلبی شکل طلایی که به سیمهای بلند وصل بودن تزیین کردم.روی مقواها اسم خودم و شوشو را نوشتم و چندتا شمع خاموش و یه دفتر خوشگل کاهی هم روی میز گذاشتم.خیلیا برامون یادگاری نوشتن و حالا که میخونم خیلی دوست دارم.
کار دیگم این بود که با شوشو با آهنگ آرامش عارف رقص والتز تمرین کردیم و توی تالار چراغا را خاموش کردن و یه رقص نور کم فوق العاده پخش شد و ما باهاش رقصیدیم.عااالی شد.همه خیلی خوششون اومد.
کار دیگه ای که کردیم هوا کردن بالن آرزوها بود. البته من به شما توصیه میکنم که این کار را نکنید چون احتمال آتشسوزیش زیاده. از 4 تا بالن ما 3 تاش آتیش گرفت و اگه یه کم اینورتر بود می افتاد روی لباس من. خدا را شکر از ما به خیر گذشت ولی کلا چیز خطرناکیه.
راستی ما دو تا ساقدوش کوچولو که لباساشون مثل لباسای خودمون بود هم داشتیم و باهامون از آرایشگاه تا آتلیه و باغ و تالار بودند.

24 مهر رسید و شد بهترین شب زندگی من.همه چیز عالی بود.
خیلی به من و عشقم خوش گذشت. خدا جون شکرت..... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، فلفلی ، maral1234 ، پرنسس65 ، skyisup92 ، m.t ، *مینو* ، دختر پـــاییز ، MaHrOoOo ، reyhun ، ماه عروس ، googy_86 ، mahboobe ، *s* ، فلفل بانو ، zeinab.mh ، آزي66 ، zahra_bannooo ، atfe ، ne-gin-00 ، pari.h
۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ عصر توسط پرنسس فیونا.)
ارسال: #8
بچه ها من میخوام برا عروسیم با 5تا از دوستام یه رقص گروهی رو تمرین کنم بعد اول مراسم که هنوز با داماد نرقصیدم با اونا برقصم بعد 5 تا دوستم دورم حلقه بزنن نذارن داماد بیاد با من برقصه بعدش منم از قبل 5تا جعبه قلب خوشگل درست کنم توش 5 تا کادو یه شکل بزارم وقتی اونا دورم حلقه زدن داماد یکی یکی بهشون از اون جعبه ها بده اونا برن بشینن بعد رقص دو نفری انجام بدم نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها من تو تایپیک قبلی از ایده پیامک گروهی خیلی خوشم اومد و میخوام روز مراسمم ساعتای 4 یا 5 به همه یه پیامک گروهی بدم اما متنش رو نمیدونم کسی نظری داشت بگه

راستس یه چیز دیگه کسی برای مراسم حنا بندون نظری یا ایده ای نداره؟؟؟؟؟
خودم تصمیم دارم تو حنابندونم یه مراسم اتیش بازی داشته باشم اما هیچ ایده دیگه ای ندارم/

فروش انواع پرده های کریستال در اندازه ها و سایز دلخواه شما
09373884805
نقل قول
 سپاس شده توسط skyisup92 ، eternal ، ماهتیسا ، مهتاب69 ، Alice13 ، reyhun ، mahboobe ، m_lovely ، sahroorah ، zeinab.mh ، nahid3 ، mahbube91 ، ne-gin-00
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #9
عزیزم کاره قشنگی میشه مطمئن باش......فقط لباسا و کفشاشئنم یه رنگ باشه ....بعدشم که همه رفتن کنار داماد بهتره دعوتت کنه به رقص ...
پیامک بدیش اینه شماره همه باید باشه که ناراحت نشن به بعضی ندادی......متنشم بستگی داره بخوای خیلی سنگین باشه و جدی یا به حالت شئخی اینا...
حنا بندون همه چیتو صدری بگیر....بده یه جا طرح حای خوشگل وات رو ظرف بزنن فیلمت قشنگ شه....می تونی حتی یه ظرف خیلیییی خیلی کوچیک خوشگل به هر خانواده حنا بدی.....
من عروس 94 هستم بهترین فصل بهار هست....اینو واسه امضات نوشتم ...نامزدیت باید ببینی کی بوده

بله برون:12 مهر 92-سالن لوکس طلایی تهران پارس-آرایشگاه عروس پایتخت-آتلیه ایده

نامزدی: 24 بهمن 92
سالن: هتل هما
آتلیه: میلاد اسدالهی
گل فروشی: کلاسیک دولت
آرایشگاه همسر: نیوفیس
آرایشگاه خودم: عروس سرا سپیده
کارت:کارتیران
اتاق عقد : ارکیده
موزیک: باربد
لباس:محبوبه بلندی کفش:؟
شیرینی:؟
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس فیونا ، مهتاب69 ، reyhun ، zeinab.mh ، ne-gin-00
۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ عصر توسط پرنسس فیونا.)
ارسال: #10
مهیا جان گلم با همسری قرار گذاشتیم که موقع کارت دادن شماره همه رو بگیریم از این لحاظ مشکلی نیست ولی تو متنش موندم...دوست ندارم نزدیک عروسی هول هولکی یه متن الکی بفرستم......
منظورنو واسه حنا نفهمیدم چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم عقدم هم نامردیم تو تابستون بوده منم خیلی دوست داشتم که بهار عروسی کنم ......
شاید مثلا اخرای اسفند که یکی دو روز به عید مونده رو انتخاب کنیم ولی بازم تضمینی برای هوا نیست چون هرچی باشه زمستونه.............

لیلی ناز من تو یه سایتی از اینا دیدم برا فروش گذاشته بود تو تایپیک قبلی بچه ها گفته بودن اما الان اسم سایتش یادم نمیاد

فروش انواع پرده های کریستال در اندازه ها و سایز دلخواه شما
09373884805
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun ، zeinab.mh ، ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام